PDA

View Full Version : Умолявам за съвети!



twisterrrr
08-29-2010, 18:32
Първо здравейте на всички. Имах връзка с едно момиче година и един месец. Преди седмица се скарахме и се разделихме, но не мога без нея и опитах да се съберем тя отказа. Преди това месец се държеше много странно, не искаше да се целуваме, държеше се студено. Сега като я питам защо не иска да се съберем, тя ми отговаря че е загубила тръпката си към мен и не се чувства щастлива, а в същото време ми прави яд с други момчета като иска да я ревнувам.. и се сърди като ме види с друга.. моля ви дайте ми съвет как да си я върна :(. Не съм и писал или звънял три дена нито тя ме е търсила мен.. дали ще го направи :?

Claymore
08-29-2010, 18:49
Тя не те харесва, просто я дразни това, че толкова бързо си я преодолял или иначе казано си в компанията на други момичета. Щом е изгубила "тръпката" си към теб значи наистина вече й е скучно в компанията ти. Дори и да се върне, "тръпката" отново ще отмине по същия начин.

twisterrrr
08-29-2010, 18:51
А така като не сме заедно, няма ли да и стана интересен отново.. как да се опитам да я спечеля пак.. :X

Claymore
08-29-2010, 19:08
И да станеш...после пак ще бъдеш скучен. Намери си мацка, която ще е готова да мисли, че си супермен няколко години и чак тогава да осъзнае, че си...човек :razz:

twisterrrr
08-29-2010, 19:14
гадно ми е много и не ми е до смешки.. не искам друго момиче.. искам си нея.. как да стане.. не може да няма начин..

Di
08-29-2010, 19:32
изчакай да те потърси първа - това е достатъчен знак дали те харесва или не

sasha_90
08-30-2010, 17:40
Изчакай тя да те потърси,ако иска.

mnmlkid
08-30-2010, 20:05
Намери си какичка :-)