PDA

View Full Version : Към момичетата



SuN15
08-29-2010, 19:37
Защо винаги трябеа да обмисляте всичко ? .. Имам предвид тва че , когато едно момче си хресва момиче , тои прави опити да я спечели .. независимо дали коя е , ква е .. А момичетата като си хресват някои винаги искат момчето да има се моли .. да им ходи по акала ( не всички са такива :) ) и ощо нещо .. защо се гледате момчето да е по " известно " ( или ддз как да го кажа ) от вас .. а вие не бихте тръгнали с момче под вашата " класа " ..

Може да се питате защо задавам въпроса ?


Задавам го защото .. една приятелка си хресва едно момче , то нее толкова популярно ( а тя винаги с газарчета ходи ) и ми е казвала чо го хресва ама се си има оправдание .. а си личи че ако беше газар щеше да е с него ..

За мен не е важно колко е популярно момичето стига да ми хреса като външност и като човек , ама маи за момичетата нее така ?

И не слагам сички под един знаменател .. но засега сам с такова впечатление ..

Наи тъпото е че момичето тръгна с едно по " голямо газаре " .. а според мен другото момче е по симпатично ..

И ще е супер ако поне едно момиче ми каже защо винаги искате да сте с газарчета .. а не сте като момчетата и да не гледате такива глупости ..

TheBeliever
08-29-2010, 19:41
Просто момичетата край теб са още недорасли пикли, които се мислят за голяма работа.

SuN15
08-29-2010, 19:48
Защото става въпрос за деца. Напълно нормално за тези години.
То както гледам момичетата под 20 години ( а даже и повече ) гледат точно това в момчето

SuN15
08-29-2010, 19:49
Просто момичетата край теб са още недорасли пикли, които се мислят за голяма работа.
Тук съм съгласен с теб .. а момичето за което говорим по принцип не се мисло за много голяма работа

TheBeliever
08-29-2010, 19:55
Нали нямаше да ползваш общия знаменател?? Аз като момиче на "20 ( а даже и повече)" се чувствам обидена от това, че ме слагаш в едно число с недораслите ти приятелки. Пак повтярам - явно такова ти е обкръжението. Не съди за всички момичета според тези, които са около теб.

simi4ka
08-29-2010, 19:56
И аз отново съм изключение , както винаги 8-)

sunrisefun
08-29-2010, 21:52
Просто момичетата край теб са още недорасли пикли, които се мислят за голяма работа.
За жалост има доста хора като тях......

TheOnee
08-29-2010, 21:57
И аз отново съм изключение , както винаги 8-)

Sisi7u
08-29-2010, 22:01
предпочитат "гъзари", защото така си мислят, че и те ще станат по-популярни ..
защо ви караме да тичате след нас - може би защото искаме да разберем колко ви дреме за нас ?
защо обмисляме - защото вие сте си вие, ние сме си ние ;D

radeberger
08-29-2010, 22:21
Момче съм, но ще отговоря: В момента момичетата са в такава възраст, че търсят нещо по - интересно. "гъзарите" (както ги наричате) могат да предоставят това. Също така момичето се чувства по - сигурно по някакъв начин.
След години, като дойде време да създават семейство, си търсят по - сериозни момчета, със стабилен доход, на които може да се разчита и тн.

SummerDream
08-29-2010, 23:12
Момче съм, но ще отговоря: В момента момичетата са в такава възраст, че търсят нещо по - интересно. "гъзарите" (както ги наричате) могат да предоставят това. Също така момичето се чувства по - сигурно по някакъв начин.


За мен пък точно те не са интересни, искам момчето до мен да е по-сериозно и да не ми се превъзнася/надува..
Колкото до приятелката на автора, явно въпросното момиче си няма достатъчо акъл и си мисли, че като тръгне с такъв и тя ще стане "популярна", има време, ще се осъзнае д;
И да, такива сме си-винаги обмисляме всичко до най-малката подробност 8-) какво ми е казал, защо го е направил, аз ли съм виновната, кво съм направила и т.н. ..и в повечето случеи няма никакъв смисъл от това "обмисляне", но е факт, че го правим..
"Защо ни карате да тичаме след вас и да ви вървим по акъла?"-искаме да знаем, че ви пука по един или по друг начин за нас, въпреки, че е егоистично и от наша страна..

Hilary_
08-30-2010, 07:58
( не всички са такива :) )
стигнах до тук ии спрях да чета натам .. защото другото се обезмисля! :)

spopi
08-30-2010, 11:18
Според мен ходят с такива и "аз искам да съм известна" или имат някаква цел. А въпроса до моленето мисла че момчето като вече е спечелила и не му е толкова интересно. :)

Chanceux
08-30-2010, 11:22
Не си попаднал на правилния тип момиче.

sasha_90
08-30-2010, 11:33
Да бе.И от кога гъзарите са интересни.Напротив,смешни са ми.Децата на по 12,13,14,15 си харесват такива,защото искат да са като тях-да се правят на интересни,без да осъзнават,че всъщност са жалки.Докато тези,които търсят нещо сериозно,не търсят гъзари.

nekabudelqto
08-30-2010, 13:06
омг, мен не ме интересува какъв е, стига наистина да го харесвам .. :-o а това въпросното момиче може би просто търси внимание и знае, че с този няма да го получи :?