PDA

View Full Version : Как мога да постъпя ?



djigitoriq
08-28-2010, 15:49
Здравейте! Искам да ви опитам и споделя нещо важно и се надявам да ми дадете съвет. Аз съм на 13 години и харесвам едно момче, което е с една година по-голямо от мен. Немога да направя първата крачка, защото ме е серам и никога не съм имала гадже. Как да му покажа, че го харесвам ?

Claymore
08-28-2010, 15:58
Значи забелязах, че вече съвсем сте пощурели и няма да се опитвам да ви наливам акъл в главиците и просто ще ти кажа 2 неща:
1. Моят съвет е да зарежеш тия глупости.
2. Ако не харесваш първия ми съвет опитай да се впишеш в неговата компания. Дръж се така, че да му привлечеш вниманието, т.е. покажи му, че се интересуваш от това, което и той се интересува.

djigitoriq
08-28-2010, 16:24
Благодаря за съветите! Ще изпълня първия.

djigitoriq
08-28-2010, 16:25
Втория съвет също е добър, но първич е най-правилен.

Claymore
08-28-2010, 16:28
Благодаря за съветите! Ще изпълня първия.

Да знаеш, че съм много горда с тебе. 8-)

baby7878
08-28-2010, 16:48
Значи забелязах, че вече съвсем сте пощурели и няма да се опитвам да ви наливам акъл в главиците и просто ще ти кажа 2 неща:
1. Моят съвет е да зарежеш тия глупости.
2. Ако не харесваш първия ми съвет опитай да се впишеш в неговата компания. Дръж се така, че да му привлечеш вниманието, т.е. покажи му, че се интересуваш от това, което и той се интересува.

И аз ти предлагам първият съвет...за всичко си има време :)

purehate
08-28-2010, 20:43
Значи ти трябва да я направиш ,защото ти го хар и искаш да се получи нещо
емм... взимаш му скайпа от самия него или от някой дето му го има и си пишете опознавате се и така ока сте в едно даскало се поздравявате ии ако те хар ще идва при тебе в междучасията или ще ти предложи да излезнете от теб зависи вс бъди чаровна! ;)

Claymore
08-28-2010, 20:58
Значи ти трябва да я направиш ,защото ти го хар и искаш да се получи нещо
емм... взимаш му скайпа от самия него или от някой дето му го има и си пишете опознавате се и така ока сте в едно даскало се поздравявате ии ако те хар ще идва при тебе в междучасията или ще ти предложи да излезнете от теб зависи вс бъди чаровна! ;)

Съпри се, че наспами целия раздел, даже и стари теми. Авторката вече избра да не се занимава с него. Направи си труда да прочетеш темата, по която пишеш.