PDA

View Full Version : объркана



elenka3
08-29-2010, 10:42
харесвам най добрия си приятел .. правилно ли е да му кажа какво изпитвам към него ..

HateEternal
08-29-2010, 12:24
Да.

elenka3
08-29-2010, 12:26
но ако той не ме харесва ... може да загубим приятелството си

TykaSePisheNick
08-29-2010, 14:05
Риск на професията

Claymore
08-29-2010, 14:33
Браво. Кажи му колко го харесваш. Стресни го, изгуби го като приятел и после ще четем тема от рода на "Изгубих най-добрия си приятел"...

elenka3
08-29-2010, 15:08
добре ще му кажа .. щом толкова много хора са на едно мнение

Claymore
08-29-2010, 15:25
добре ще му кажа .. щом толкова много хора са на едно мнение

Тц тц...само 1 човек каза "да". Другия не уточни, а аз те нахраних... :?

SmilezZz
08-29-2010, 16:21
Според мен недей да рискуваш да загубиш приятелството ви..
Най-добре е да се опиташ да разбереш дали харесва някого,
преди да му кажеш какво изпитваш..
Но според мен го приеми просто като добър приятел,защото можеш
да си намериш и друго момче,ама приятелството не се гради чак
толкова бързо..За него му трябва доверие и време,а вие вече сте минали
през този период и сте станали добри приятели.. (:

djigitoriq
08-29-2010, 17:07
Според мен най-добре не си разваляй приятелството.
Ако не мислиш, че е справедливо спрямо теб, тогава си събереи мислите и помисли как да постъпиш правилно.

elenka3
08-29-2010, 18:35
не ми е казал само един човек .. и с други хора сам говорила на тая тема ..

elenka3
08-29-2010, 18:37
живота ми е ужасен .. само когато излизам с него сее чуствам щастлива .. мисля да изчакам и всичко ще се нареди

Claymore
08-29-2010, 18:50
Като се оплакваш от живота си отиди на терапевт да видим дали няма да ти промени възгледите. Ако ли не...ножа - вените. :shock:

cvetitoyoy
08-29-2010, 18:50
Ако се съберете, а след време разделите едва ли после ще можете отново да сте тъкива приятели каквито сте сега.

elenka3
08-29-2010, 19:24
Като се оплакваш от живота си отиди на терапевт да видим дали няма да ти промени възгледите. Ако ли не...ножа - вените. :shock:

ходя .. ама като сам там само се ядосвам .. не помага .. замисляла сам се дали да се самоубия .. но не мисля че трябва да стигам чак до там

ameli
08-29-2010, 19:30
И защо се депресираш? Има ли някаква уместна причина, или просто от скука? :-o Попитай го деликатно дали има някакви чувства към теб, ако да - давай смело, ако не - приеми го като приятел, на който можеш да споделяш :)

elenka3
08-29-2010, 19:30
ми няма да се разделяме :Д

elenka3
08-29-2010, 19:40
И защо се депресираш? Има ли някаква уместна причина, или просто от скука? :-o Попитай го деликатно дали има някакви чувства към теб, ако да - давай смело, ако не - приеми го като приятел, на който можеш да споделяш :)

не съм точно депресирана просто много лоши неща се случват .. по скоро тъжна ..
ще го питам и ще видя какво ще отговори ..

gabi123
08-31-2010, 20:04
първо го накарай да ТЕ хареса,кайи му сичко каквото знаеш (акко знаеш нещо)
след това му кажи че си щастлива само със него (или подобно)
и чак след това 8)

elenka3
09-03-2010, 17:34
първо го накарай да ТЕ хареса,кайи му сичко каквото знаеш (акко знаеш нещо)
след това му кажи че си щастлива само със него (или подобно)
и чак след това 8)

mi toi veche se d1rji po savsem razlichen nachin .. ne e kakto predi .. mislq 4e si pada po nai - dobrata mi fr ..

jivka6
09-03-2010, 18:02
Хей , не рискувай на сляпо. Попитай го дали не харесва някое момиче , поразпитай там и виж какво ще ти отговори. Тогава можеш да си направиш изводите , но по-добре според мен да не рискувате приятелството си , защото , ако се разделите после много трудно можете отново да бъдете приятели. Късмет

MiglenaMitkova
09-03-2010, 21:08
а според мен забележи той как се държи с теб,и ако забележеш,че те харесва му кажи :)

Me4encety
09-03-2010, 22:58
в същото положение съм един съвет от мен: трай си ако те харесва го остави да направи той първата крачка не рискувай приятелството ви като му кажеш все пак ще харесваш мн момчета но няма да имаш толкова мн приятели на който можеш да разчиташ и споделяш

L0ve
09-04-2010, 15:12
На който му се чете нека прочете тази история!!
10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момиче.Наричах я най-добра приятелка,но аз исках тя да да е моя...Обаче знаех че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава оцъстваше.Когато и дадох тетрадката си тя ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше тя...плачеше...Разказа ми как се е отчаяла от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сама.Разбира се,отидох.Седнах на стола до нея.Погледнах красивите и очи,пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма тя реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза че приятелят и е болен и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала я изпратих до вратата на дома и.Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках тя да е моя,но знаех че тя ме обича само като приятел.Каза ми че е прекарала най-хубавата нощ през живота и и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах,наблюдавах перфектното и тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках тя да е моя...Но знаех че тя ме обича само като приятел...Точно преди да си тръгнат всички тя дойде при мен,плачейки ми каза:Ти си най-добрият ми приятел.Благодаря ти!" и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на нейната сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как тя каза:"Да,приемам."Наблюдавах как се женеше за един друг мъж...Исках тя да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел...След сватбата тя дойде при мен и ми каза:"Дойде на сватбата ми,благодаря." и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент сам пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата и намериха дневника и от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите си пожелах да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятека.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казал че ме обича... :( :(

elenka3
09-05-2010, 19:51
ми .. аз не мога да го разбера .. в един момент си мисля че ме харесва в друг не ..
.. искам да е мой ..
.. днес го питах дали още си пада .. по една моя фр .. той каза че не иска да бъде с нея
не издържам .. от ден на ден го харесвам се повече и повече .. не искам да го крия .. но не искам и да го изгубя .. любовта създава много проблеми ..

elenka3
09-06-2010, 14:19
az dnes mu kazah vsichko .. razbrahme se da si pomisli .. i togava shte mi kaje .. sl3d sedmica shte mi otgovori ..