PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!



kordinaciq
08-29-2010, 10:16
Косата ми започва да опадва. Не знам как ще тръна на училище.Имам себореен дерматит по цялата глава и вече и почти по лицето.Сега и косата ми опадва и се забелязва доста си личи.Смуча едни хапчета и се къпя с низорал.Преди къпане се мажа със зехтин и чакам два часа.Даже вчера спах намазана със зехтин, днес ме намазаха пак и се изкъпах.Моля Ви помогнете ми! Ужасно е! :smt089 :smt087 :smt088 :smt085 :smt085 :smt085 :smt085 :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Claymore
08-29-2010, 13:46
Горката. И аз спя намазана. Значи направи си смеска от чиста мас и невен. Мажеш се и преспиваш с това. Не съм сигурна за себореен, но за атопичен помага много. Също към невена и мастта можеш да се мажеш с това - http://ee.oriflame.com/catalog-images/product/global/20163_1.png
Чувала съм също така, за косопад помага много чесън. Двата продукта ще омекотят кожата и ще го изчистят. После...търкай се с чесън. :(

Claymore
08-29-2010, 14:26
Да не съм Господ , че да ти помогна :D Иди на частен дерматолог

Не се прави на интересен, сигурна съм, че не й е до твоето остроумие. :wink:

radeberger
08-29-2010, 14:41
Други от семейството имали ли са същия проблем през тази възраст?

baby7878
08-29-2010, 15:53
Оллл...горката незнам как да ти помогна?Мога само да ти пожелая успех! :(

kordinaciq
08-29-2010, 16:49
Благодаря Ви на всички. :-) Отдавна ходя на лекари и ги сменям, но няма промяна :? Чак вероятно след 3 месеца ми казаха, но почвам училище.Не ми стига че съм затворена и не се разбирам мн мн със съучениците и това ми липсва отгоре :( И други проблеми имах.Като бях малка още от 4 годишна се задушавах.Поотраснах, спря се и сега това :cry: Направо не знам.То вече дерматита е станал толкова дебер че като почна да се реша и ако падне някаква люспа ми пада коса.И сега на едно място и коса нямам

Claymore
08-29-2010, 17:05
Не се връзвай. Той не знае какво ти и не може да ти влезе в положението, следователно не разбира и сериозността на въпроса.
Аз бях направила една тема за дерматита, но сега като търся с търсачката не я намирам. Явно е изтрита. Разрови се в интернет, макар, че там са препоръчани само кортикостероиди, които са като бомба със закъснител за организма ти. Ако искаш повече инфо и помощ пиши ми лично. (:

kordinaciq
08-29-2010, 17:40
И с кортикостероиди съм се мазала и като ги спра като наркотик за организма са.

Claymore
08-29-2010, 17:54
На мен ми излязоха стрий от кортикостероидите. Имам на коляното, към таза и отдолу на гърдите. На гърдите ги махнах пак със същото мазило - мас и невен, другите не се виждат вече. И все опитай моето. До преди 2-3 месеца единственото, което повтарях на майка ми е "Какъв е смисъла, като знаеш, че е хормонално и е нелечимо"...и сега след терапията с мазилата вече нямам проблем с дланите [или поне докато се мажа няма да имам проблем]. :)