PDA

View Full Version : надуфките



BabyBluee
08-28-2010, 21:11
Какво ще кажете за ония момиченца със голямото самочувствие и умствения капацитет на куха мида, дето са се взели за велики и все много знаят по всички въпроси, а когато им кажеш 2 приказки бягат да плачат в тоалетните?

housse
08-28-2010, 21:14
Емиии....чисто курвенско поведение. Познавам много такива кифли тето мислят единствено и само за себе си. Мразя хората с такова поведение....направо са отвратителни :-x

Seductress
08-28-2010, 21:49
Какво се занимавате с тях? Те търсят вниманието на околните, а вие им го сервирате. 8-)

king95
08-28-2010, 21:52
Какво се занимавате с тях? Те търсят вниманието на околните, а вие им го сервирате. 8-)
+1

vilito2589
08-28-2010, 21:56
Тъпи патки!!

radeberger
08-28-2010, 22:48
Искат да им обръщат внимание. :roll:

Tempest
08-28-2010, 23:40
ъм... не познавам такива лигли.. момичетата от моя клас са сериозни.. и като казва сериозни значи, че има ли свада, ше има бой... преди 3 години една от моя клас беше отлепила ретината на една злословничка.. която явно се оказва описаната от автора лирическа героиня :D

ameli
08-29-2010, 07:55
Кифли, та кифли.. оставете ги на мира, като им мине модата да са такива и те ще почнат да са държат нормално :? Както казаха по-горе - те търсят внимание, а вие през цялото преме ги обливате с такова. Като не ви закачат, игнорирайте ги и тва е. Сякаш цялото ви съществуване се върти около тях :?

SemperFidelis
08-29-2010, 07:58
Какво ще кажете за ония момиченца със голямото самочувствие и умствения капацитет на куха мида, дето са се взели за велики и все много знаят по всички въпроси, а когато им кажеш 2 приказки бягат да плачат в тоалетните?
"...К'во ме занимаваш с глупости е, ня'ам време..."

iveetyy
08-29-2010, 07:59
Съвсем ясен пример за това , че Куче , което лае не хапе.С изключенията естествено.

SoInsane
08-29-2010, 08:25
Такива като теб ли?

4o4ina
08-29-2010, 08:32
Шматки!

BabyBluee
08-29-2010, 08:34
Такива като теб ли?
Отдавна съм спряла да се нося с 2 шепи фон дьо тена, 3 номера по-тесни дънки и косица като метла ;) Вярно че и аз съм се държала така тъпо, както се държат повечето от наборките, но акъл ми дойде още преди 2 месеца ;)

SoInsane
08-29-2010, 08:40
Такива като теб ли?
Отдавна съм спряла да се нося с 2 шепи фон дьо тена, 3 номера по-тесни дънки и косица като метла ;) Вярно че и аз съм се държала така тъпо, както се държат повечето от наборките, но акъл ми дойде още преди 2 месеца ;)

И ти си била такава. Малко външния си вид си променила, акъла ти дори е по-зле и от преди.

Backspace93
08-29-2010, 08:50
Кво да мисля за тях? Хора като хора.

Greennight
08-29-2010, 09:10
Какво ще кажете за ония момиченца със голямото самочувствие и умствения капацитет на куха мида, дето са се взели за велики и все много знаят по всички въпроси, а когато им кажеш 2 приказки бягат да плачат в тоалетните? че са много зле

kokosety
08-29-2010, 09:37
ъм... не познавам такива лигли.. момичетата от моя клас са сериозни.. и като казва сериозни значи, че има ли свада, ше има бой... преди 3 години една от моя клас беше отлепила ретината на една злословничка.. която явно се оказва описаната от автора лирическа героиня :D
Е чак пък до там отлепянето на ретината означава ослепяване аз не им обръщам внимание освен ако не ми се правят на важни а и тогава рядко се занимавам (освен ако не съм ядосана предварително,тогава ги понахранвам леко и готово) :D :D

awesomesheepy
08-29-2010, 10:51
^ зле са.
Не им обръщам внимание.
Смешни са ми.

8-)

nadsss
08-29-2010, 19:09
НадУта Съм И кФоО?!?ОсвеН чЕ зАвиЖдАш НищУу ДруГо нЕ ВижДаш!!нАриЧаШ мЕ кУ**а Ала Аз Не сЕ ОбИжДАм ! нЕнАВижДам ЗабРанИ,ПрИ мЕн НиЩо НЕ вАжИ ... КогАто мЕ поГЛедНЕш Не оТкаЧаш лИ кАжИ???

^ написано на скайпа на едно момиченце .. :D да се смея ли, да плача ли :lol:

kokosety
08-29-2010, 19:24
natss Смей се на глас може и заедно

NiGhTmaReee
08-30-2010, 06:18
Шматки с висико самочуствие без покритие търсещи внимание... #-o

jo0zy
08-30-2010, 07:06
НадУта Съм И кФоО?!?ОсвеН чЕ зАвиЖдАш НищУу ДруГо нЕ ВижДаш!!нАриЧаШ мЕ кУ**а Ала Аз Не сЕ ОбИжДАм ! нЕнАВижДам ЗабРанИ,ПрИ мЕн НиЩо НЕ вАжИ ... КогАто мЕ поГЛедНЕш Не оТкаЧаш лИ кАжИ???

^ написано на скайпа на едно момиченце .. :D да се смея ли, да плача ли :lol:

и аз на една го четох наскоро това същото :lol:

По темата: Дразнят ме, но не им обръщам внимание .. няма смисъл да се ядосвам на някакви заблудени хора :)

nekabudelqto
08-30-2010, 08:47
омфг 99 процента от коментарите са СУУПЕР комплексарски, просто нямам думи :( ако не ви пука и ако ви дразнят, защо им обръщате внимание омг? мислите ли, че с една темичка ще промените нещо, освен да им вдигнете самочуствието ...

a1a2b3v
08-30-2010, 08:56
Ми да мисля...кво да мисля. Може би се мислят за "популярни", но това да си такъв не значи, че всички те харесват. Напротив, така освен такива дето те харесват винаги се намират и доста, които те намразват. Според мен, стига да се държат добре не са ми проблем, ама ако се надуват и така нататък, що пък да не става сеир? :D :D

ecstazy
08-30-2010, 09:03
Щом са толкоз надути раздай им по една активия и хич да не ти пука. Тия 'надуфки' не заслужават дори и да ги храниш. Достатъчно забавно е да ги гледаш как се излагат. :))

Hidalg0
08-30-2010, 09:26
Ми то си има и песен за тях бре

Руслан Мъйнов - Тъпа овца :smt002 :smt002

FuckedUp
08-30-2010, 10:32
Без коментар :-o

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 10:45
Емии кво да кажаа.вече не им обръщам внимание и си гледам работата...
В нашия клас има една кифла дето се мисли за много важна и преди ме използваше за да й изкарвам оценки понеже беше ужасно тъпа и не можеше да умножава 2 по 3 и като си помисля, че с нея бяхме уж приятелки :-o .. вместо да понаучи нещо кът хората постоянно седи пред блока с некви глупаци или се кичи пред огледалото :-) 8-) важното е, че вече не съм с нея и си намерих много по- свестни и истински приятелкии...даже на тая един път й се отворих и веднага отиде да се оплаче на другарчетата си..8-) 8-)

boryto
08-30-2010, 11:31
Не им обръщам внимание, не ме интересуват.

IncHeTy
08-30-2010, 12:41
Еми тези момичета търсят внимание и се мислят за много велики,но след време ще им дойде акъла ;) Не ми пречат :)

sasha_90
08-30-2010, 14:02
Какво се занимавате с тях? Те търсят вниманието на околните, а вие им го сервирате. 8-)
+
Те не струват нищо.Не виждам защо трябва да им се обръща толкова внимание.

EJI4eTy
08-30-2010, 21:40
много е интересно как говорите за тези "те" а всеки има впредвит един конретен индивит от своя живот и никой не може да даде точно определение за тези "кифли" "лигли" "надути пикли със самочувствие" и т.н. толкова ли си нямате работа че киснете по цял ден в този форум да обсъждате като бабите на улицата коя колко ви дразни щото е минала покрай вас с токченцата и си е врътнала гъза и е с много грим и това разбира се означава че е тъпа на галош и пр. някак си е смешно вместо да на им обръщате внимание да ги коментирате из форумите :) ноо всеки с мнението си аз казвам моето

lamoon
08-31-2010, 10:26
ех, ех много такива има в нашия клас... кухи лейки жадни за внимание

BloomF
08-31-2010, 12:28
Не се занимавам с тях.

Hawy
08-31-2010, 14:41
Глупави са дразнят ме като ми приказват и винаги си мислят ,че те са спечелили спора макар и да са казали пълни глупости :lol: но пък до някъде се радвам защото ми осигоряват пълноценен смях :lol:

SaveMeFromMyself
08-31-2010, 16:43
Ignore them.. не ми заслужават нито вниманието, нито приказките.. :o

brutaLxxbunny
08-31-2010, 16:55
Не ми пречат,само нещо да не тръгнат да се дуят на мен,че стават масови убийства : }}

SummerDream
08-31-2010, 17:12
някак си е смешно вместо да на им обръщате внимание да ги коментирате из форумите :)

Именно..Уж не им обръщате внимание и не ви пука за тях, пък се скъсвате да пишете в теми като тази..

Иначе, повечето от тези момиченца са такива, каквито ги описвате, но не се ли замисляте, че има и друго..Примерно..в моя клас има такова момиче, но тя е някакси по различна..Имам предвид, че се държи надуто и някак по-дистанцирано от останалите, защото няма нужното самочувствие и самоувереност, които се стреми да покаже на преден план, няма приятелите, които винаги е искала да има..и като се надува, се опитва да прикрие всичко това..Иначе момичето е умно и като я опознах малко повече разбрах, че е свястна..

Не съдете хората и не им лепкайте етикети, без да сте ги опознали..

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-31-2010, 19:34
На пук на вашето мнение ще кажа,че не всяко момиче,което се грижи за външния си вид,която ходи по-различно от смъкнати дънки и тениски и суичери,за капак на всичко кецове (нямам против този стил) е надута и е кифла ,толкова Ви е ограничено мисленето

Да не говорим, че авторката на темата е описала един определен вид държание, а втория или третия коментар е "Типично курвенско поведение", което няма общо със това да си със самочувствие...

Тук идва въпроса, че има огромна разлика между това да си надут и да имаш самочувствие!

elito0o0o0
08-31-2010, 20:13
Омг! Пак ли започнахте?! :?

Hawy
08-31-2010, 20:24
Явно някой хора тук просто не знаят какво е кифла..

galet0
08-31-2010, 20:29
Ами на мен не ми пречат...Просто не им обръщам внимание! :) :) :)

Djuff
08-31-2010, 20:49
Ми бате ше им дойде акъла и на тях, надявам се.Ако пък ли не - сегашните чалга зведици се ше остареят, някой трябва да ги замести, пък сега и нова магистрала строят - няяма празна да седи, я!
Всяко момиче е минава през период, в които се мисли за 'велика' - я станало имо да си реже вените с пласмасова ножичка, я някое кифле с къса пола от пазара или пък 'бунтарка' където слуша чалга.Ама порасват и им идва акъла, на едни по-рано, на други по-късно, на други пък въобще не им идва.

hotxxmess
09-01-2010, 22:52
ех, ех много такива има в нашия клас... кухи лейки жадни за внимание +

NeverTheSame
09-01-2010, 23:20
Как няма да се надуват като сте им отделили цяла тема на тях ;]

mishanavolley
09-02-2010, 11:21
аз много обичам да им гледам сеира особенно като почнат да се прегръщат сякаш не са се виждали от 1 година :lol: или пък като почнат "-Аууууу забравила съм си гланца дай ми от твоя ама и огледало.............ауу косата ми бързо лак за коса" не мога да разбера какво толкова се гласят за даскало сякаш ще ходят на модно ревю. Пък да не говорим като почнат да ами държат диети 40 кила с мокри дрехи и на диета вече .. пффф просто не се осъзнават колко са смешни

passionlady
09-02-2010, 11:36
Притежанието на високо самочуствие е въпрос на характер, демонстрирането на високо самочуствие е въпрос на липса на въспитание :)

justwondering
09-02-2010, 11:55
Въпрос на личен избор, както това да си метъл или хип-хопър, или каквото ви дойде наум. Изборът дали да учиш и да си начетен или да преследваш момчета/момичета нон-стоп и да се чудиш в кое кафе да се завреш или зад кой ъгъл да се напиеш пак си е твой. Техен проблем, от тях няма да стане нищо в живота. Вас какво ви грее? Игнорирайте ги и толкоз.

honeybabe
09-06-2010, 21:43
Всеки решава какъв да е ... спрете да се месите в живота на хората и да давате безсмислени определения като "кифли"?! По външния вид на човек не можеш да съдиш някой какъв е ...(както повечето правите) Защо са надути - може би всяка една от тях си има причина за това :)

sunsunsunsun
09-07-2010, 07:32
хахаха много се радвам когато видя адски наконтено момиче със съмочувствие до небесата но като си отвори устата онемявам от малкия ум който има : :grin: мн са ми смешни кофтито е ,че някой момчета им е се тая дали са тъпи или умни важното е да изглеждат яко :lol: :?

mrKiss
09-07-2010, 08:40
Кво да мисля за тях? Хора като хора.

Не са като хората. Можем да заключим така: Жената не е като човека :D :D

student456
09-07-2010, 08:58
Ония са по-лоши и от кифли.Кифлата поне може да те наяде,пък ония-нищо.Иначе не може да слагаме всички жени под един показател

xXcookieXx
09-07-2010, 13:33
Страшно неприятни са ми..имах 5-6 такива в бившия ми клас и не можех да ги гледам.. :(

neocide
09-07-2010, 13:52

student456
09-07-2010, 17:15
о,имаме си работа с почитател :D

Ryapoff
09-07-2010, 20:16
хехехеехеее, супер забавно ми е, като почнат некви такива като вас да
Некъв 'къв съм аз?

хлапенца
Ти си батко/кака, но не по акъл.

се броят хората по земята въобще, които да могат да си позволят да недоволстват от тъпотата.
Или аз съм от тези хора, или ти не можеш да казваш кой-кво.


като е такъв гмеж на ентелегенция навсякъде, що продължават да се случват гадости по света?

Еми има и други "хора".

CherryBell13
09-07-2010, 21:51
Ооооо ужасни са !!! В моя клас има две такива дет си мислят че с една усмивка целия сват им пада в краката , но накрая никой не им обръщавнимание всичките са един дол дренки :-x :-x :-x :@

smallly
09-08-2010, 07:44
Аммм в моето даскало имаше 2 такива : )) Просто са ужасни :х Всеки ден и идват така че се едно не са на даскало а на модно ревю или дискотека :D :D Всичко ок ще го приема ама те и на голята работа се правят :) а едвам хващат 3-ри :х Ужасно е просто е ужасно...Една година по-малки са от мен и ходят описани като Клеопатра и прочие.Толкова са жалки.Приличат на 13 годишни п****ки с ивинение : ))

neocide
09-08-2010, 10:02

kittyKat
09-08-2010, 10:54
Уффф отврат са,обаче авторката ги е уписала много мили тия путки дето аз познавам налитат на бой мама му стара :D :D :D Ама аз проблеми с такива не съм имала-за моя радост 8-) 8-)