PDA

View Full Version : Странна форма на зърното



HandOFDooM
08-28-2010, 11:13
както знаете всички на възраста от 11-12 до към 18 зърното им има странна форма някакси по подуто и отпуснато напреде ... преди не ме притесняваше толкова щото почти не се събличах ... но сега като заякнах както ми е гърдата седи някакси по-напред и е уголемено всички на моя възраст 15 знаят какво имам предивд ... знам, че след време ще се оправи но ме комплексира няма ли как да го оправя?

SemperFidelis
08-28-2010, 11:19
И т'ва к'во общо има със спорта?

redbul2
08-28-2010, 12:36
Еми по-често секс с гаджето и ще се регулират хормоните. Ако не сега,след година-две и всичко ще се оправи :)

Chacho
08-28-2010, 13:03
vaseto каза каквото имаше да се казва. Скоро ще мине.

ibojilow
08-28-2010, 13:05
както знаете всички на възраста от 11-12 до към 18 зърното им има странна форма някакси по подуто и отпуснато напреде ... преди не ме притесняваше толкова щото почти не се събличах ... но сега като заякнах както ми е гърдата седи някакси по-напред и е уголемено всички на моя възраст 15 знаят какво имам предивд ... знам, че след време ще се оправи но ме комплексира няма ли как да го оправя?
Айде бе? Аз съм на 15 и мога спокойно да ти кажа, че зърното ми си има формата която трябва. Кажи си кг ?

HandOFDooM
08-28-2010, 13:32
офф не ме разбрахте както трябва ... не казвам, че е супер голямо или ненормално просто е леко напред ... на повечето им е така, не е нищо особенно, но малко ме дразни това е всичко и когато настръхне става както трябва

HandOFDooM
08-28-2010, 13:32
както знаете всички на възраста от 11-12 до към 18 зърното им има странна форма някакси по подуто и отпуснато напреде ... преди не ме притесняваше толкова щото почти не се събличах ... но сега като заякнах както ми е гърдата седи някакси по-напред и е уголемено всички на моя възраст 15 знаят какво имам предивд ... знам, че след време ще се оправи но ме комплексира няма ли как да го оправя?
Айде бе? Аз съм на 15 и мога спокойно да ти кажа, че зърното ми си има формата която трябва. Кажи си кг ?
тежа 75 кила и това не са мазнини а мускулна маса !

kadishona
08-29-2010, 15:58
^^ 75 кила мускулна маса, хмммммммм..........