PDA

View Full Version : Кое дава право на подобно поведение....



de_bella
08-28-2010, 11:06
Здравейте. Предполагам ще ви занимая с поредния банален въпрос и история, но толкова съм заслепена, че се налага да използвам всяко възможно средство, което да ми отвори очите.
Въпроса, който искам да задам бих го формулирала по следния начин: Кое дава право на едно момче да обижда и посяга на приятелката си... иначи твърдейки, че я обича? Възможно ли е това да се нарече любов? Възможно ли е оправданието "Дразниш ме, опитваш се да ме дразниш с думите си(подчертавам само с думи)" да е причина да кажеш на приятелката си "курвооо" и т.н. Нима това дава право на едно момче да се държи така.
Или казано по друг начин: В какво толкова трябва да е съгрешило едно момиче за да заслужи подобно отношение?

bebkata
08-28-2010, 11:08
Може би просто си търси повод за раздяла .. Нищо не му дава право да те нарича така !

Sh@d0w
08-28-2010, 11:10
Единственото,в което е съгрешило момичето е,че си е хванала идиот за приятел и че продължава още да го търпи,въпреки поведението му на селянин :)

А за любов тук не може да се говори,као питаш мен.

SuperBadSuperFresh
08-28-2010, 11:15
Едно момче няма никакво право да се държи така.Дори когато въпросното момиче наистина е курва,ако имаш уважение към себе си просто ще кажеш край и ще я игнорираш.По принцип НИКОИ няма да право да наранява физически,има хиляди изписани закони.Само дето няма кой да ги спазва.Махни го тоя,независимо направила ли си нещо или не просто не си струва.От една страна е важен урок че си се сблъскала с нещо подобно толкова рано в живота си.Ако сега го преодолееш и успееш да разкараш онова дето ти се води гадже,ще знаеш как да реагираш ако се повтори някога.Не може хем да обичаш някой,хем да го биеш.Каквото и да се пее в "Love The Way You Lie" (Eminem ft.Rihanna),такива отношения просто НЕ са нормални.

FuckedUp
08-28-2010, 11:27
:shock: И вие сте гаджета? Твоят приятел е тъпанар..Ебахти морала има.. :-o

bebkata
08-28-2010, 11:28
:shock: И вие сте гаджета? Твоят приятел е тъпанар..

+1 ..

dPa3HuTeJl
08-28-2010, 11:29
Много мразя такива олигофрени наричащи се "мъже" или "хора" о.О , НИКОЙ няма право да се държи така с едно момиче,каквото и да е направила .. ако тръгнеш с такъв идиот бягай на далеч :) Аз не мога да обидя момиче , пък още по-малко да я ударя .. трябва да си с мноого малко мозък че да направиш такова нещо :o

mrfahrenheit
08-28-2010, 11:29
Хора има всякакви.Има мъже , които се държат така ,има и жени-будали ,които им се връзват.

BaffaLsc
08-28-2010, 12:14
Единственото,в което е съгрешило момичето е,че си е хванала идиот за приятел и че продължава още да го търпи,въпреки поведението му на селянин :)

А за любов тук не може да се говори,као питаш мен.
Мхм .. съгласна !!! :)

MegamiX
08-28-2010, 12:28
Разгонен пубер :-x Имам една приятелка, която търпи същото отношение! И защо? Момичета, търпящи такива идиоти сами са си виновни!!!!!! Ааа побеснях :-x

FancyGirl
08-28-2010, 12:32
Никoй няма право да те обижда и да ти посяга, най-малко накакъв неорентиран селянин, който уж твърди че те обича. Съжелявам че го обиждам но не се стърпях, незнам как търпиш подобно отношение .. не те ли наранява всичко това? Не му позволявай да ти говори така. И както каза някои в по горните постове .. ако си мислиш че тук става дума за Любов, жалко е че се самозаблуждаваш.. Отвори си очите и си намери някои които ще те цени..

Bonita1991
08-28-2010, 13:00
:shock: И вие сте гаджета? Твоят приятел е тъпанар..Ебахти морала има.. :-o


;-) :o

radeberger
08-28-2010, 14:52
Еми след като се дразни на думите ти да си ходи. Защо продължаваш да търпиш това отношение ?

xinfamous
08-28-2010, 15:07
Момата се е изразила като е поставила нещата в нейна полза г/д и вие почнахте да нареждате гаджето й.Ми ако тя му се качва на главата и го обижда или му се дразни супер мноо то и аз да съм и аз ше я изкурвя хаха,ама все пак да се държиш така с приятелката си е доста тъпо,питай го защо ти ги казва тия работи и поговорете на тая тема според мене (;

baby7878
08-28-2010, 15:11
Според мен грешката, която е направило момичето е ,че си е хванала не правилният човек :shock:

lyfche
08-28-2010, 18:20
... Бих му се разсърдила МНОГО жестоко .. за раздяла чак да скъсаме не,ако му дам втори шанс. И не,нищо не му дава право да ти говори така,да те обижда и да те удря.

NeverTheSame
08-28-2010, 18:52
Нищо не дава такова право...никога не съм харесвала физическата саморазправа независимо между хора от какъв пол са...а ако момче посегне на момиче просто... пф.Кофтито е че някои си мислят,че по този начин се показват мъже,а жалката истина е че са тъпи пу*ки ;]

Wasilewaa
08-28-2010, 21:18
"Дразниш ме, опитваш се да ме дразниш с думите си" Това съм го чувала и от моя приятел но след това говориме и всично се изяснява, доколкото това на какво се дължи това държание смело мога да твърдя, че не знам.... но си мисля, че щом се стига до побой и толкова грубо държание тя няма защо да е с него... но ако го обича и не иска да го оставя... нейн си проблем да си троши главата.... :)

VerryBerry
08-29-2010, 10:52
Замисляла ли си се дали не го провокираш наистина?Може неволно някоя твоя реплика верно да го е издразнила,но това не му дава право да ти посяга или да те обижда.Ако той не се осъзнае е по-добре нещата да приключат :?

Seducti0n
08-29-2010, 11:22
Никое момиче не заслужава да бъде наричано с подобни думи, освен ако по своята същност не е такова. При тези обстоятелва не би трябвало да се обиждаш, когато те наричат курва.Ако си лягаш с всеки втори, няма как да те мисля за Света вода ненапита.

Разбирам, че с въпроса ти имаш съвсем друго за цел, но все пак да дам малко разяснения предварително. Иначе по същество- всяко момиче с поне грам достойнство не трябва да позволява на приятеля си да се държи с нея като с нищожество, да я обижда, да оказва психически или физически тормоз. Принципно съм толерантен човек и може би аз лично бих простила дори повече от веднъж подобни прояви, но само ако човека си заслужава, и ако наистина има причина да бъда с него.Всеки греши.Хора сме, но някои са истински боклуци и не заслужават нищо, абсолютно нищо.

sladur4etyYy
08-29-2010, 11:40
едно момиче може да заслужи подобно отношение, ако е глупаво. ти сама му позволяваш да се държи така, защо го правиш, нямаш ли самоуважение? ти си си виновна. хванала си се с някакъв плъх и очакваш добро отношение. няма как да стане. вдигай си летвата и си търси някой на твоето ниво, иначе цял живот ще се питаш ''с какво заслужих това, с какво заслужих онова''.

FunkyBoy
08-29-2010, 13:03
Такива педалчета са за пребиване :-x :smt067 :smt068 :smt075

pepelq64ica
08-29-2010, 18:45
не бива да го търпиш това негово поведение.замисли се... :(

Patrone
08-29-2010, 19:10
къф мъж ше е този,за да посяга на жена,да не говорим че му е половинка,тряаа да си някаф охлюв или олигуфрен за да посегнеш на жена,каквато еи да е причината за тази крайност :( :o :?

sunrisefun
08-29-2010, 22:20
Да посяга и да обижда... ,това не е любов. Изобщо не уважава този човек ,а го мисли за даденост .Това държание не е пристойно за истински мъж ,а за хлапак.......

mechtaq_za_teb
08-30-2010, 05:10
Здравейте. Предполагам ще ви занимая с поредния банален въпрос и история, но толкова съм заслепена, че се налага да използвам всяко възможно средство, което да ми отвори очите.
Въпроса, който искам да задам бих го формулирала по следния начин: Кое дава право на едно момче да обижда и посяга на приятелката си... иначи твърдейки, че я обича? Възможно ли е това да се нарече любов? Възможно ли е оправданието "Дразниш ме, опитваш се да ме дразниш с думите си(подчертавам само с думи)" да е причина да кажеш на приятелката си "курвооо" и т.н. Нима това дава право на едно момче да се държи така.
Или казано по друг начин: В какво толкова трябва да е съгрешило едно момиче за да заслужи подобно отношение?Съгрешила е с това, че е позволила въпросното момче да се отнася така с нея.

Hilary_
08-30-2010, 07:49
В такъв случай определено НЕ греши момичето, а той .. и според мен би трябвало да си понесе последствията!! .. :?

JustUnforgivable
08-30-2010, 08:09
Според мен грешката, която е направило момичето е ,че си е хванала не правилният човек :shock:

По-скоро, че го търпи :?

rosencetooo
08-30-2010, 09:07
Никoй няма право да те обижда и да ти посяга, най-малко накакъв неорентиран селянин, който уж твърди че те обича. Съжелявам че го обиждам но не се стърпях, незнам как търпиш подобно отношение .. не те ли наранява всичко това? Не му позволявай да ти говори така. И както каза някои в по горните постове .. ако си мислиш че тук става дума за Любов, жалко е че се самозаблуждаваш.. Отвори си очите и си намери някои които ще те цени..
На абсолютно същото мнение съм :)

djstyle
08-30-2010, 10:05
Чупи го... Трябва да паднеш мнооого ниско, за да посягаш на жена.. :x

s0b1esk1
08-30-2010, 12:34
вие тъпи ли сте или кво? естествено че няма право. срам за мъжкия пол

jghgh
08-30-2010, 13:02
Момата се е изразила като е поставила нещата в нейна полза г/д и вие почнахте да нареждате гаджето й.Ми ако тя му се качва на главата и го обижда или му се дразни супер мноо то и аз да съм и аз ше я изкурвя хаха
Цивилизованият човек* не си позволява да обижда.
Нищо не дава право на подобно поведение. Като не му изнася да си ходи, а не да обижда или да удря.

Независимо колко те дразни някой, последното нещо, което трябва да правиш, е да го обиждаш целенасочено и със злоба. Независимо какъв лумпен е. По-скоро трябва да го зарежеш, щом толкова те дразни.

Малко е и отделен въпроса ти колко си свестен, за да тръгнеш с кофти човек, когото се 'налага' да обиждаш!
Пак казвам, на цивилизованите хора няма да им се налага даже да изпадат в подобна ситуация и това го казвам само в полза на авторката.
Въпреки че защо изобщо се е хванала с такъв? Да си опича акъла;)




*само с такъв си заслужава човек да има връзка

sasha_90
08-30-2010, 13:34
Никоя жена не заслужава подобно отношение!А мъжете,които го прилагат,не струват нищо.

BAYO
08-30-2010, 19:28
Наскоро отървах една приятелка от подобен дришльо, като му наритах камбаната, след като я зашлеви пред мене! Заплаших я, че ако я видя в близост до него, изпълняваща действията прегръщане и целуване, ще има по нея. Абсолютен нещастник! Мисли се за силен пред неговите приятели, като посяга на гаджето му , хаха :razz: , палячо...

Milen0v
08-30-2010, 19:30
и той е човек!най мразя да ми мранка приятелката на главата , да ми се кара, да ми казва къде да ходя , да ме търси 4-5 пъти на ден
е па не че само ще я псувам ами и направо я разкарвам
жената да не е повече от мене ?ай въз..

P
08-30-2010, 19:49
Здравейте. Предполагам ще ви занимая с поредния банален въпрос и история, но толкова съм заслепена, че се налага да използвам всяко възможно средство, което да ми отвори очите.
Въпроса, който искам да задам бих го формулирала по следния начин: Кое дава право на едно момче да обижда и посяга на приятелката си... иначи твърдейки, че я обича? Възможно ли е това да се нарече любов? Възможно ли е оправданието "Дразниш ме, опитваш се да ме дразниш с думите си(подчертавам само с думи)" да е причина да кажеш на приятелката си "курвооо" и т.н. Нима това дава право на едно момче да се държи така.
Или казано по друг начин: В какво толкова трябва да е съгрешило едно момиче за да заслужи подобно отношение?

Като цяло ,ако съм разбрал въпроса ти е - какво да права на мъж да удари жена и какво дава право на мъж да обиди жена?

За удрянето на плесница съм малко раздвоен. (НЕ коментирам побой - това е вън от нещата и е подсъдимо).Ще обърна въпроса така - кое дава право на жената да удари плесник на мъжа? Ами това ,че той по някакъв начин е прекалил.Същото дава право и на мъжа.Не е красиво ,нито е за гордост,но не само мъжа може да се улее и да прекали с приказките ,но и жената.И понякога е необходимо да се предприемат радикални мерки ,за да се приземи мъжа/жената на земята.Не ме разбирайте погрешно - НЕ толерирам боя ,нито плесниците,но понякога или са наложителни ,или се случват от прекалено много нерви.

А за псуването - то това си е вече въпрос на възпитание.Може да се води спор на доста повишен тон и без обиди.Първите 7 години вземат ключова роля тук :)

BloomF
08-30-2010, 19:55
Не го оставяй да те подлага на такова унижение! Нима нямаш достойнство?!

999
10-14-2010, 22:54
Какво се разбира под посяга едно е побой друго е шамар?
На мен ми е интересно другите твърдят никога не биха го направили...да речем,че всеки път Ви изкарват извън нерви...това означава ли,че момичетата може да си правят каквото си искат....Представете си някой да Ви дразни ВИе ще го изтърпите ли?

PoRcHeTaTa1
10-15-2010, 00:01
Единственото,в което е съгрешило момичето е,че си е хванала идиот за приятел и че продължава още да го търпи,въпреки поведението му на селянин :)

А за любов тук не може да се говори,као питаш мен.
Мхм .. съгласна !!! :) :( :( :( :(

DarkTemplar
10-15-2010, 09:35
Кое дава право на едно момче да обижда и посяга на приятелката си... иначи твърдейки, че я обича?
Липсата на възпитание на пича и липсата на уважение към нея.

Казвам го често и ще продължавам да го повтарям - Може да обичаш много някой, но не те ли уважава и позволява ли си подобни простотии към теб просто нямате бъдеще. Уважение >>>> любов.

Подкрепям Sh@d0w.