PDA

View Full Version : Проблем със съучениците



Domad
08-28-2010, 00:49
Култова история следва. Не е вярна.

Имам следния проблем. Може да ви се стори странен но го имам. Сега е лятна ваканция, но скоро пак почва даскало и трябва да измисля как да се справя със ситуацията там.
Преместих се в ново училище последния срок - езикова гимазия и класа ми се състои предимно от момичета. В класа сме само 5 момчета - аз и още 4. Проблема е че всичките тия четирима са си приятелчата и компания и играят една компютърна игра - Дота и общо взето хора, които не я умеят не могат да се бъдат приети от тях. Опитвах се да съм дружелюбен, но те някак си ме гледат се едно съм глупак, защото не играя комп. игри и нямам много общи теми за разговор. Още повече, че си имат жаргон и аз още повече не разбирам за какво става дума. Някак си се чувствах като аутсайдер, когато бях сред класа си. Последния месец преди ваканцията поисках да играя с тях. Те ме попитаха дали мога, а аз отговорих, че е по-важно да се забавляваме. Отидохме в един клуб, но когато почнахме играта нямах идея какво да правя, а те през цялото време ми викаха, че съм идиот и глупак и аз се ядосах и си тръгнах. Последния седмици след това бяха кошмарни, съучениците ме игнорираха напълно и се държаха с мен като с измет.
Добре, че беше лятната ваканция та да позабравя ситуацията там. Но сега скоро пак ще почва училище и наистина нямам идея какво да правя. Ако може да ме посъветвате, за да мога да измисля някакъв план за действие предварително.

Pwnmaster
08-28-2010, 00:51
Заеби ги.
Продължавай да си гледаш Human Giant :)

brum21
08-28-2010, 07:20
къф аутсайдер бе мееен :shock: ... имаш 20 момичета на разположение , мале как ти завиждам 8-) ... а до тия твои съученици , като почне новата година , дръж се мило , участвай в разговорите , а пък случайно ако ти се отвори някой ... фърли му един здрав бой за малко респект :D

vanity23
08-28-2010, 08:03
не е нужно да имаш приятели задължително от твоя клас щом са идиоти недеи им обръща внимание има и др класове а ако си свестен ще можеш да се спиятелиш с момичетата ;) :) :) :) :) :)

JackSparrow
08-28-2010, 11:47
момче, задължително ли е да си приятел с тия заблеяняци.. тия момичета за какво ги игнорира така бързо..
и аз съм в клас с четирима други идиоти от които единия е мега странен, другия е темерут, третия е мега тъпия, но някакъв приятелски настроен, а четвъртия е без интереси и без мечти.. нямах избор и се сприятелих с момичетата, пък тия четиримата сами се вкопчиха в мене, и съм си приятел с тях..

Tempest
08-28-2010, 12:03
жаргон като "stfu, n00b!" ли? :D Щото и аз имам в моя клас такива индивиди и вече покрай тях имам чувството, че мога да играя DotA... само от слушане.. и наистина - сред 20 момичета за кво са ти момчетата :D ние в нашия клас сме с най-много момичета в цялото даскало - 10.. смятай каква инфлация е в другите класове :D

xWandereRx
08-28-2010, 16:14
Научи дотата , ве . Тя обединява

Или си намери приятели извън класа и им тегли по една майна
съгласна

baby7878
08-28-2010, 16:18
Потърси приятели извън класа (в съседните класове) щом не се получава...или се опитай да ги спечелиш с нещо въпреки ,че не си заслужава :?

anna93
08-28-2010, 16:30
Имаш още време да научиш за какво става дума в играта, да се поупражняваш и да се научиш да играеш. Като дойде 15 септември, ако другите момчета са още вманиачени с играта им кажи, че вече си се научил да играеш играта и ако имат желание ще те поканят с тях и като видят, че вече можеш да играеш ще те приемат.

qsiii
08-28-2010, 19:32
Имаш още време да научиш за какво става дума в играта, да се поупражняваш и да се научиш да играеш. Като дойде 15 септември, ако другите момчета са още вманиачени с играта им кажи, че вече си се научил да играеш играта и ако имат желание ще те поканят с тях и като видят, че вече можеш да играеш ще те приемат.


А защо воъбще трябва да научава играта,че да го приемат. Ако сгреши нещо пак ще го обидят, потърси си в съседните класове приятели или пък опознай някое момиче от класа ти, може да се окаже свястно и да те запознае с приятелите си :mrgreen:

mlakniwe2
08-28-2010, 19:38
Аз ко да кажа, че сме 26 човека в клас-24 момчета и 2 момичета :booooomb: и то поне да мязаха на момичета 8-)

sToyAncHo
08-28-2010, 20:20
Хах и ти си тръгнал да дружиш с тея загубеняци?!?! Ауе би им майката уе! Да си играят смешната дота ;) Ако си гъзар ще се сприятелиш с момичетата и накрая като си фр със сичките момичета и ще видиш колко ще им е тъпо и те ще те потърсят тогава, ама ти ще им покажеш _|_ ейтакъв и няма даже да си приказваш с тях ;). В моя клас са същите. По цел ден играят на компа, сичките са или компютърджии или са зубъри :) затфа пат при женските и ся ми завиждат 8-) аре разправяи кфо се случва и как се развива :)

WaterLilly
08-28-2010, 20:29
Като нямаш късмет с момчетата, стани приятел на момичетата в класа. :-| Какво толкова се занимаваш? Един човек в класа, с който да сте в дружелюбни отношения, и това ти стига.

BabyBluee
08-28-2010, 21:07
Емии движи се с момичетата ;)

lubomirky
08-28-2010, 21:14
не бъди гей, не ти трябва дота, трябват ти МОМИЧЕТА.

fenasf
08-29-2010, 16:15
Е, глей ся, да не умееш дота си е грехота и дотаджиите се държат като пълни педераси с хора, които не могат да играят. От друга страна те са девствени копеленца :D нз, научи играта, не е толкова трудно, просто трябва да намериш някой, който я умее.

bebe7o
08-29-2010, 16:17
Заиграй се с момиченцата бе. :wink:

mecheeeee
08-29-2010, 16:28
Помоли ги да те научат да играеш .... да ти обяснят това - онова :)

Frutex
08-29-2010, 18:04
Имам следния проблем. Може да ви се стори странен но го имам. Сега е лятна ваканция, но скоро пак почва даскало и трябва да измисля как да се справя със ситуацията там.
Преместих се в ново училище последния срок - езикова гимазия и класа ми се състои предимно от момичета. В класа сме само 5 момчета - аз и още 4. Проблема е че всичките тия четирима са си приятелчата и компания и играят една компютърна игра - Дота и общо взето хора, които не я умеят не могат да се бъдат приети от тях. Опитвах се да съм дружелюбен, но те някак си ме гледат се едно съм глупак, защото не играя комп. игри и нямам много общи теми за разговор. Още повече, че си имат жаргон и аз още повече не разбирам за какво става дума. Някак си се чувствах като аутсайдер, когато бях сред класа си. Последния месец преди ваканцията поисках да играя с тях. Те ме попитаха дали мога, а аз отговорих, че е по-важно да се забавляваме. Отидохме в един клуб, но когато почнахме играта нямах идея какво да правя, а те през цялото време ми викаха, че съм идиот и глупак и аз се ядосах и си тръгнах. Последния седмици след това бяха кошмарни, съучениците ме игнорираха напълно и се държаха с мен като с измет.
Добре, че беше лятната ваканция та да позабравя ситуацията там. Но сега скоро пак ще почва училище и наистина нямам идея какво да правя. Ако може да ме посъветвате, за да мога да измисля някакъв план за действие предварително.


готини nerd-ове си имаш в класа... :lol:
нямаш никаква конкуренциа с момичетата. be happy get laid

"OMG NOOB GET THE FUCK OUT OMFG WHY DID YOU JOIN OMG WASTING MY TIME OMG KICK"
"OMG WHY DOES THE WORLD HATE ME I HATE YOU KICK"

remix1912
08-29-2010, 18:16
И аз имам двама такива в класа.Единият е още по-голям загубеняк.Как ще учиш тъпа игра.Гледай си живота.С тея MMO-та ебаваш си майката на целия живот.Ако ще играеш игри играй такива които се завършват за няколко часа.Не такива които да играеш цял живот.
За пръв път чувам такава история.Нормално момче да е обиждан и отхвърлен от загубеняци. 8-) 8-) 8-) :lol:

InsertDumbNickHere
08-29-2010, 18:33
kakvoto i da pravish nemojesh da nau4ish dotata za 15 dni igraq 3 godini (i sam mega silen :D) nemojesh da q nau4ish za tolkova kratko vreme...

Tempest
08-29-2010, 20:06
kakvoto i da pravish nemojesh da nau4ish dotata za 15 dni igraq 3 godini (i sam mega silen :D) nemojesh da q nau4ish za tolkova kratko vreme...

че кой казал 15 дена? За 1 месец може, един, дето му писна да говорят и да не разбира нищо за 1 месец научи доста неща.. достатъчно да не му викат "stfu noob" :D

иначе NFN! :D

king95
08-29-2010, 20:09
Трябва да си радостен, че си между 20 момичета и 5-има загубеняци. Познавам 3-4 дето играят дота и разбирам колко насериозно са я взели тази игра, че чак са се побъркали. Не стават от комповете по цял ден. Дори и сега лятото. Намери си приятели от другите класове. Тия ги остави. И се пробвай с някое момиченце. Все някоя от тия 20 ще става. Щом нямаш конкуренция... 8)

Hidalg0
08-30-2010, 09:49
Оф колко си прост , а момичетата за кфо са или ти си гей ????