PDA

View Full Version : Цикъл ?



DesSsi
08-28-2010, 12:55
Отслабва ли се по време на месечния цикъл ? смисъл ако си спазвам няква диетка ?

XheroineX
08-28-2010, 14:13
Веднъж повреме на цикъл (5дни) отслабнах с 3кг...Не знам защо но не ми се ядеше...ядях много малко-колкото да не припадна...Но това беше преди...сега си ям нормално

fenkatakrisi952
08-28-2010, 14:38
Мисля,че не е полезно да държиш диета точно по това време :?

anonimchetou
08-28-2010, 14:40
Боже аз като съм в цикъл ям като невидяла.. кво остава за диета.

Claymore
08-28-2010, 15:00
Аз пък и да съм в менструация и да не съм се спуквам да ям. 8-) Нищо ми не пречи.

schhhhhhh
08-28-2010, 18:19
Боже аз като съм в цикъл ям като невидяла.. кво остава за диета.

И аз съм така... Не е истина колко сладко се изяжда за тия 5-6 дни

Me4encety
08-28-2010, 19:16
При мен е различно някой път ям кат невидяла докато друг път тряа насила да ме тъпчеш така че зависи при теб как е :)

Vsmile
08-28-2010, 19:19
Боже аз като съм в цикъл ям като невидяла.. кво остава за диета.

И аз съм така... Не е истина колко сладко се изяжда за тия 5-6 дни

Ооо да...

DarkKisss
08-28-2010, 19:20
По време на кървящите дни не ям нищо, пребледнявам, ходя супер суха, никакъв апетит. След 2 дена, когато всичко е отминало ми идва отново апетитът.
Не смятам, че е здравословно да се подлагаш на 'диета' по време на цикъл.

FunStuff
08-28-2010, 21:48
И аз като съм в цикъл само ям нямам спирка :D Може би не е много добра идея да си на диета точно тогава, а така или иначе трябва поне малко да свалиш, защото преди цикъла задържаш вода :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-28-2010, 21:52
Не мисля,че това е най-подходящото време за диета.

shell
08-28-2010, 22:18
При мен е различно - понякога ям много,друг път почти нищо :)

Seducti0n
08-29-2010, 02:04
мне, не мисля, че цикълът е най-подходящия период за целта
реално погледнато докато трае с изтичането на кръвта тялото се пречиства от натрупаните токсини и вредни вещества.а диетите, в голямата си част това представляват. храни се нормално.яж по толкова, по колкото ти се яде.ако наистина си решила да се подлагаш на диета, нека тя бъде извън месечния цикъл

Fx1
08-29-2010, 05:57
Веднъж повреме на цикъл (5дни) отслабнах с 3кг...Не знам защо но не ми се ядеше...ядях много малко-колкото да не припадна...Но това беше преди...сега си ям нормално

3 кила за 5 дни, никога не са трайно свалени кг. Аз и 5 мога да сваля и какво от това, после ще си ги наваксам.
Това е най-неподходящото време да спазваш строги диети, най-много да ти падне кръвното и да припаднеш.

vagarious
08-29-2010, 18:36
Веднъж повреме на цикъл (5дни) отслабнах с 3кг...Не знам защо но не ми се ядеше...ядях много малко-колкото да не припадна...Но това беше преди...сега си ям нормално

3 кила за 5 дни, никога не са трайно свалени кг. Аз и 5 мога да сваля и какво от това, после ще си ги наваксам.
Това е най-неподходящото време да спазваш строги диети, най-много да ти падне кръвното и да припаднеш.

Да, още повече в първите дни,когато попринцип се губи доста стабилно количество кръв.А и в тези жеги сега .. :? не е си работа изобщо. :?

Mumiii
08-29-2010, 19:16
При мен е различно - понякога ям много,друг път почти нищо :)

+1... Дори понякой път през тези дни не ям нищо ... насила ме карат да ям .. :D

katericArofl
08-29-2010, 20:57
Веднъж повреме на цикъл (5дни) отслабнах с 3кг...Не знам защо но не ми се ядеше...ядях много малко-колкото да не припадна...Но това беше преди...сега си ям нормално

3 кила за 5 дни, никога не са трайно свалени кг. Аз и 5 мога да сваля и какво от това, после ще си ги наваксам.
Това е най-неподходящото време да спазваш строги диети, най-много да ти падне кръвното и да припаднеш.

Да, още повече в първите дни,когато попринцип се губи доста стабилно количество кръв.А и в тези жеги сега .. :? не е си работа изобщо. :?

да, да изтече ти червото.. много малко кръв се губи даже.

Mumiii
08-30-2010, 08:47
Веднъж повреме на цикъл (5дни) отслабнах с 3кг...Не знам защо но не ми се ядеше...ядях много малко-колкото да не припадна...Но това беше преди...сега си ям нормално

3 кила за 5 дни, никога не са трайно свалени кг. Аз и 5 мога да сваля и какво от това, после ще си ги наваксам.
Това е най-неподходящото време да спазваш строги диети, най-много да ти падне кръвното и да припаднеш.

Да, още повече в първите дни,когато попринцип се губи доста стабилно количество кръв.А и в тези жеги сега .. :? не е си работа изобщо. :?

да, да изтече ти червото.. много малко кръв се губи даже.

При някой първите 2-3 дни тече много ;дд