PDA

View Full Version : Вашите ЛЕТНИ авантюри (свалки)..



ilovesummer
08-29-2010, 13:44
Амии извинявам се предварително ако има такава тема (и ако има ако може да ми дадете линк :s),акоо няма идеята ми е такава.
Напишете за вашите преживявания през лятото когато сте били на море или просто как сте се забивали с някое момче (момиче) и дали всичко тва е прерастнало в нещо по сериозно или само хубав спомен .. 8)

p.s - и ако може разкажете малко повече за момчето като години ,дали е бил от БГ,как започна всичко .. :oops: .. :-)

ilovesummer
08-29-2010, 14:25
а защо не се опиташ да я потърсиш или да се свържеш с нея по някакъв начинн :( е ако разбира се имаш намерения към нея...

Biskfitka
08-29-2010, 14:36
Ох ми аз ...половината от лятото бяхме разделени с приятеля ми (но се събрахме ;д ) и ''свалки'' имаше доста,само с едно момче обаче се стигна до нещо повече (секс)...и сега сме си приятелиии 8-)

Backspace93
08-29-2010, 15:23
Ми едно лято, преди 2 години се запознах с едно момче, т.е. той се запозна с мен. Аз бях на 15, той на 16 и цяло лято си бяхме заедно. Действието не се развиваше в България, всички ми казваха да не се занимавам с него, поради разни причини, но аз си знам мойто си и въпреки всичко сме си още мнооооооого добри приятели и при първа възможност се виждаме. И аз не знам точно кви сме си в момента :D , но определено никога няма да го забравя. Дано не се и налага, де O:)

FromAutumToAshes
08-29-2010, 16:09
Я вземи си забий ти един пистолет в гърлото, и натискай спусъка без да му мислиш... :lol: Поредната невъзможно глупава тема... Чудя се как ги мислите тия простотии да му се невиди оО К'во ще си мерим пишките, кой колко мацки/пичове е забил ли ?! :lol: Ходи си лягай лядай най-добре.

kombarka
08-29-2010, 19:17
Не съм стигала доо... Физически ъъъ.. удоволствия, но си познолих доста "волности" с едно момче от Благоевград, с което бяхме в един хотел. Разменихме си скайповете, но не сме си писали изобщо.

То всъщност затова са летните флиртове.. Всичко трае до края на почивката, но пък си правиш кефа.

Seductress
08-29-2010, 19:24
То всъщност затова са летните флиртове.. Всичко трае до края на почивката, но пък си правиш кефа.

И аз така си мислех. 'Каквото стане на морето си остава на морето' , обаче...
Миналото лято като бях на лагер и си намерих едно другарче, добре си изкарахме. Той ме попита дали искам да ходим и каза, че разстоянието не му е проблем, но аз отказах. :D След морето обаче веднага се потърсихме, пишехме си, говорехме си страшно много. До ден днешен сме си приятели и поддържаме връзка, макар, че от тогава не сме се виждали.

kombarka
08-29-2010, 19:39
^ О, винаги има изключения. :) Евала, че поддържате връзка.

Но все пак е факт, че въможността забивката да прерасне към сериозни любовни взаимоотношения граничи с пълна нула (както казах вече, с малки изключения).

LadyDy
08-29-2010, 19:41
Това лято нещата не се получиха с никой. Така чеее......не се брои. :razz: :razz:

Lexynnka
08-29-2010, 20:27
тръгнах си от морето точно преди да се запозная с момчето, което си бях харесала, мамка му 8-) отгоре на всичкото и той през цялото време ме зяпаше и питаше за мен... как можа да се развали времето бее :o :lol: иначе момчето беше от моя град, на приблизително моите години, и беше сууууууупер хубавия.. :oops: няма да обяснявам какво му мислех 8-)

иначе с един пич в трамвая не спряхме да се гледаме втренчено, имаше нещо супер привличащо в него, нещо просто ме караше да го гледам :shock: ама поне не бях единствена, той също не отделяше поглед от мене 8-) накрая аз не издържах и му се изхилих много зловещо (наистина ми стана адски смешно само да се гледаме и да се правим на ударени) .. той също се изсмя и слезе от трамвая :shock: тъкмо мислех да го заговоря, няма да му го простя това че слезе :razz:

MaLkaTa_LaDy
08-29-2010, 20:33
Имаше едно момче... Беше много хубав, ама много тъп. :D Нещо като задявки за една вечер и толкова.
Edit: Той искаше секс, аз не исках. След и двамата си бяхме насно какво ще става - нищо.

TheOnee
08-29-2010, 20:59
имах 3, от всичките нямаше смисъл и бяха глупави 8-) не знам дори защо съм ги била започнала.

mimka1912
08-29-2010, 21:22
Ами аз това лято си останах вярна на моято момче, но емоции те липсваха. За компенсация миналото лято на лагера беше УНИКАЛНО. Запознахме се с едни мноого готни момчета в една дискотека, които решиха да ни черпят по едно. След това танцувахме. Разменихме си телефоните..и така вечер излизахме и обикаляхме дискотеките, а през деня малко плаж и мноого спане. Аз си хванах единия целувки, преградки и така. Накрая се разделихме с 3-4 часова разходка по плажа. Разбрахме се, че няма смисъл да продължаваме тази връзка. Два дена след като се прибрахме той ми се обади и ми каза, че е влюбен в мен и не му пука, че е на 300км от мен иска да съм негова. След 30мин телефонен разговор, много уговорки и нерви се разбхме, че нищо няма да излезе и повече не се чухме. Но спомена за прекрасната седмица остава завинаи..

lyfche
08-29-2010, 22:15
ОК ..,отидох на море с братовчед ми,баба и дядо.Имах си гадже ..,не съм мислила какво може да стане. Ммм .. докато бяхме на басейн един ден дядо ми ми каза "Я виж .. това момче нещо ного те гледа.." веднага го забелязах .. от там започнаха погледите.Вечерта излезнахме навънс братовчеда и един приятел ,той дойде.ЛЕЛЕ !! Беше уникален.. точно мой стил! .. Прекрасно тяло,тениска с къс ръкав,прилепнала,но не много,къси панталонки ,до коленете,ръцете в джобовете,маратонки,къса коса,сиво-сини очи. ЛЕЛЕ ! =; Седна през няколко шезлонзи от нас и братовчед ми,както винаги,започна с проститиите и настъпи един смяхх .. :smt040 той разбира се започна и той да се смее .Разбрах,че е от Полша.И така дойде при нас,заигравахме се,но не можехме да си говорим,беше интересно.+ това не знаеше английски.Една вечер играехме на електронни игри,по-скоро играха братовчеда и приятеля а ние с поляка седяхме зад тях,бяхме се облегнали на една стена и ги гледахме.По едно време усетих как се приближи .. и ме прегърна.Направо цялата изтръпнах. :smt053 След това той отиде на едни стълби и аз го последвах.От там следваше и целувка .. беше хубаво.Но не толкова .. имах си приятел. :smt062 След това разбрах,че пуши и повече не се занимавах с него .. достатъчно ми беше да съжалявам,че съм изневерила на гаджето ми. =_= И така .. тръгнахме си и просто остана един хубав спомен,от който всъщност боли. :)

SummerDream
08-29-2010, 23:32
тръгнах си от морето точно преди да се запозная с момчето, което си бях харесала, мамка му 8-) отгоре на всичкото и той през цялото време ме зяпаше и питаше за мен... как можа да се развали времето бее :o :lol:

Значи не съм единствената 8-) супер гадно се развали и при мен времето и си тръгнахме \:
Иначе, да, имах няколко..Единия си го познавах от миналото лято, голям сладур, ходихме около 2 седмици, ноо..нищо сериозно не се случи..смисъл такъв, аз не възприемах "връзката" ни за нещо сериозно, пък той явно мислеше друго яче..постоянно си прекавахме времето заедно, а когато не бяхме един до друг, той постоянно ми пишеше по скайпа/фейсбук, пращаше смс-и..ии в крайна сметка, ми омръзна да се занимавам с него и му бих шута 8-) пък за другите..не се е получило нищо, защото аз не съм искала, пък и те не бяха нищо особенно..използващи обичайните клишета, които вече ми писна да слушам -.-

Amorrous
08-30-2010, 06:35
След това разбрах,че пуши и повече не се занимавах с него :shock: :lol: Не си се занимавала повече с него,'щото пуши..А така,НЕ на цигарите 8-)

Hilary_
08-30-2010, 07:46
Това лято пропуснах всякакви летни забивки .. :lol:

Wednesday666
08-30-2010, 08:29
Аз пък ходих на лагер тази година извън страната иии там имаше един стршееееен сладур, още първия ден, в който се запознавахме не можех да сваля очи от него :D ииии до края на седмицата ходехме, той е от Холандия, но на мен не ми пречи, нито на него .. до ден днешен сме си заедно и дори ще идва в България заради мен :grin:

one
08-30-2010, 08:44
Аз пък ходих на лагер тази година извън страната иии там имаше един стршееееен сладур, още първия ден, в който се запознавахме не можех да сваля очи от него :D ииии до края на седмицата ходехме, той е от Холандия, но на мен не ми пречи, нито на него .. до ден днешен сме си заедно и дори ще идва в България заради мен :grin:


ай стига, бе. тцтцттц 8-)

ilovesummer
08-30-2010, 11:11
Аз пък ходих на лагер тази година извън страната иии там имаше един стршееееен сладур, още първия ден, в който се запознавахме не можех да сваля очи от него :D ииии до края на седмицата ходехме, той е от Холандия, но на мен не ми пречи, нито на него .. до ден днешен сме си заедно и дори ще идва в България заради мен :grin:

Леле мацка голяма щастливка си щом момчето е готово за тебе от Холандия да дойде :) много любов и щастие ви пожелавам {}

SisinkaS
08-30-2010, 12:28
Охх определено ми липсват тези авантюрки от милаите лета по морета и лагери имаше сумати изпълнения, свалки, смях и пак смях ноооооо... вече съм обвързана жена ии съм си само за мойто нещо :lol: =P~