PDA

View Full Version : Проблем - моля за коректни мнения!



yogotti83
08-29-2010, 19:15
Здравейте, преди полувин година ходих с едно момиче и дойде време за секса... отидохме в нас.. запознахме да се натискаме и тнт., тя ми духа и какво ли не... но "той" не ставаше.... всичко пропадна... след няколко дена бяхма в един парк и пак се заиграхме и тогава беше в готовност, но пък нямаше поле за действие, в крайна сметка се разделихме, не заради секса, заради други работи, но това няма значение. Притеснението ми е, да не се изложа пред друга така :oops: не, че няма да го понесе, просто е кофти и подтискащо, как мога да се "подсигуря" за следващият път с бъдещата ми патнъорка, за да не стават "фалове"?
П.П. - На 17 съм... при "ръчна" си ми става, но явно съм притеснителен или де да знам... съвети?

yogotti83
08-29-2010, 19:23
М, девствен съм, да, чаках подходящото момиче, ама все нямаше такова и реших да го направя с, която и да е...

Go6eto00
08-29-2010, 19:30
Най-важното е да не си мастурбирал поне няколко дена преди това. А, ако можеш да направиш едно въздържание от поне 2 седмици - не може да има издънки. Само че пък после да не кажеш "аз сега много бързо свърших?"
...

yogotti83
08-29-2010, 19:33
Мерси за съвета, е ще гледам да се въздържам, и да издържа колкото мога, пък по-натам повече :) Благодаря за съветите :)

lovemirkoo
08-29-2010, 19:49
има много момчета и мъже с такива проблеми.може би проблема не е само в това ако е мастурбирал преди това.с приятеля ми го правим почти всеки ден и не е имал такав проблем.може би трябва да се обърнеш към специалист.не мисля че проблема е в това дали е матурбирал преди това или няколко дена преди това...щом при мастурбация всичко е ок,а когато се стигне до секс всичко пропада..по добре се обърни към специалист.

yogotti83
08-29-2010, 19:58
Не е баш така... тогава и при маструбация не беше както трябва, ставаше ама не като хората, като, че ли ми беше някакъв такъв период ... де да знам и аз... скоро не съм пробвал с момиче, защото не стигаме до нормална връзка, пък камоли секс...

Awesomness
08-29-2010, 20:12
При 99.5% от младите мъже проблема им идва изцяло от главата. Ако си втълпиш в главата, че няма да ти стане и виаграта няма да те "вдигне"... Като не стане полежете на леглото натискайте се (ако мацката е читава, че има такива малоумни създания, че вместо да ти помогне ще те остави импотентен...), говорете и т.н., като цяло да се отпуснеш да се чувстваш сигурен. Цялото "ох сигурно ще се изложа" е в главата ти :)

yogotti83
08-29-2010, 20:16
При 99.5% от младите мъже проблема им идва изцяло от главата. Ако си втълпиш в главата, че няма да ти стане и виаграта няма да те "вдигне"... Като не стане полежете на леглото натискайте се (ако мацката е читава, че има такива малоумни създания, че вместо да ти помогне ще те остави импотентен...), говорете и т.н., като цяло да се отпуснеш да се чувстваш сигурен. Цялото "ох сигурно ще се изложа" е в главата ти :)
Доста мъдро решение, наистина! Благодаря много на всички за отзивите, вече горе-долу се насочих, остава да дойде и подходящото момиче, благодаря на всички за компетентните отговори!

Wasilewaa
08-29-2010, 20:58
Отпусни се и не се притеснявай :)

XALKIDIYE
08-30-2010, 10:32
М, девствен съм, да, чаках подходящото момиче, ама все нямаше такова и реших да го направя с, която и да е...


Щом си на 17, а не ти става отчайваш ;] иди на лекар и го запитай :) хах :)