PDA

View Full Version : Приятелка-мизерница!



Mariolcheto
08-28-2010, 09:44
Първо искам да кажа,че темата ми не е ебавка...с най-добрата ми приятелка сме заедно от около 12 години,но отдавна ми прави лошо впечатление с хигиената си...това си е нейно решение все пак,но ужасно се погнусих,когато се наложи да и дам някакви стари мои дрехи,защото беше цялата мокра...сложи си мокрото бельо в една торбичка,но като си тръгна го забрави....на мен какво ми дойде на акъла да погледна кво има вътре въпреки,че знаех и щях да припадна от миризма...а тя винаги е гримирана и натокана както се казва ама само до там...незнам от тогава гледам на нея с друго око и се чудя дали трябва да ме е срам че приятелката ми е мизерница а немога да и го кажа ... вие какво мислите и какво бихте направили?



Преместена - Harley

PinkFloydSound
08-28-2010, 09:49
Мразя миризливци.
Намекни ѝ по някакъв начин, по дяволите.
Личната хигиена е нещо изключително важно... :-o И все пак просто ѝ кажи като хората да почне да спазва някаква, недей да се срамиш, да се отдръпваш и т.н.
Ама това е ужасно. 8-) Дано се ебаваш..

Faely
08-28-2010, 09:49
Всеки сам си решава какъв да бъде и какво да прави. Като й харесва да мирише и да не спазва лична хигиена си е нейн проблем, ти не можеш нищо да промениш. А кажеш ли й го, 90% съм сигурна, че ще се обиди и ще отрече. 8-)

mArMaLaDkA
08-28-2010, 09:54
Като й харесва да мирише и да не спазва лична хигиена си е нейн проблем

Бе, ако е много фрапантно, става проблем за всички. 8-)

Whoopdedoo
08-28-2010, 10:01
Aко си и истинска приятелка ще си честна и откровена с нея, а не да криеш, само и само да не и стане неприятно.
На такива нечистоплътни трябва да им го кажеш, иначе няма да се усетят.

Faely
08-28-2010, 10:03
Aко си и истинска приятелка ще си честна и откровена с нея, а не да криеш, само и само да не и стане неприятно.
На такива нечистоплътни трябва да им го кажеш, иначе няма да се усетят.

Едва ли ще се усети и като й го кажат. 8-)

Whoopdedoo
08-28-2010, 10:07
Има такива дето ги хваща срамът. 8-)

Mariolcheto
08-28-2010, 10:09
Aко си и истинска приятелка ще си честна и откровена с нея, а не да криеш, само и само да не и стане неприятно.
На такива нечистоплътни трябва да им го кажеш, иначе няма да се усетят.

Едва ли ще се усети и като й го кажат. 8-)
Ами да точно това,че тя няма да се усети ... даже няма да го повярва...а винаги е с лоша миризма все едно,че така си мирише...ако й го кажа ще се обиди много а и ще и стане неудобно...на другия ден единствената промяна може да е , че е изляла едно шишенце парфюм върху себе си!!!

kokosety
08-28-2010, 10:11
Сигурно ти се е сторило :D :D :D (дано)

FuckedUp
08-28-2010, 10:15
На по колко сте? Лоша работа ми се вижда..Представи си, Тя ти е приятелка, а камоли на някой гадже :shock: Може ли такива работи... :?

yoanka7
08-28-2010, 11:45
Щом сте приятелки от 12 години,и го кажи направо в очите,тя ако е истински приятел ще те разбере.По-добре да разбере от теб,а не от някои друк които те е чул да говориш зад гърба и .В началото и намекни по някакъв начин,но ако тя не разбере,и го кажи в прав текст.Щом сте заедно от 12 години не трябва да имаш никакви притеснения какво ще каже,казваш и толкова щом е и момиче тя ще разбере какво е лична хигиена,сподели и някои твои навици за да може свикне и тя.УСПЕХ

AlexsSecret13
08-28-2010, 12:37
Накарай някой да и го каже анонимно по скайп или го направи ти анонимно.

Backspace93
08-28-2010, 14:58
Луда ли си да й го кажеш? Аз не бих й казала, тва си е адска обида! О.о Пък и не прекаляваш ли малко? :D

xKiFlA
08-28-2010, 15:08
Първо искам да кажа,че темата ми не е ебавка...с най-добрата ми приятелка сме заедно от около 12 години,но отдавна ми прави лошо впечатление с хигиената си...това си е нейно решение все пак,но ужасно се погнусих,когато се наложи да и дам някакви стари мои дрехи,защото беше цялата мокра...сложи си мокрото бельо в една торбичка,но като си тръгна го забрави....на мен какво ми дойде на акъла да погледна кво има вътре въпреки,че знаех и щях да припадна от миризма...а тя винаги е гримирана и натокана както се казва ама само до там...незнам от тогава гледам на нея с друго око и се чудя дали трябва да ме е срам че приятелката ми е мизерница а немога да и го кажа ... вие какво мислите и какво бихте направили?



Преместена - Harley
Mи тва е неин избор няма що да не ти харесва и все пак ти е приятелка
а на колко години е и как изглежда? :P :oops:

baby7878
08-28-2010, 15:22
Малко ще е обидно да и го кажеш...всеки живее по-различен начин!Ако си и истинска приятелка и се разбирате останете такива,ако това е проблем за теб намекни го по някакъв начин :?

Claymore
08-28-2010, 15:26
По-добре не й казвай, че много пъти сме разказвали приказката за Човека и Мечока. 8-)

Innocente
08-28-2010, 16:40
Аз имам една много добра приятелка, която говореше дразнещо. Казах и, ама не така че да я обидя. И на моментите, когато ме дразнеше как говори и казвах и тя престана. Стана много бързо. Само за една вечер и до сега не ме е дразнила с говоренето си. :shock: А ти недей да и казваш "МИЗЕРНИЦА СИ" :booooomb: , ами например, като видиш, че прави нещо нехигиенично и кажи. Дано има промяна. То това не просто е дразнещо за теб, ами и лошо за нейното ЗДРАВЕ.

galet0
08-28-2010, 16:46
За Рд-то и подари парфюм или дездорант :lol:

fluffka1
08-28-2010, 17:48
дам, по добре не й казвай. Все пак всеки си решава за себе си, а и съм сигурна че ще ти се обиди. По-добре си трай 8-)

NeverTheSame
08-28-2010, 17:55
М това не трябва по никакъв начин да пречи на приятелството ви.Нещото,което можеш да направиш в случая,е да й намекнеш или след като сте от 12 години заедно направо да й го кажеш..Ако реши да се поправи хубаво,ако не...ще е като през последните 12 години.
Ясно е че никой не харесва и не тачи ниската хигиена,но явно до сега това така и не е пречило на отношенията ви ;]

purehate
08-28-2010, 19:25
Е дам ще и е убидно ако и го кажеш,но така по-добре ли е?Аз мисля,че не говори с нея и намерете решение едва ли ще е толкова трудно да поддържа по-добра лична хигиена! :)

BabyBluee
08-28-2010, 21:13
Мразя миризливци.
Намекни ѝ по някакъв начин, по дяволите.
Личната хигиена е нещо изключително важно... :-o И все пак просто ѝ кажи като хората да почне да спазва някаква, недей да се срамиш, да се отдръпваш и т.н.
Ама това е ужасно. 8-) Дано се ебаваш..

xKiFlA
08-28-2010, 21:51
Първо искам да кажа,че темата ми не е ебавка...с най-добрата ми приятелка сме заедно от около 12 години,но отдавна ми прави лошо впечатление с хигиената си...това си е нейно решение все пак,но ужасно се погнусих,когато се наложи да и дам някакви стари мои дрехи,защото беше цялата мокра...сложи си мокрото бельо в една торбичка,но като си тръгна го забрави....на мен какво ми дойде на акъла да погледна кво има вътре въпреки,че знаех и щях да припадна от миризма...а тя винаги е гримирана и натокана както се казва ама само до там...незнам от тогава гледам на нея с друго око и се чудя дали трябва да ме е срам че приятелката ми е мизерница а немога да и го кажа ... вие какво мислите и какво бихте направили?



Преместена - Harley
Mи тва е неин избор няма що да не ти харесва и все пак ти е приятелка
а на колко години е и как изглежда? :P :oops:
a?

awesomesheepy
08-29-2010, 10:54
Остави я..нейна работа.
Все пак,тя си решава,а сигурно и усеща,ако някой и го казва с цел''базикам се'' 8-)

тя ще го разбере,в най-скоро време,ако някой усети това което и ти.Бъди спокойна...

8-)

vIKToriYa
09-02-2010, 16:56
ако имах такава приятелка бих и намекнала поне по някакъв начин без да я засегна.... но от друга страна ако на мен ми го кажат :-x но това няма начин .... виж според мен по-добре и намекни тя сама няма как да се усети нали знаеш всеки човек си има собствена миризма която само другите усещат ..... но всичко останало е до лична хигиена !!!! НАМЕКНИ И :)

notlike
09-02-2010, 17:07
Приятелка - враг на душа :razz: Еми, кажи й, аз примерно съм голямо перде и каквото не ми харесва в някого му казвам, такъв съм си - крив характер, неразбран.... но критиката никога не е полезна, никога... явно не си е струвало да хабя думи и дела, но все пак съм си такъв. Пак ти казвам - просто й спомени "Абе, не че нещо, ама няма да е зле да посещаваш банята повече пъти отколкото са празниците.."

sladkish_14
09-02-2010, 17:08
Знае ли човек, може в този момент така да се е случило..
Ако е винаги така, просто й кажи!
За нейно добро е все пак:wink:

xKiFlA
09-02-2010, 17:10
ако имах такава приятелка бих и намекнала поне по някакъв начин без да я засегна.... но от друга страна ако на мен ми го кажат :-x но това няма начин .... виж според мен по-добре и намекни тя сама няма как да се усети нали знаеш всеки човек си има собствена миризма която само другите усещат ..... но всичко останало е до лична хигиена !!!! НАМЕКНИ И :)

ти да не мислиш че пък миришеш мнхубаво :razz:
можи приятелката ти за теб така да вика :?

neocide
09-02-2010, 18:06

sapphire5
09-02-2010, 19:37
години?