PDA

View Full Version : Подарък за приятелката ми



HyaHyaHya
08-29-2010, 16:36
Моля дайте някакви идеи какъв подарък да взема на приятелката ми, заедно сме от 2 месеца и не съм и правил никакви подаръци, дайте съвети моля :)

Sh@d0w
08-29-2010, 16:37
Ползвай търсачката бе човек има поне 3 теми направени през последния месец на тази тема...

Backspace93
08-29-2010, 16:43
Кой я е създал тая традиция на всеки месец да се подарява подарък? :lol: Иначе идеи много, сети се сам.

sasha_90
08-29-2010, 16:48
Не е задължително всеки месец да й правиш подаръци.Важното е да се уважавате и обичате.Какво значение има една гривна или другото,което можеш да й подариш?Все пак ако толкова държиш-купи и цвете/букет.

HyaHyaHya
08-29-2010, 16:51
Знам, че не е задължително но просто искам да й направя подарък и искам идеи от вас :)

TheBeliever
08-29-2010, 17:23
За пореден път: Ние НЕ познаваме приятелката ти и НЕ знаем какво би й харесало. Твое гадже е, ако ти не познаваш предпочитанията й, ние как да ти помогнем.

estrellademar
08-29-2010, 21:43
Това ще е поредният отговор на темата ,които няма да ти помогне по никакъв начин , но съм длъжна да се изкажа :-D Според мен няма абсолютно никакво значение какво й подаряваш.Самият жест е предостатъчен.Помисли за някакви женски работи като гердани,гривни и още безкрай такива неща. Но аз лично много се радвам , когато подаръците ми не са купувани ,а направени от човека. Тоест не е отишъл в магазина да каже : "Може ли да ми дадете това плюшено мече" и край. Друго си е да знам , че е седнал и е помислил дал си е труда да направи нещо.. може да е дори обикновена картичка.. аз лично имам такова мнение