PDA

View Full Version : Тема за даскало



krisinka981
08-28-2010, 12:21
Тук можете да пишете кой клас ще бъдете в кое даскало кой ви е луб. учител кой. ви е любимия предмет и сичко квото ви хрумне (и ако някой се нуждае от съвет нека да пише аз и др. ще му помогнем) :)

Tempest
08-28-2010, 12:25
създадоха се 100 теми и въпреки че тая обобщава всичките... моля ви, помогнете ми като спрете да правите такива дебилни теми... #-o

krisinka981
08-28-2010, 12:40
еми сори обаче мен ме кефи тая тема и искам да разбера мнението на другите тийнове ;)

December
08-28-2010, 12:40
Любимият ми учител е по история :grin: Ама много много си го харесвам,най-добрият ;д Много добре се държи,интересно преподава и не знам защо ме мисли за неква умна :-o
Любимите ми предмети са историята,да и география и икономика.Миналата година на олимпиадата бях някъде шеста-седма(за областта).Тази година ще уча много :D Остана ни да изучаваме Европа,който ми е любимият континент <33
Иииии ако се класирам на 1-2 място на Олимпиадата в Добрич после какво следва?Ще ходя ли на републиканско или нещо подобно :-o Би трябвало,нали...Голяма мечта ми е ;д И ще се постарая,пък дано да успея.Това съм го писала и в другата тема за осмокласниците - Ако някой след 15 септември ме види да пиша из форума набързо да ме напсува,да ми каже колко съм глупава и да напише веднага да сядам да уча вместо да си губя времето във форума :lol:


Ееее това е приятна тема ;д Нещо за общи приказки.После ще пиша и за другите предмети...