PDA

View Full Version : би



wellybg
08-29-2010, 00:00
страшно влюбена съм в моя приятелка, и двете сме би попринцип, ходим с момчета и т.н.. даже си разказваме ;д но нито една от нас не смее да направи 1ва крачка, за да се получи нещо между двете.. всъщност тя ми правеше мн почти директни намеци но аз само дето се вцепенявах ;д .. аз особено спр мн се сдухвам пред нея а да кажеш че съм притеснителен човек..мм едва ли ;д мен лично спр мн ме е страх защото незнам нито какво искам, нито как да го постигна ..ами ако се целунем все пак илии се понатискаме после може да съжалявам..или да ми хареса, незнам кое е по лошо ;д много съм объркана, има ли начин поне да ми кажеш как да не се сдухвам толкова .. с другото ше се оправя и сама ... :)

rns92
08-29-2010, 05:42
Като за начало не се сближавай сексуално с твоята приятелка. Не разбирам как може да си влюбена в човек от същият пол?! Вие сте болни, болно е цялото общество!

Claymore
08-29-2010, 10:20
Като за начало не се сближавай сексуално с твоята приятелка. Не разбирам как може да си влюбена в човек от същият пол?! Вие сте болни, болно е цялото общество!

Какво лоша има в обратните? Аз напълно ги подкрепям. Избора си е техен.
Авторке, ако си на 12-13 има още доста време да осъзнаеш сексуалните си наклонности. Ако си на 16-17 вероятно ти сама ще решиш кое е най-добре.

Di
08-29-2010, 19:29
изчукайте се,голям проблем

wellybg
08-30-2010, 01:54
оо аз да съм говорила за чукане? омг ..а и дори не съм обратна , става дума за би сексуални отношения, все още обожавам момчетата или поне тия дето не са боклуци.. ;д на 15 съм мисля че мога сама да се справя но незнам къде бъркам може би не трябва да се размеквам..между другото аз самата обожавам гейовете например много са сладки така че ше съм благодарна ако не ги оплювате ;) просто ми се искаше някой да ми даде съвет без да съди хората като не му е работа..но мерси все пак ! :)

wellybg
08-30-2010, 02:46
и все пак ако я погледнете в очите и вие ше хлътнете заклевам се , има невероятни очи.. <3 и супер характер..и ..абе невероятна е неам думи, а да видите само колко момчета и се редят на опашка (рофл) много ми е забавно само като ми разказва ;д ноо както и да е, ще пробвам да си задам въпроса по-правилно - как да се сдухвам по малко пред хора които обичам и на които държа..при останалите нямам никакъв проблем ;д ? (:

rns92
08-30-2010, 05:56
Не била обратна нашата, хахах...след като имаш хомосексуални наклонности си такава, без значение дали харесваш и двата пола. Всички педеруги и лесбийки сте за лекар. Не е нормално да си привлечен към човек от същият пол, това е гнусно.

Claymore
08-30-2010, 09:08
Не била обратна нашата, хахах...след като имаш хомосексуални наклонности си такава, без значение дали харесваш и двата пола. Всички педеруги и лесбийки сте за лекар. Не е нормално да си привлечен към човек от същият пол, това е гнусно.

Кое точно смяташ за гнусно? Хората сами са изградили морална представа за това...Всички мислите така защото Бог бил създал Адам и Ева, следователно жена за мъжа...обаче ако Дарвин е прав и всички сме маймуни...били сме много, нема значение кой мъж кой жена... :lol:

fatrat
08-30-2010, 09:56
бе дай снимка да я видим тая колко е хубава :D

P
08-30-2010, 10:15
От това ,което чета оставам с впечатление ,че НЕ знаеш ,какво точно искаш,а хората са казали \"когато не знаеш ,какво искаш - най-доброто ,което можеш да направиш е да не правиш нищо\".

djigitoriq
08-30-2010, 12:29
Най-добре попитай човек с повече опит. Той ще ти каже как да постъпиш правилно.

Frutex
08-30-2010, 13:28
мляскайте се пред момчетата ..ще имате много приятели

fatrat
08-30-2010, 15:21
^ и мноо навитаци за 3-ки! :grin:

wellybg
08-31-2010, 07:34
мляскайте се пред момчетата ..ще имате много приятели

^ и мноо навитаци за 3-ки!

ахахаххахаха ROFL не не нее ужасни сте :lol: :lol: :lol:

wellybg
08-31-2010, 07:38
rns92 мно се вживяваш в разни старомодни разбирания..не че за някои неща не си прав но наистина..много се вживяваш :D родната азбука бла бла, гейовете били гнусни..е хубаво за теб са гнусни ама знаеш ли колко са печени и нямат нишо против никой, страхотни са ;) няма никакво значение кой пол харесваш или в какво вярваш ама то такива като теб няма да го разберат .. :?

rns92
08-31-2010, 16:25
rns92 мно се вживяваш в разни старомодни разбирания..не че за някои неща не си прав но наистина..много се вживяваш :D родната азбука бла бла, гейовете били гнусни..е хубаво за теб са гнусни ама знаеш ли колко са печени и нямат нишо против никой, страхотни са ;) няма никакво значение кой пол харесваш или в какво вярваш ама то такива като теб няма да го разберат .. :?

Кое е старомодното на разбиранията ми, а? Трябва да стана педал, щото е модерно ли? Айде разкарай се, че си смешен/на!
И е гнусно, разбира се! Как ще се почувстваш ако след време детето ти види на улицата двама педали да се целуват и те попита защо го правят? Кажи ми как ще му отговориш? Предполагам че ще му кажеш, че това е нещо нормално и всеки може да го прави. ;)

honeybabe
08-31-2010, 20:16
Защо така нападате авторката?Тя просто моли за съвет :)
Виж...може да се бъркаш и да не си би... и аз имах подобно объркване на по-ранна възраст.И си го обяснявам единствено с факта,че съм била малка и объркана,донякъде и наранена.Хубаво обмисли всичко,защото е възможно след време да осъзнаеш,че дори не си би,а примерно си била слаба в даден момент,а тя е била до теб и те е подкрепяла и ти си я почувствала по-близка до себе си и се е получило някакво объркване :)