PDA

View Full Version : Vivacom Home



mlakniwe2
08-28-2010, 19:56
Има ли някой с Vivacom Home или с някъв нет на Vivacom! Аз мисля да преминавам към виваком-споделете колко плащате? Безжичен ли е? Доволни ли сте? Прекъсва ли? Каква е скороста на сваляне? :-o Утре ще отида до техномаркета да си купя пакета виваком хом щото имаме и домашен тел и за тва питам

bebzgirl
08-28-2010, 20:25
Ами аз за виваком не съм чувала много отзиви ноо ... един съвет от мен НИКОГА не минавай на кейбълтел :)

Biskfitka
08-29-2010, 11:05
Аз съм на БТК/ВИВАКОМ 8-) Еми аз съм с модем (от тия старите...),но новите май са безжични...нещо такова имаше ;д Понякога ми е мноооого бавен интернета,модемите се развалят адски бързо 8-) ,но за сметка на това пък интернета рядко прекъсва (ако модема ти е както трябва ;д ) и дори и при лошо време си имам интернет :)

victimofpain
08-29-2010, 16:11
Има с рутер, който не е безжичен, но е екстра...нета за сърфиране е ок, но ако ти трябва за нещо по-специално не е много оферта.Аз го ползвам само на лаптопа посредством уай фай и нямам оплаквания.Рутерът е закачен за настолния комп и всичко си е точно :)

mlakniwe2
08-30-2010, 08:28
Казаха, че ще ми дадът безплатен Wi Fi модем и ще тегля накъде с 1,2мб/с но ми се струва малко бавничко но нищо

Reaper93
08-30-2010, 08:58
Ами аз за виваком не съм чувала много отзиви ноо ... един съвет от мен НИКОГА не минавай на кейбълтел :)

Мм, преди ги мразех, ама сега не е така...Спираха нета често, от време на време беше бавен, ам сега се оправи...Не го спират, бърз е, че и в бурите също имам.А примерно един приятел е на ОптиСпринт(Плевен), и само да се чуе един-два пъти да гръмне, веднага е спрян...Така, че вече не мога да се оплача от тях, като не го платя ми го спират чак на 20-ти.. ;)

П.П.Някой път ми пускат и на най бавна скорост до края на месеца, ако не е платен ;д