PDA

View Full Version : Филми



kordinaciq
08-29-2010, 08:08
Разкажете, за ужаси които сте гледали.За най-страшните филми и т.н
Моите са: Човекът стоножка (ужасяващ филм, направо е извратен!), Кошмарът на улица Елм (даже сънувах кошмар след това), Предизвестена смърт (той е на второ място, след човекът стоножка, но и кошмарът на улица Елм си е доста гаден има много кървища) Всички са доста ужасяващи.Но за стоножката до сега се сещам, добре че бях с приятелка :D .
1.Човекът стоножка
2.Предизвестена смърт
3.Кошмарът на улица Елм
Пишете накои и вие. :)

ameli
08-29-2010, 08:33
Хм, има няколко теми по този въпрос.

*1 и 3 не съм ги гледала, но пък 2 съм - и двете части. Втората ми беше откровено скучна, първата г/д ставаше за гледане. Не знам какво страшно намирате в тях, но така да е.
* 'Пропуснато обаждане' - г/д с подобен сюжет, но по ми хареса.
* "Къща от восък" - много добър според мен.
* "Умиращи птици" - много ми го хвалеха, ама не го изгледах до край - скука.
* "Погрешен завой" не е лош, дори има цяла тема за него.
* "Нероденият" ми е доста.. гаден на моменти, така да се каже 8-)
* "Гробище за домашни любимци" - на моменти плашещ, доста ми хареса.
* "Дяволът в Емили роуз" - също не е лош, но не ми допадна много-много.

Лично аз не си падам по ужаси, кървища и подобни. Предпочитам психо-филмите, които те държат в напрежение във всеки един момент.
* Шесто чувство
* Забравените (много хубав филм, с доста смисъл в него)
* Мълчанието на агнетата
* Числото 23

иии други.. 8-) Като се сетя ще добавя още :)

kordinaciq
08-29-2010, 09:54
Чесно да ти кажа и аз обичам психо-филми пред тези с кървищата. Шесто чувство е един страхотен филм аз лично много го харесвам Знам, че има и други такива теми, но просто нито една не ми допадна :D Извинявам се. :-# Искам доста хора да споделят тук :)

kordinaciq
08-29-2010, 10:50
Нали имаше един там дето щях да даде 10 хиляди на тоя който гледа филма аз ся го свалям да видя колко е страшен :)

Seductress
08-29-2010, 10:51
Не си падам много по ужасите и също така не мога да гледам къврища и подобни. Предпочитам филми с духове (например Shutter - обаче английската версия)
А тези съм ги гледала и много ми допадат.

* Шесто чувство
* Забравените (много хубав филм, с доста смисъл в него)
* Мълчанието на агнетата
* Числото 23

Ако се сещате за подобни на гореизброените, споделете. :D

mlakniwe2
08-29-2010, 10:54
Чакам ся да излезе пиранята със по хубаво качество! Изглежда ще е як
http://vbox7.com/play:b0b20fa5

kordinaciq
08-29-2010, 11:01
Аз в момента филм с дух свалям дано е хубав. :D Обичм да ги гледам ама после се насирам особено ако съм сама в къщи и е вечер :razz:

Seductress
08-29-2010, 11:09
^ И не казваш кой е ... :(

kordinaciq
08-29-2010, 11:12
http://www.zamunda.net/catalogue.php?search=Phoonk&catalog=movies Аз лично свалям първата част. Втората я превъртях обаче не ми хареса особено.
И Заразно зло е много отвратителен

Seductress
08-29-2010, 11:19
^ Азиатско-индийски... wtf? :shock:
Атеист присмива се на Бог и още повече на хората, вярващи в тъмните сили, докато един ден злото не влиза в щастливия му дом, заплашвайки да разруши семейството му и да разтърси изоснови на убежденията и разбиранията му....

Точно тази седмица тези неща ми идват в повече, ще пропусна. :D

RY
08-29-2010, 11:19
Не е човекът стоножка,а човешка стоножка..има малка разлика. :D Иначе съм изгледала един куп ужаси и мога да кажа,че никой не ме е уплашил значително.Просто ги гледам,защото са ми интересни и забавни,ако ме беше кой знае колко страх,щях сама да ги спра. :D
За стоножката не знам кое му е страшното. :lol: Предизвестената смърт и Кошмарът на Елм Стрийт също..
kordinaciq,ще кажеш ли тоя филм с 10-те хиляди? :D

kordinaciq
08-29-2010, 11:25
:D :D :D :D :D Да човешка стоножка има малка разлика :D Ако някой те уплашил значително си щяла да спреш ужасите.То аз и да искам не знам дали мога да ги спра. Аз съм пристрастена направо :razz: :razz: :razz: Та за онзи филм с 10 хиляди http://curious.actualno.com/news_286648.html :D :razz:

cunt
08-29-2010, 11:29
не гледам такива филми , но това може да ви помогне
http://www.imdb.com/chart/horror

RY
08-29-2010, 11:31
Мхмм и аз съм пристрастена. :D Първият ми ужас беше 'Плужекът'..голям смях. :D А за тоя филм с наградата,аз бих си навила,ако ми дадат 10 000. :-|

kordinaciq
08-29-2010, 11:35
Да, и аз обаче ако има човек до мен, моя приятелка ще ми е по-спокойно.ЗАвиси какви ужаси са.Ако са с духове мога да си умра от страх.Обаче за 10 хилядиии....ще ми мине страхът :D

sp33der
08-29-2010, 15:40
1.Не съм гледал
2.По-глупав ужас не съм гледал до сега!!! (серозно)
3.Еми те са 2 филма,единият е много стар другият е 2010.Просто Фреди :D

ameli
08-29-2010, 16:21
Паранормална активнооооооост :lol:

Няма кървища в него, само уж някъв дух, който прави поразии нощем 8-) Ама е хипер смешен на моменти.. Води се по действителен случай, ама ми е интересно дали вас ще ви стресне :lol:

Тоя за дето е за 10 000 да ми се обади, аз нямам нищо против да го гледам :grin:

NiGhTmaReee
08-29-2010, 16:58
The Echo / Ехото
House of wax / Къщата на восъка
Dread / Страх
The Final / Последен изпит
The Unborn - Нероденият тези ме кефят :)

RY
08-29-2010, 17:08
The Echo / Ехото
House of wax / Къщата на восъка
Dread / Страх
The Final / Последен изпит
The Unborn - Нероденият тези ме кефят :)
В Dread,имаше една жена,с белег по половината тяло и лице..не знам но когато го гледах ми беше адски..страховита някакси. :Д Иначе филма е горе-долу интересен.

ameli
08-29-2010, 17:54
Водно конче
Ефектът на пеперудата

Сега гледам Синята пеперуда (много насекоми, много нещо :D ) и мисля, че е хубав.

Не се ужаси, а малко психо, каквито предложихте да препоръчам :)

vampire_girl_9
08-29-2010, 18:58
The Uninvited - Много е добър ;]]

FernandoTorresIkerCasilla
10-10-2010, 13:01
Хмм тоя Даволът в Емили Роуз някой ще ми каже ли за кво става въпрос .. Щото ме е бъз да го гледам .. 8-)

ameli
10-10-2010, 15:35
Ако ти го разкажа няма да ти е интересно.. КОЙТО НЕ ИСКА ДА ЗНАЕ, ДА НЕ ЧЕТЕ СЛЕДВАЩИТЕ РЕДОВЕ!!

Действието се развива в съдебната зала. Обвиняват един отец, който уж е убил Емили с екзорсизмът си.. И дават моменти от миналото как дяволът се е вселил в нея, какво и е причинил, като са я заключили в психиатрията, какви лекарства са и дали.. накрая екзорсизмът, където и намира смъртта си. На мен не ми беше кой знае колко интересен, ама пък не е лош :D

П.с. Много тъпо го обясних, не ставам за такива неща :D

mlakniwe2
10-10-2010, 17:13
Приранята от 2010 годре долу става, и определено погрешен завой всичките му части и последен изход-всички части-любима ми е 3-та част с влакчето-този филм постоянно те държи в напрежение и е мн як с нетърпение чакам 5-та част :grin:

Nam3less3
10-10-2010, 17:40
Хубави ужаси нови почти няма. От тия, дето сте изброили, само 3-4 стават, другите са посредствени, предсказуеми и скучни. Даже и бруталните сцени не са на ниво. Изобщо се чудя как може да ви харесва нещо в тях. От последните години, единствено The Final, The Human Centipede, Grotesque и още 2-3(не мога да се сетя за имената даже) ми харесаха, и то не че са страшни, ами щото са нестандартни, интересни или брутални. А в Piranha само 2 сцени си заслужават гледането, останалото може да се пропусне.

katal
10-10-2010, 19:10
Лично аз ви препоръчвам “Спускането„. Има доста кървища. Лично аз го гледах сама и след това не можех да спя. После го гледах с приятелка(с нея мн се подигравахме на чудовищата и дори се лигавехме повече от тях). Разказва се за група жени, който се спускат в една пещера и там се появяват езни отвратителни чудовища. Много е очарователно. Предопреждавам ви, че е малко гнусно.

horacio
11-15-2010, 14:52
Хубави ужаси нови почти няма. От тия, дето сте изброили, само 3-4 стават, другите са посредствени, предсказуеми и скучни. Даже и бруталните сцени не са на ниво. Изобщо се чудя как може да ви харесва нещо в тях. От последните години, единствено The Final, The Human Centipede, Grotesque и още 2-3(не мога да се сетя за имената даже) ми харесаха, и то не че са страшни, ами щото са нестандартни, интересни или брутални. А в Piranha само 2 сцени си заслужават гледането, останалото може да се пропусне.

same here

bootyboy
11-17-2010, 22:00
The Mist/Мъглата (2007)
Колекционерът (2009)
Сирак (2009)