PDA

View Full Version : Спирала!!! Помощ!!!



RalittyYy
08-29-2010, 18:35
Здравейте, искам да ви питам за една спирала :) Значи искам да ви питам за тази спирала
http://www.yourcosmeticbag.com/wp-content/uploads/2010/01/LEE-Mascara-Pack-Closed-copy.jpghttp://www.yourcosmeticbag.com/wp-content/uploads/2010/01/LEE-Mascara-Wand-Pink-copy.jpg Искам да знам дали сте доволни, защото мисля утре да си я купя :) И ако може да ми кажете колко горе-долу струва :)

RalittyYy
08-29-2010, 19:26
Кажете деее :idea: :idea: :idea: Искам да знам дали е хубава и дали да си я взема или да си избера друга :neutral: :neutral:

MissNothing
08-29-2010, 19:28
Зависи от миглите ти. На менедна спирала не ми харесва на миглите ми, но на една приятелка и беше добре. Но все пак тази мисля, че съм я пробвала и на мен не ми хареса.

mecheeeee
08-29-2010, 19:49
Не съм я ползвала , но спиралите на макс фактор са хубави :) Няма да съжаляваш ако си я вземеш :)

RalittyYy
08-29-2010, 19:55
Не съм я ползвала , но спиралите на макс фактор са хубави :) Няма да съжаляваш ако си я вземеш :)

Знам майка ми много харесва Макс Фактор като марка и е много доволна, обечи незнам какво и стана та си купи тази на Мейбълин
http://www.parfumsbg.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/Maybelline_Volum_4acb64baf2b6e.jpg и аз не съм много очарована но иничи става :-D Но аз си бях харесала тази на Макс Фактор и затова искам и други да питам освен майка ми дали е хубава :-D

teddyx33
08-29-2010, 19:56
Ако искаш само да ти ги удължава зимай...
За обем да не става и дума...

MidnightSun94
08-29-2010, 20:01
На мене лично тази спирала не ми харесва.Тя е уж за удължаване на миглите, но на мене само леко ми ги сгъстява.Иначе цената е около 25 лв.
Ако искаш спирала на Max Factor за удължаване на миглите най-добрата според мен е Max Factor Masterpiece.Струва към 18-20 лв.
За по-гъсти и обемни мигли ми харесва Max Factor False Lash Effect.Малко слепва миглите,но като цяло ефекта е добър.Цената е 24-25 лв.

MidnightSun94
08-29-2010, 20:02
Ако искаш само да ти ги удължава зимай...
За обем да не става и дума...

При мене точно обратното - никакво удължаване, само леко обем...

RalittyYy
08-29-2010, 20:14
ОБЪРКАХ СЕ :-k




Абе и да не е точно тази искам някаква на Макс Фактор за ОБЕМ и УДЪЛЖАВАНЕ :)

MissNothing
08-29-2010, 20:24
Тази на Мейбълин и на мен не ми харесва, ама имам с лилавите букви май.
Значи тази False Lash Effect аз видях една в розово-червена кутийка и си я взех за 12-13 лв. Утре като я пробвам по-добре ще ти кажа дали съм доволна. Тя е някаква лимитирана колекция(тази в розовата опаковка), иначе има е някакви по 28 лв, ама аз не видях черни от тях-само синьо и кафяво. Ако има разлика между тази в черна и розова опаковка не знам каква е, защото разлика в цената има.

RalittyYy
08-30-2010, 08:45
Добре, ще чакам да ми кажеш, но аз вече си взех тази на Макс Фактор за която питах и не е лоша правитаи миглите дъгли и не ги слепва и ми харесва, не съжалявам че съм си я взела :)

MidnightSun94
08-30-2010, 10:16
Браво,че ти е харесала спиралата.Поне няма да съжаляваш,че си я купила. :) И съжалявам ако точно аз съм те объркала, защото моето мнение за спиралата беше доста противоречиво в сравнение с останалите мнения...

MissNothing
08-30-2010, 10:52
Добре, ще чакам да ми кажеш, но аз вече си взех тази на Макс Фактор за която питах и не е лоша правитаи миглите дъгли и не ги слепва и ми харесва, не съжалявам че съм си я взела :)
А обем придава ли? И на каква цена беше, че забравих?

А тази, която аз си взех в розовата опаковка, на първо ползване им харесва. :)

xAddicteDx
08-30-2010, 14:31
ПОМОЩ!!! - сори, ама чак пък толкова :Д иначе по темата-на мен също не ми харесва :)

Sintya
08-30-2010, 15:06
Попринцип на Макс Фактор спиралите са хубави, тази не вярвам също да е лоша, но не съм я пробвала (:

RalittyYy
08-30-2010, 16:19
Добре, ще чакам да ми кажеш, но аз вече си взех тази на Макс Фактор за която питах и не е лоша правитаи миглите дъгли и не ги слепва и ми харесва, не съжалявам че съм си я взела :)
А обем придава ли? И на каква цена беше, че забравих?

А тази, която аз си взех в розовата опаковка, на първо ползване им харесва. :)

Ами донякъде, НО все пак тя е за удължаване и е 26 лева и трябва утре пак да си слиожа очабе повече внимание да си отделя, :-D че днес бързах и на бързо я изпробвах :D :D