PDA

View Full Version : Ориенталски танци за отслабване



AnIcHkAtA
08-29-2010, 21:39
Какво мислите, бих ли отслабнала от тях?И някой знае ли къде мога да посещавам курсове в София, ама с добри учители, а не някакви, които не могат да си врътнат кръста или такива, които ще ми преподават мангава...

mecheeeee
08-29-2010, 22:01
Ще трябва постоянство и ще си оформиш много добре тялото :).... а за курсове - да каже някой от София

vIKToriYa
08-29-2010, 22:06
ПОМАГА ! :D

Sigrina
08-29-2010, 22:23
Помага, да, особено за оформяне на талията. и аз в момента съм в процес на търсене. моля те, ако намериш информирай :) че аз само на едни попаднах в люлин, ама ми е много далече. искам някъде по към центъра

Jaune
08-30-2010, 07:59
Ании :-)
(Габи е)
Аз ходих 4 месеца, не знам дали се отслабва, но се мориш доста и е интересно. Обаче аз си ходих в Люлин, учителката е добра, ама не знам дали не ти е много неудобно 8-)

AnIcHkAtA
08-30-2010, 08:12
Ании :-)
(Габи е)
Аз ходих 4 месеца, не знам дали се отслабва, но се мориш доста и е интересно. Обаче аз си ходих в Люлин, учителката е добра, ама не знам дали не ти е много неудобно 8-)
:-)
Аз на всичко съм съгласна само да знам, че наистина е на много високо ниво.
Sigrina, доста школи разгледах в нета, ама като им гледам представленията, то да се смееш ли, да плачеш ли.Едни пръчки се разхождат насам-натам с красивите дрехи...Категорично няма да си дам парите, за да ме учат на такъв "ориенталски танц" !
А за постоянството проблеми нямам. защото това тооолкова много ме влече, а и имам за кого да го уча :smt057
Габче, дай ми някакви координати на тези, при които си ходила.Ако има възможност, още от утре започвам, стига да чуя от твоята уста, че добре преподават

Jaune
08-30-2010, 08:38
Ми какво да ти кажа, аз смятам, че е добра, пък и мисля, че преподава и балет освен това...
http://www.bizdnes.com/company/28613/ това е мястото, което посещавах, Лили се казва треньорката : ) не знам, ако искаш пробвай и виж дали ще ти хареса