PDA

View Full Version : Преместване след 11 клас



anna93
08-28-2010, 11:52
Възможно ли е след 11 клас да се преместя да уча в друго училище?
Задължително ли е да продължа да уча в същатата паралелка или мога да отида в обикновенна?
Също така да отида от професионална паралелка в обикновенна?
Ще има ли изпити?

fenasf
08-29-2010, 16:20
Мисля, че не :(

IvUsHkA
08-29-2010, 18:53
Мисля че трябваха доста основателни причини за преместване, ако ги нямаш какъв е смисъла за 1 година да се местиш :-o

mecheeeee
08-29-2010, 18:57
за 1 година няма смисъл да се местиш ....

HeavensMaiden
08-29-2010, 22:22
мии аз направих същото само, че след 10 клас. Преместих се от френска паралелка в английска и държах само приравнителни изпити. Единственото което е, че там където отиваш трябва да провериш какви са условията и трябва да имаш доста основателни причини за да го направиш, защото за 1 година найстина няма никакъв смисъл ! Незнаеш при какви учители отиваш и как ще те приемат, а това е много важно за 12 клас. Мислиш си, че там може да е по-лесно, а то може да стане обратното и да те разкатаят, защото си ''нова''. За щастие аз рискувах и попаднах на най-якия клас и всички ми станаха веднага приятели знам, че ще е за дълго време щото са готини хора. Учителите ми приеха добре, но в твоя случай найстина трябва да премислиш преди да го направи. И да ти кажа нещо : Нямаш време вече!! Трябваше да си г направила някъде юни месец :) Аре ии наистина сериозно си помисли. Може да има годове в твоя клас илии каквато ида е причината да се местиш, но няма смисъл за 1 година все ще изтърпиш :) Успех :)

anna93
08-30-2010, 14:23
Ами още не е сигурно, но все пак има вероятност да се преместя в друг град и нямам възможност да пътувам или да остана на общежитие.

mlakniwe2
08-30-2010, 14:27
Само до 10-ти и май трябва да полагаш приравнителни изпити