PDA

View Full Version : Сънища



anity1997
08-29-2010, 06:49
Често сънувам доста странни сънища.Всяка вечер сънувам различни неща ама все са доста странни,а някои реални.Искам да попитам дали тия сънища са плод на възрастта ми или е някакав проблем със здравето.Надявам се вие да ми кажете.Благодаря предварително!! :) :)

SemperFidelis
08-29-2010, 07:16
Какво разбираш под странен сън? Само нереални сънища ли искаш да сънуваш? ...

anity1997
08-29-2010, 07:40
Ам странен сън.Сънувам примерно, че някой близък умира,падам в някви пропасти абе шантави работи.Снощи сънувах,че няква баба ми казва кои от моите мечти ще се сбъднат :D :booooomb: Дружките ми казват,че тва е от възрастта ама незнам реших да питам

SemperFidelis
08-29-2010, 07:42
Е ти какво искаш да сънуваш - какво ще ти се случи на следващия ден като се събудиш ли?

anity1997
08-29-2010, 07:43
Е не ама... 8-)

TykaSePisheNick
08-29-2010, 09:19
Я се успокой, бе..Аз неведнъж съм сънувал, че летя..Интересно, много често падам.По-едно време сънувах и всякакви sci-fi простотии.Спрях AXN-a и се нормализира малко положението.Ама, на мен ми е яко да сънувам такива простотоии..Всяка вечер нови тъпизми :grin:

ПП:Как е да сънуваш, че си по времето на турско-руската война и в средата на квартала ти има огромен кораб пълен с турци и ти заедно с приятелчетата от квартала хващате по някоя палка, тръба, бухалка, етц и влизате вътре и започвате да трошите наред?Пък имам 1 редовен кошмар.Вървя по една жп линия и ми е някво сууупер замаляло, едвам си отварям очите и все се разминавам на косъм с 1 влак.Мноо ме депресира тоя сън.Иначе се дразня, напоследък не е имало еротични сънища :х

С две думи - нищо ти няма.

Claymore
08-29-2010, 09:23
А бе странни сънища...аз сънувах как пиле с глава, чиято форма е като на яйце ме гони по собствената ми тераса. Няма да умра...Няма странни сънища.

baby7878
08-29-2010, 10:06
Успокой се... :shock:

FreakBitch
08-29-2010, 13:24
Друго си е да сънуваш как гаджето ти и най-добрия му приятел си лапат един на друг на обществено място. Ай мийн... Всичко ти е наред, не се шаширай!! 8-)

TykaSePisheNick
08-29-2010, 14:35
Друго си е да сънуваш как гаджето ти и най-добрия му приятел си лапат един на друг на обществено място. Ай мийн... Всичко ти е наред, не се шаширай!! 8-)
:shock: А на теб наред ли ти е всичко? 8-)

Shmahao
08-29-2010, 19:48
аз от кога чакам пророчески сънища а все сънувам че падам да някъде ....

HeavensMaiden
08-29-2010, 20:21
А бе странни сънища...аз сънувах как пиле с глава, чиято форма е като на яйце ме гони по собствената ми тераса. Няма да умра...Няма странни сънища.
:lol: :lol: :lol:

по темата: Е ти кво искаш да сънуваш? Всичко е плод на въображението ти. Най-великите филми и книги така са измислени. Стивън Кинг нямаше да пише такива книги, ако не си взимаше хапчето и не почваше да сънува психарщини :D Може някой път да си запишеш какво си сънувал и може да излезе някой добър психо трилър :!: =;

Shmahao
08-30-2010, 07:32
другото което им е помагало на тия хора се нарича марихуана :D

nekabudelqto
08-30-2010, 12:44
оо споко аз като малка имах мнг странни сънища - някви наркомани гонеха мен сестра ми и една фр, друг път едно момиче се беше разболяло от нещо, трети път как се качвам на една наистина съществуваща катерушка в парка и падам от нея, или как съм легнала на много дюшеци и падам от тях...в повечето случаи с падането се събуждах и отивах до тоалетната :D като гледах карибски пирати втория филм бях малка и сънувах, че майка ми и сестра ми са умрели, убил и е оня със гнусната глава, аз и баща ми бяхме пленници вързани с верии и трябваше да умрем за да стигнем при майка ми и сестра ми, ама мен ме беше страх и бла бла... споко, няма нищо странно...аз даже сега съжалявам, че не си спомням какво сънувам през нощта..

ebasitupoto
08-30-2010, 15:32
ГОСПОДИ , ВИЕ СЕ ОПЛАКВАТЕ ЧЕ СЪНУВАТЕ!?! Аз толко се кефя кат сънувам че просто не е истина , като малък сънувах много неща но с времето спрях и сега въобще не сънувам , сяка вечер гл некои филм и после кат си легна си мисла само за него ама не сънувам :-x , ако някой иска да ми даде неговите сънища съм навит :lol:

bebity92
08-31-2010, 11:59
Няма място за притеснение,спокойно.Приме рно на мен ми се е случвало да сънувам човек,който съм видяла или пък сънувам някой и го виждам на другия ден.Не се притеснявай сънувай си на воля. :)

Lucho
09-01-2010, 09:53
Напълно нормално е и няма нищо притеснително.

ameli
09-01-2010, 11:09
И аз искам да сънувам, ама спя много дълбоко и не става :lol:

Аз пък сънувах, че сме някоя световна война, излизам от танк, заедно с приятели и разрушаваме училището. И всичко беше черно-бяло, без звук, като някакъв ням филм.

А последния ми сън беше, че убивам JB с една брадва :lol: :lol:

Иначе нищо ти няма. И термин 'плод на възрастта' има ли? Не се ли казва плод на съзнанието/въображението?!

7227
09-01-2010, 13:35
Нещо си превъзбуден за това сънуваш толкова "динамично".

ElenorRugby
09-01-2010, 19:30
ГОСПОДИ , ВИЕ СЕ ОПЛАКВАТЕ ЧЕ СЪНУВАТЕ!?! Аз толко се кефя кат сънувам че просто не е истина , като малък сънувах много неща но с времето спрях и сега въобще не сънувам , сяка вечер гл некои филм и после кат си легна си мисла само за него ама не сънувам :-x , ако някой иска да ми даде неговите сънища съм навит :lol:

Докато лежиш в леглото, преди да заспиш, си повтори няколко пъти нещо от сорта на "утре ще си спомням сънищата си", действа :)

theknight
09-02-2010, 11:50
:DDD.Аз пък веднъж сънувах,че некви извънземни се бяха направили на полицаи и бяха ни залостили в училището и всички полудяваха и си мислеха,че извънземните са полицаи.Пък имахме и оръжия и изведнъж се озовах в нашата къща и се криехме от тия извъзнемни и изведъж влязоха в стаята насочиха оръжието към мен,стреснах се и.....се събудих.По темата-нормално е да сънуваш странни сънища.А и онова за пилето с глава на яйце бе върха :Д:Д:Д

vIKToriYa
09-07-2010, 14:37
абе сънища много и най-различни .... нищо ненормално :D :D :D

TykaSePisheNick
09-08-2010, 18:58
Снощи отново имаше екшън.Първо баща ми ми тегли якото конско..Събудих се, отдъхнах си, пак заспах.После на 100 метра от мен видях как 3 поредни гръмотевици паднаха една до друга и цялата поляна пламна..Секунда по-късно имаше адското земетресение и асфалта се нацепи,а а аз бягах като шашав по улиците..Поосле си спомням, че си счупих телефона..Абе филми колкот искаш :D

lili12
10-20-2010, 19:26
и при мен е така всяка вечер по много и странни сънища не веднъж съм сънувала как скачам от 8мия етаж с бънджи хД и не се събудих а го почувствах 8-)

Shrooms
10-20-2010, 20:21
Абе как може да се притеснявате за сънища луди ли сте :lol: Аз си лягам за да сънувам, особено ако съм напукан ми е най-голям филма. Тва да сънуваш как земята е обстрелвана от друга планета оръдие и има енергиино поле и мн филми :д лягам си да сътвора нещо забъркващо :grin:

xKiFlA
10-21-2010, 23:50
Аз сънувам един след друг 4-5 и от странни по странни, кошмари най вече
и не на всеки ги разказвам кво сънувам.. :-)

Marinella
10-22-2010, 21:48
Аз сънувам такива сънища .... и то всяка нощ!!! Като разкажа на приятелите си какви неща сънувам и всеки път ме питат едно и също --> "Нормална ли си? :shock: "
Това може да е от нерви, от стрес, от пубертет, абе от всичко ...!!! :D :D :D

amnessia
10-24-2010, 13:08
В пубертета най - много сънува човек. В такава възраст си , че сънуваш много често , без значение какво. Нормално е да сънуваш много , незавсимо дали кошмари или някакви нереални неща :)

MiMcHeToOo
10-24-2010, 17:24
Възможно е сънищата ти да са плод на динамичното ежедневие, което имаш или на развинтено въображение. Сънищата са начина на мозъка да си почива. Няма ти нищо в здравословен аспект, спокойно :)

Aggresive
10-24-2010, 17:31
Няма от какво да се притесняваш, и аз съм същия. Постоянно сънувам разни такива :P

awerw
10-25-2010, 17:10
сънищата са такива по-добре да не сънуваш нищо :)