PDA

View Full Version : Наркотиците в нашето дасало



bobioooo
08-28-2010, 17:14
Здравейте! Както всички знаем в училищата масово се продава дрога! Тук може да кажете някакви ваши случки с дрогата дали сте приемали в училище, дали са ви предлагали, дали продавали и ... .

На мен лично са ми предлагали но не сам приемал!

Vannesa
08-28-2010, 17:39
Никога не съм се "срещала" с такива случаи, в нито едно от училищата, в които съм била.
Не са ми предлагали, знам кои взимат, и евентуално си разменят, но никога не са продавали, нито са пушили / взимали на територията на училището.
Не знам, сигурно съм късметлийка, защото наблюдавам обстановката и такива неща не съм виждала лично. :)

joy9514
08-28-2010, 17:45
В горните класове на нашето даскало има "тревомани", но те си купуват тревата от дилъра на друг район, за да не ги хванат.

NeverTheSame
08-28-2010, 17:58
Хаха...`дилърите` [грубо казано] са моя випуск.Познавам повечето..един пич запали преди няколко години на една манифестация..мн смешно ми стана.Иначе какви сблъсаци да съм имала с дрогата..никви.Хората си остават пичове ;]

Djuff
08-28-2010, 18:21
Не мисля, че в училището ми има такива хора, въпреки че е доста смотано.

xWandereRx
08-28-2010, 18:51
oтделни случки не знам, но по едно време постоянно се разнасяха слухове, че от моето даскало редовно ходели в бърза помощ заради свръх доза, уж всички наркомани били събрани там, ама изобщо не беше вярно

Unendlich
08-28-2010, 18:56
- нямам случки, в които да съм се сблъсквала с дрогата
- не са ми предлагали, не съм виждала някой да взима
- знам изявени наркомани от училището ми и то си им личи
- познавам и тревомани, ама то пък те едни "тревомани" :?

Seductress
08-28-2010, 22:06
Не са ми предлагали дрога в училище. Не мога да кажа със сигурност дали има или няма, но явно това е, защото не съм попадала на 'подходящите хора'. А зад училище (не в двора) често съм подритвала някоя спринцовка, което е отвратително. :?

xinfamous
08-29-2010, 04:26
Така като кажете 'наркомани' напрао се шашкам,ше кажеш че си бият кафето във вената и идват в час.Вие добре ли сте? И по кво им личи че пък били 'наркомани' , какво разбираш под 'наркоман' ? В моето училище само се пофи и тва е,то в даскало друго неможеш и да намериш попринцип.Кой ще ти продава херц на даскало или пък ще идва наперен в часовете? Повечето които казвате че знаете наркомани и т.н. нито сте пробвали нито имате и представа за какво става въпрос..

bobioooo
08-29-2010, 07:59
Не мисля, че в училището ми има такива хора, въпреки че е доста смотано.

Най вероятно има! Но ако и цигарите са наркотик и аз съм опотребявъл в даскако но за кратко!

December
08-29-2010, 08:36
Така като кажете 'наркомани' напрао се шашкам,ше кажеш че си бият кафето във вената и идват в час.Вие добре ли сте? И по кво им личи че пък били 'наркомани' , какво разбираш под 'наркоман' ? В моето училище само се пофи и тва е,то в даскало друго неможеш и да намериш попринцип.Кой ще ти продава херц на даскало или пък ще идва наперен в часовете? Повечето които казвате че знаете наркомани и т.н. нито сте пробвали нито имате и представа за какво става въпрос..Ахам.
Ама то повечето само филми гледат и са обедени,че и в реалността е така.Да и секи дето пушил трева е наркоман :razz: Абеее филмари много.
Няма да стане да те спре някой в коридора и да ти каже "ей искаш ли малко кока" :lol: Те хората си я копуват предварително.Само ако отидеш в компания където има "наркомани"(хаха) може да ти предложат.

Такива теми сякаш не бяха позволени де :-o
Ама все пак ето мои случки от тази година
С момичето което седим на един чин ходим да пушим в задният двор на училището.И отидохме при някакви нейни познати от 10кл(ние бяхме седми) и те си пушеха козче от една цигара.Питаха ни дали и ние искаме ние "ами айде ок" и си дръпнах няколко пъти.Все едно ядох развалена риба :? После нещо ме заболя главата и взех,че си тръгнах последните два часа (а случката се развива след третият час голямото междучасие). Тъъъй че първият път беше зле.
Та нали толкова я хвалят,че те правела "щастлив"(хахах) тая трева,помолих С.(тая от чина ми) пак да отидем при онези в голямото междучасие.Тогава като отидохме нямаха,но ни казаха че щели да си копуват пак еди кога си и тогава да отидем.Вторият път не се минахме без пари :/ А мене пак не ме хвана и пак ми беше леко лошо,но С. беше пълен шемет ;д И тя сякакви глупости ги ръси,та и аз с нея се хилех като луда.Обаче си го отнесахме -.- Госпожата ни изгони от часа и ни писа отсъствия защото не сме работели в час и сме вдигали много шум.Та така.
После във парка пуших пак,ама то не е "случка от у-ще" така,че няма да разказвам нататъка :lol:
В час по физическо съм дишала лепило във женската съблекална.Ние и без това по физическо само нормативи покриваме на края и началото на годината.Затова през другото време си правим каквото искаме.Лепилото мене много ме радва,пък и е евтино хахахах.

Имам голям мерак сега за халюциногени,обаче в никакъв случей няма да ги взимам в училище :lol:

Айде давайте и ваще историики.Моите са със леки неща,да видим и вие как сте ;д Джам или бонбони никога не бих взела в училище.Не искам да ме изключват ...

П.П. защо не направим една тема обща "вашите приживявание когато сте били друсани" обаче някакво по-добро заглавие.Ще бъде доста интересна <33

fenasf
08-29-2010, 16:02
Да ти продам ли искаш :D

December
08-29-2010, 17:40
Да ти продам ли искаш :DХалюцки ли? Охо,много ми текът лигите по тях 8-) Все едно да си в зала с триджи(или там както му беше името) филм. Губиш се от реалността,влизаш във своят собствен филм.Все едно магия,все едно сън... Абе много,много искам да го приживея <33

Откъде си бе майна :lol:
И все пак не бих си купила нещо от някой си анонимец във форум.Не ща брутално изнасилване :razz: (Тва е моят филм,майна,въображението ми много действа ;д)
И все пак отде си майна?Няма ли да разкажеш и за твоите случки,а?А?!

Di
08-29-2010, 18:24
Предлагали са ми,не съм вземал от там

Hidalg0
08-30-2010, 09:50
Предлагали са ми,не съм вземал от там

+ и на мен да са ми предлагали за да си чистят сметките ама никога не сам взимал и няма и да зема :shock:

misbehaving
09-01-2010, 12:37
В моя клас има един дилър всеки час клиентите му го търсят

xinfamous
09-01-2010, 14:29
В час по Родна Реч се чука на вратата:
Госпожо,дилъра ше може ли? Само за 1 мин.
-Неможе,прай контролна в момента.

viliana9
09-02-2010, 08:23
в предишното даскало имаше 2 или 3 такива случая и доколкото си спомням май ги хванаха и ги изключиха

vilityyy96
09-02-2010, 15:58
Аз лично не съм се сблъсквала, но е идвала бърза помощ в училище, защото едно момиче беше припаднало. Явно се беше напушила жестоко. Жалка история. :?