PDA

View Full Version : Приятели?..Ха just...



Sh@d0w
08-28-2010, 17:46
Не се сетих за подоходящ раздел,затова пиша тук.

Та проблема е следния,не мога да си обясня държанието на една приятелка,не мисля че някой е в състояние да ги разбере момичетата,но поне дайте идеи.Става дума че всеки път като и заговоря за някое момиче и почва да вдига пара все едно не знам за какво и говоря.Пример-днес се беше снимала с една приятелка,казах и че снимката е много хубава.След което на шега подметнах да ми даде скайпа на приятелката и,няма да ви описвам каква тирада ми изнесе.Защо съм искал скайпа и,с каква цел и т.н.

Тя си има приятел,аз не и се бъркам в отношенията между тях,говорим си спокойно за това.Обаче повдигна ли аз въпрос за момиче и...най-често завършва с караница както преди малко.

Та ако някой има идея защо се държи така да ме светне,защото аз не загрявам.100 пъти я питах какво и става...и според вас нормално ли е това държание :-o

NeverTheSame
08-28-2010, 17:49
Така като гледам май и ти си се насочил натам,че тя има някакви по-специални чувства към теб.Много често така се получава в междуполовите приятелства ;p
Все пак никога не можеш да си сигурен,освен ако тя не ти го каже направо..може пък просто да те пази за някоя `специална` xD
Каквато и да е причината недей да повдигаш пръв тоя въпрос,защото може да се окаже,че няма чувства,а в такъв случай само ще си развалите приятелството.

rusoto_baby_f
08-28-2010, 18:10
според мен има доза ревност от нейна страна :)

de_bella
08-28-2010, 18:10
Това, че си има приятел сигурно те кара да смяташ варианта за евентуални чувства към теб за невъзможен, но единственото обяснение, което би се породило у всеки е това. Да твърдя каквото и да било със сигурност е глупаво, но при следващ подобен спор просто я попитай защо го прави и дали дейстията и не са породени от нещо, което изпитва към теб. Може да не си призне, но няма да може да го скрие според мен, особено, ако я попиташ лично. :)))

Sh@d0w
08-28-2010, 18:11
според мен има доза ревност от нейна страна :)

И аз така си мисля,но не мога да разбера защо...

@EmILiA` поне 10 пъти я попитах,защо се държи като "ревнива съпруга" даже я попитах дали не се страхува,че ще спра да общувам с нея ако си хвана отново приятлека.Извъртя някакъв отговор там и това беше.

Аз никога не съм и давал повод,пък и тя ясно си каза че иска да сме само приятели когато се запознахме.Обаче държанието и е много странно за "приятелка",при положение че аз не и се бъркам в личния живот.

И съм объркан :?

missapple
08-28-2010, 18:21
Да.. определено има нещо към теб. Може да не е силно но има! Казвам го от личен опит.. е не съм дигала някакви скандали просто не съм такава но винаги щом станеше нещо подобно така реагирах..просто не съм казвала нищо а съм си мълчала . Та това е отговорът ми, според мен има нещо към теб 100% , а това че си има приятел не и пречи изобщо да ти кажа :D :)

de_bella
08-28-2010, 18:28
Явно е обсебваща приятелка, страхува се да не си намериш по-добра приятелка от нея. :-o

7227
08-28-2010, 18:40
Със сигурност има нещо към теб :) Щом те ревнува толкова...Предполагам,че не ревнува приятеля си колкото теб,просто има чувства към теб!И аз съм била в такава ситуация..

Lincheto
08-28-2010, 18:57
Аз никога не съм и давал повод,пък и тя ясно си каза че иска да сме само приятели когато се запознахме.

Когато сте се запознали е било така, но сега дали е така?

И все пак ревността й може да е просто приятелска. Да, и такава ревност има 8-)

Bonita1991
08-28-2010, 19:14
според мен има доза ревност от нейна страна :)


;-) ;-) ;-)

ElinoOor
08-28-2010, 19:24
Ревниво другарче си имаш. :)
Спокойно,няма да отрови приятелката ти,нито момичето което харесваш.
И аз се сблъсках скоро с едно такова,просто един задушевен разговор е нужен. ;)

djstyle
08-28-2010, 19:30
Смятам че си пада по теб. Има си приятел... е, това не пречи да изпитва нещо към теб. Аз не намирам друго обяснение...

FromAutumToAshes
08-28-2010, 20:02
Както беше казал един приятел "Една жена не иска разбиране, иска любов" хАхха.. това е малко по-общо и в кръга на шегата, но мисъта ми е. че като цяло наистина иди ги разбери тия жени. А и аз съм 100%, че и тя не може да ти даде логично обяснение на тоя въпрос, не се коси много. И мен вчера ме скастриха за 1 история която разказах за мен, момиче и само една свободна седалка в препълнен автобус :D Историята разбира се напълно безобидна, но реакцията беше ужасно странна оО ;д И все пак, както казах - няма логично обяснение за това, защото и те самите не го знаят...

Просто да изкажа мнение :)

Go6eto00
08-28-2010, 20:06
Не се сетих за подоходящ раздел,затова пиша тук.

Та проблема е следния,не мога да си обясня държанието на една приятелка,не мисля че някой е в състояние да ги разбере момичетата,но поне дайте идеи.Става дума че всеки път като и заговоря за някое момиче и почва да вдига пара все едно не знам за какво и говоря.Пример-днес се беше снимала с една приятелка,казах и че снимката е много хубава.След което на шега подметнах да ми даде скайпа на приятелката и,няма да ви описвам каква тирада ми изнесе.Защо съм искал скайпа и,с каква цел и т.н.

Тя си има приятел,аз не и се бъркам в отношенията между тях,говорим си спокойно за това.Обаче повдигна ли аз въпрос за момиче и...най-често завършва с караница както преди малко.

Та ако някой има идея защо се държи така да ме светне,защото аз не загрявам.100 пъти я питах какво и става...и според вас нормално ли е това държание :-o



Трудно се отговаря на въпроси за мотивация...

ilia_92
08-28-2010, 20:07
Ревност е. А какво е ревност вече е обсъждано във форума.

valdesbg
08-28-2010, 20:09
Ти не си и приятел, не е ли очевидно?

А тя не ти е приятелка.

Какво ще кажеш за "досаден тип, който мога да контролирам когато и както си поискам, зашото ми се връзва" и "момичето, което няма да имам, затова ще се въртя около нея и ще приемам всяка нейна дума насериозно"?

FromAutumToAshes
08-28-2010, 20:14
Еее не така грубо бе Влади ;д

valdesbg
08-28-2010, 20:18
А да.. забравих че трябва да си лижем дупетата в опити да казваме кокото се може индиректно и безболезнено ОЧЕИЗВАДНИТЕ неща. Или пък да даваме фалшива надежда за обречена кауза?

Who knows, maybe I`m just wired :)

FromAutumToAshes
08-28-2010, 20:29
Не подкрепям мнението ти, за горния пост става дума. Иначе за 2рото може да се каже, че съм съгласен.

Bolux
08-28-2010, 20:36
Както всички вече каэаха, момичето има чувства към теб, при следващия такъв "скандал" просто я попитай эащо се държи така и не спирай докато не ти даде обястение.Успех

HandOFDooM
08-28-2010, 21:19
според мен има доза ревност от нейна страна :)

И аз така си мисля,но не мога да разбера защо...

@EmILiA` поне 10 пъти я попитах,защо се държи като "ревнива съпруга" даже я попитах дали не се страхува,че ще спра да общувам с нея ако си хвана отново приятлека.Извъртя някакъв отговор там и това беше.

Аз никога не съм и давал повод,пък и тя ясно си каза че иска да сме само приятели когато се запознахме.Обаче държанието и е много странно за "приятелка",при положение че аз не и се бъркам в личния живот.

И съм объркан :?
ако имаш чувства към нея просто й ги признай ! повече от сигурно е, че това чака щом не те пуска

HandOFDooM
08-28-2010, 21:22
а и забравих да ти кажа, да не да забравяш най-важното http://www.napravisam.bg/forum/files/wrench_203.jpg

TheAceOfLove
08-28-2010, 21:36
Подкрепям с две ръце диагноза - приятелска ревност :)

Момичетата страдат от нея понякога, за момчетата - не знам. Имам приятелка, която ме ревнува от всяко друго момиче, с което се сближа и ми го казва директно. Ако не ми го каже, го чувам до седмица от общите ни приятели. Тя също си има сериозен приятел, и не, не е скрита лесбийка :-)

Отдавам този феномен на силно развитото собственическо чувство при момичетата :oops: Такова нещо не може да се изкорени. Аз лично избягвам да го подклаждам, защото съм една такава... тактична и щадяща :P

SummerDream
08-29-2010, 09:20
Колко познато положение..Имах приятел, на който можех да споделям всяко едно нещо, да му говоря за момчета, той да ми казва кво мисли, да ме подкрепя и т.н. Само че той като ми заговореше за момиче, се държах сякаш исках да знам, че аз съм единствената за него..нищо нетипично, понякога момичетата обичаме да си налагаме "контрола" не пред когото трябва..приятелска ревност, казаха ти го 8-)

Hilary_
08-29-2010, 10:08
Подкрепям с две ръце диагноза - приятелска ревност :)
.. точноо!!!!!!!!

Ако момичето има приятел (сериозен) определено ще да е това!
Защо ревност след като има приятелство? .. може би, защото държи на теб и може би си направил много за нея?! ..
Случайно да си я забравял, за да се държи така собственически като изход от това да не я зарежеш пак? ..

.. най - лесно е да се каже, че те харесва като нещо повече, но ако познаваш добре момичето ще знаеш какво е точно и дали е от онези, които въпреки сериозни връзки си позволяват такова нещо или просто иска добър приятел до себе си какъвто си ти в очите й?! ..

4o4ina
08-29-2010, 10:08
Ревност!

anonimchetou
08-29-2010, 11:24
това нейното е егоистично !!! Значи тя си има приятел и с нея всичко е Ок, а ти кво нямаш ли право да харесаш някоя .. : )

a1a2b3v
08-29-2010, 11:55
Незнам кво да ти кажа човече, честно казано не съм вярвала, че ти някога ще поискаш съвет :D , може би защото ти винаги даваш едни от най-добрите отговори на повечето въпроси (поне в темите, които съм чела) :-o

Иначе според мен, може би си мисли, че ако и намериш приятелка, ще и отделяш по-малко време :? ... Незнам нито съм сигурна, нито нищо, просто предположение :) .В крайна сметка времето ще покаже :wink: .

fenasf
08-29-2010, 15:52
Щот е кифла.

Sh@d0w
08-29-2010, 16:35
Айде ако нямаш какво да кажеш да си мълчиш,ок?В момента въобще не ми е да остроумни постове с цел да си трупаш мненията :?

sasha_90
08-29-2010, 16:43
Мисля,че те ревнува.Но и аз не я разбирам,защо ако те харесва е с друг.

LadyDi
08-29-2010, 17:07
По желание на автора.