PDA

View Full Version : какво ми става ;(



raia338
08-29-2010, 20:50
Значи ходя с едно момче от скоро но нашата история е дълга..преди години още той ме прецака лъжеше ме с др момичета,но мислих ,че сме били малки и с детски ъкъл тогава и сега започнах пак да се занимавам с него доакто не разбрах,че го направи пак тоя номер същия ..реших се и го заебах но след няколко извинения мили думи и обичам те и т.н всичко уж си дойде на мястото.казва ми ,че не се занимава вече с никой и така нататък ..днес се скарахме обаче защото той излезе обеща ,че след час ще звънне а звънна прекалено късно и не можех да изляза щаха наще да ми праят фасони и т.н...гупавите извинения чух нормално но ми стана много гадно аз седя часове и чакам като глупачка и накрая всичко се преебава а той си се е забавлявал момчето ...писна ми всикчи да ми лазят по нервите и да ме използват само ,не знам дали аз така си го втълпявам ,но вече започнах на никой да не мълча и съм станала много изнервена...сама си се оправям вече не разчитам на никой за нищо ... та какво мислите в момента се колебая какво да правя с това момче, защото има и още нещо когата не се виждаме заради това например дето днес го направи и не се зазори да ме види ,всякъш нямам чувства и ми е все едно дали ще продължиме или не ..или може би е ,защото му нямам доверие и ми е писнало а когато сме заедно се успокоявам
даваите съвети plsss :)

LovelyGirl
08-29-2010, 21:01
Директно ти го казвам - няма да се получи. Такива като него не се променят.Аз попринцип си мисля, че хората не се променят де. Но като гледам и той с нищо не показва, че нещата няма да бъдат както преди. Не мисля, че имате хубаво бъдеще заедно.

raia338
08-29-2010, 21:08
Директно ти го казвам - няма да се получи. Такива като него не се променят.Аз попринцип си мисля, че хората не се променят де. Но като гледам и той с нищо не показва, че нещата няма да бъдат както преди. Не мисля, че имате хубаво бъдеще заедно.

мерси за отговора :)

sunrisefun
08-29-2010, 21:16
Разкарай го този идиот и не се занимавай ,защото той изобщо не те заслужава.Предполагам ,че си в теен периода и затова си изнервена и отговаряш на всички ,което за мене си е нормално.Не се страхувай да изразяваш своето мнение и да не ти пука какво си мислят хора :)

sunrisefun
08-29-2010, 21:21
Дай му втори шанс може да се получи :( Той щом още от преди това си е бил такъв не виждам изобщо как би се променил...

LovelyGirl
08-29-2010, 21:23
Дай му втори шанс може да се получи :(

Вмомента не му ли тече вторият шанс? ;д

raia338
08-29-2010, 21:37
Дай му втори шанс може да се получи :(

Вмомента не му ли тече вторият шанс? ;д



ами да нещо такова макар ,че беше преди години но все пак никога не се забравя как някой те е накарал да се чустваш ,нали ? :)
това е 3-тият даже ,понеже и тази година имаше същите изпълнения и циркаджийски номера 8-)

sunrisefun
08-29-2010, 21:40
Дай му втори шанс може да се получи :(

Вмомента не му ли тече вторият шанс? ;д



ами да нещо такова макар ,че беше преди години но все пак никога не се забравя как някой те е накарал да се чустваш ,нали ? :)
това е 3-тият даже ,понеже и тази година имаше същите изпълнения и циркаджийски номера 8-)

Аз се чуда ,защо го търпиш още......

lyfche
08-29-2010, 22:03
Сама каза,че ти е все едно и че нямаш чувства към него . :wink:

gre3ny
08-30-2010, 07:58
Каква каза,че била причината да си още с него?Успокоявал те...Както казаха по-нагоре щом до сега си прави същите магарии няма никакъв смисал да мислиш по въпроса...Разкарай го!Ако те спират думи от тип "обичам те" трябва да знаеш,че са само и единствено врели некипели...Все пак е логично да направи и най-малкото за теб,а като се има предвид че ти върти все същите истории... :-o

Bonita1991
08-30-2010, 08:20
Нали знаеш че обичам те не се казва, а се доказва :) извинявай мила но от това което прочетох не разбрах къде ти е доказал, че те обича. Ти сама трябва да решиш дали заслужаваш такова отношение :(

P
08-30-2010, 08:30
Тъй като аз имам доста дълга връзка и съм минавал през какви ли не периоди ,ще ти дам най-ефикасния съвет ,за да разбереш ,дали на въпросния хаиз му пука за теб наистина или е с теб за секса и да си отбива номера.


НАПРАВИ СЪЩОТО ,КОЕТО ТОЙ ПРАВИ С ТЕБ.
Примери :
1) не му се обаждай
2) ако имаш фацебоок ,започни да добавяш непознати момчета и коментирай снимките им!
3) уговори се ,че ще му се обадиш и НЕ го прави
4) излизай с други момчета (приятели) и му го казвай

и така може до безкрай,като цяло накрай го да ревнува и да разбере ,че ти не си негова собственост и има много други момчета ,които биха желали да са с теб и биха направили повече за теб от него.
Точно това ми приложи приятелката ми и на мен ми пукаше за нея ,но просто бях кривнал или не знам ,как да го кажа .. няма значение.Ако държи на теб би трябвало след подобни действия да се сдуха.
Ако ли не - то поне ще знаеш ,че това не е точния човек за теб.

rosencetooo
08-30-2010, 08:56
Дала си му втори шанс.. той не показва промяна :) Не виждам смисъл да сте заедно , щом до сега нещата не са се оправили , едва ли и за напред ще се оправят.Няма как да си с човек на който му нямаш доверие.
Една връзка се гради предимно на доверие , а вие нямате такова..

P
08-30-2010, 09:08
Дала си му втори шанс.. той не показва промяна :) Не виждам смисъл да сте заедно , щом до сега нещата не са се оправили , едва ли и за напред ще се оправят.Няма как да си с човек на който му нямаш доверие.
Една връзка се гради предимно на доверие , а вие нямате такова..

Не искам да заклеймявам мнението ти,но нали си даваш сметка ,че в случея ключова роля играе това ,че тя го обича много ,въпреки че не си дава реално сметка?Защото ако някой си хойка на твой гръб е доста неприятно (ако си го изпитала),а за да се върнеш повторно и даваш шанс след шанс ,то значи наистина има нещо ,което те държи там.В случея едва ли са пари ,така че остава само любов и привързаност.
Та такива крилати фрази като : \"Щом си му дала 2-ри шанс и не си е взел поука - то кажи му чао\" са меко казано несериозни.

Elenichkaa
08-30-2010, 09:19
НАПРАВИ СЪЩОТО ,КОЕТО ТОЙ ПРАВИ С ТЕБ.
Примери :
1) не му се обаждай
2) ако имаш фацебоок ,започни да добавяш непознати момчета и коментирай снимките им!
3) уговори се ,че ще му се обадиш и НЕ го прави
4) излизай с други момчета (приятели) и му го казвай

Хм...да,като се замисля може и да подейства....
Но преди това се замисли - занимава ли ти се изобщо или вече наистина ти е писнало от игрички и теории!
Най-лесното е да му биеш шута,ама после да не съжаляваш,така че добре си помисли!

DqVoLsKoJeLaNiE
08-30-2010, 11:10
Дала си му втори, че и трети шанс и той ги е пропилял..Какво да говорим повече.. Зарязвай го и това е..

P
08-30-2010, 11:14
НАПРАВИ СЪЩОТО ,КОЕТО ТОЙ ПРАВИ С ТЕБ.
Примери :
1) не му се обаждай
2) ако имаш фацебоок ,започни да добавяш непознати момчета и коментирай снимките им!
3) уговори се ,че ще му се обадиш и НЕ го прави
4) излизай с други момчета (приятели) и му го казвай

Хм...да,като се замисля може и да подейства....
Но преди това се замисли - занимава ли ти се изобщо или вече наистина ти е писнало от игрички и теории!
Най-лесното е да му биеш шута,ама после да не съжаляваш,така че добре си помисли!

При така наречените тийнове или както аз им викам недоразвити пубери действа безотказно :) но и ти си права ,че момичето трябва да реши дали и се занимава ,защото подобни игрички те изтощават доста.

sasha_90
08-30-2010, 13:02
Дай му втори шанс може да се получи :(

Вмомента не му ли тече вторият шанс? ;д



ами да нещо такова макар ,че беше преди години но все пак никога не се забравя как някой те е накарал да се чустваш ,нали ? :)
това е 3-тият даже ,понеже и тази година имаше същите изпълнения и циркаджийски номера 8-)
Не разбирам защо продължаваш така.Сама виждаш какъв е ,и че няма да се промени,и продължаваш напред с него.Колко още шанса имаш намерение да му дадеш?Колко трябва да те нарани,за да му биеш шута?

nekabudelqto
08-30-2010, 13:12
не бързай. поговори с него и го попитай защо, докато ходите се държи така, излиза с други момичета, не ти звъни а -у, ама после като скъсате ти се моли. от какъв зор ще ти се моли да му простиш,ще иска да е с теб, като през това време излиза с други момичета?

BAYO
08-30-2010, 19:52
Пусни му зелен светофар и да пътува из околовръстните, все ще намери нещо подходящо 8)

Sintya
08-30-2010, 21:30
Зарежи го, такива дето си мислят, че момичетата трябва да им тичат по гъза за супер злето.
Просто му кажи ' не '. Ще ти бъде гадно - да, но всичко минава с времето :)