PDA

View Full Version : Помощ......



gab1tyrulz
08-28-2010, 21:46
Моля някой ако може да ми помогне искам да разбера как е името на захранващият кабел за лаптопа ми Acer Aspire 5741g.Защото като го купих от едим магазин остана за 1 час там да ми качат Windows 7 и мисля ,че момчето което е там ми е сменил захранвашият кабел.Затова ако някой знае как да видя кои трябва да ми е истинският захранващ кабел да ми напише.Моля ви много помогнете , ще съм ви много благодарна :shock:

playhard1
08-28-2010, 22:20
ако това зарядно ти върши работа, най-вероятно не е пипал нищо. Ако го е сменил с на друг модел, много е вероятно да не раотеше/заребдаше правилно.

gab1tyrulz
08-29-2010, 01:25
Ами лаптопа ми е от вчера за сега си пълни батерията зарежа няма проблем , но татко ми вика ,че е видял като го плащахме ,че натписът е друг на това където е като кутийка или как да го обясня и вика сега пък е различно.Аз му викам не вярвам да го е сменил ама той още се ядосва и неможем да разберем затова ми трябва много да разбера...

UNITED2
08-29-2010, 02:06
Прекалено се кефите на новия ти лаптоп и си въобразявате разни неща :D

gab1tyrulz
08-29-2010, 08:58
Оф аз не се кефя аз викам на татко ми ,че няма такива работи ама той се ядовса още и неможем да разберем ако можете помогнете ако не поне не спамете с стапи постове!