PDA

View Full Version : Tака ли е???



smilelady
08-29-2010, 17:01
Имам един проблем :( миналата година се преместих в ново училище и още от първата седмица започнаха подигравките от рода:приличеш на скелет , как се крепиш на тези клечки , да не си анорексичка и подобни. :x :x :x Висока съм 165 и тежа 46 кила...мисля че е съвсем нормално тренирала съм балет и нямам шкембе (за разлика от повечето ми съученици)и това според тях означава че съм анорексичка...Въпросът ми е:така ли е? Защото наистина се замислям дали не са прави :( :( :(


ПС:мерси предварително за отговорите

mecheeeee
08-29-2010, 17:08
Завиждат :smt110 А ти трябва да се гордееш с фигурата си :) :)

katericArofl
08-29-2010, 17:12
Еми да ти кажа не мисля, че чак пък всички завиждали.. Примерно аз не харесвам толкова слаби хора, пък и за тоя ръст поне едно 50-52 кила ще седят добре. Всичко си зависи и от фигура, кокали и т.н.

Така без снимка никой не може да ти каже каква си, що се..

smilelady
08-29-2010, 17:14
в момента не съм на моя лаптоп ще дам снимка кат се прибера :)

Di
08-29-2010, 18:26
може да е завист

SoBizzzare
08-29-2010, 18:30
Не си анорексичка. Анорексията е болест на психическа основа,т.е. ако беше аноексичка щеше съзнателно да се опитваш да отслабнеш и винаги да си мислиш,че си дебела. А тези подигравки,ми ..остави ги. И аз съм много слаба,дори повече от теб,аз съм 40 кг и същата височина,и знам,че изглежда грозно. Просто каквото и да ям,колкото и да се тъпча не надебелявам. Може би е от гените,и наще са слаби... Подигравките ги подминавам,никой не може да определи анорексичка ли съм отстрани.

Моето мнение е ,че за тази височина си си добре.45 кг. си е идеално според мен.

fluffka1
08-29-2010, 18:31
не ги слушай, аз съм 1.60, и тежа 39 кила 8-) И на мен постоянно някои хора ми казват че съм прекалено слаба и дрън дрън...ама аз си хапвам доста добре, не пазя диети.... Абе всичко е до ген... споко :-)

rachel_billson
08-29-2010, 18:35
Според мен си си нормална,все пак си била спортистка...да не ти пука какво ти казват другите. :)

MaLkaTa_LaDy
08-29-2010, 18:38
Пусни снимка и ще ти кажем. С тези килограми може и да си прекалено слаба, може и да си си добре. Зависи от костна структура, от това колко мазнини и мускули имаш в тялото... Това, че корема ти е стегнат и плосък не значи, че не трупаш в бедната например. А да не говорим, че представата за красиво тяло на всеки е различна.

Fx1
08-29-2010, 18:41
Явно търсят за какво да се заядат. Не обръщай внимание, ако не бяха кг, щеше да е нещо друго - толкова им е акълът на твоите съученици. Аз съм 165 и 44 кг и дори не изглеждам особено слаба.

smilelady
08-29-2010, 18:57
Не си анорексичка. Анорексията е болест на психическа основа,т.е. ако беше аноексичка щеше съзнателно да се опитваш да отслабнеш и винаги да си мислиш,че си дебела. А тези подигравки,ми ..остави ги. И аз съм много слаба,дори повече от теб,аз съм 40 кг и същата височина,и знам,че изглежда грозно. Просто каквото и да ям,колкото и да се тъпча не надебелявам. Може би е от гените,и наще са слаби... Подигравките ги подминавам,никой не може да определи анорексичка ли съм отстрани.

Моето мнение е ,че за тази височина си си добре.45 кг. си е идеално според мен.

при мен е същото попринцип ям доста но не дебелея

smilelady
08-29-2010, 19:05
а ето я и снимката http://prikachi.com/images.php?images/299/2458299T.jpg

Seductress
08-29-2010, 19:07
Аз имам същите килограми и височина като теб. Въобще не се притеснявай, съучениците ти просто завиждат. Моите връсници са се побъркали на тема фитнес и диети, както момчетата, така и момичетата, докато на мен не ми се налага да се занимавам с това, защото фигурата ми е хубава. Понякога и аз се замислям дали не съм много слаба, но колкото и да ям повече от 47 кг не мога да стана, свалям всичко, но това е заради пубертета.

Sladurchoo
08-29-2010, 19:08
не, нормална си, не ги слушай, явно са доста зле с килограмите

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-29-2010, 19:10
Изобщо не си прекалено слаба,екстра си :) Не обръщай внимание

WaterLilly
08-29-2010, 19:12
Леко си кльощавичка, но чак пък да изглеждаш като анорексичка/скелет - не. Нормална си си. :D

lovemirkoo
08-29-2010, 19:26
Мисля,че килограмите ти са добре за ръста.Можеби имаш нужда от 1-2 килца,но не е наложително.и така си си добре.Проблема можеби е ,че ако всичките ти дънки са като тези на снимката (широки),те просто те правят по слаба,защото не подчертават фигурата ти.започни да си купуваш дрешки които стоят по теб,така ще се подчертае тялото ти и няма да изглеждаш толкова слаба.Колкото до подигравките не им обръщай внимание,предполагам,че завиждат.Защото само хора които са комплексирани от фигурата си или като цяло външния си вид,започват да търсят недостатаци у другите хора.Няма да се притесняваш.Просто си купувай по впити дрешки и ще видиш че ще изглеждаш по добре.

П.П Аз също съм слабичка...162-43.Стават ми дънки 25 номер(най-малкия).Полагам огромни усилия да напълнея,но не се получава.Не че нямам апетит..напротив,просто съм капризна и не обичам много неща да ям.Иначе си купувам каквото ми се яде и майка се съобразява с мен за храната в къщи..но немога да мина 43кг.Когато сваля 1-2 бързо си ги връщам,но немога и немога да мина 43.Така че до си е до структора.А ти си добре.И колкото виждам то снимката мисля че си по малка от мен и за теб са по нормални килограмите.

kombarka
08-29-2010, 20:04
Завиждат. Съвсем си си добре. :)

art
08-29-2010, 20:16
Не ги слушай!Супер си! :wink:

MissNothing
08-29-2010, 20:21
Наистана си малко слаба и ако качиш 2-3 би било добре, но в никакъв случай не си анорексичка или нещо подобно.
Но на мен и така ми харесваш.

smilelady
08-30-2010, 06:03
мерси на всички :-D