PDA

View Full Version : Какво бихте казали ,ако бяхте родител?



Ice_b0x
08-29-2010, 21:42
Ако бяхте родител и видите как дъщеря ви прави секс , какво бихте казали ?

На мен ми се случи онзи ден... майката на приятелката ми ни завари как го правим.


Та чудно ми е какво бихте казали вие ?

UNITED2
08-29-2010, 21:44
:razz: мии зависи на колко е :) Ако е 13 годишна пикла много ще й се карам,ако е на 17 например просто ще й кажа да внимава къде и к'во прави за да не испада в подобни неловки ситуации и друг път :D

one
08-29-2010, 21:45
свършен факт.като е започнала е започнала.да се пази и толкова.к'во може повече да се каже.

Ice_b0x
08-29-2010, 21:47
Еми майка й каза:
-Б-е-е-е-е

Fizz
08-29-2010, 22:16
еми к'во да каже ... :-D :-D аз бих и казал да се предпазва иначе да си прави каквото иска ... ше и кажа , че и аз съм бил на нейната възраст и знам как стоят нещата ... т'ва е :-D :-D

Frutex
08-29-2010, 22:17
Ако бяхте родител и видите как дъщеря ви прави секс , какво бихте казали ?

На мен ми се случи онзи ден... майката на приятелката ми ни завари как го правим.


Та чудно ми е какво бихте казали вие ?

на нея кво и казаха

JakesInsanity
08-29-2010, 22:26
Ако е некой пикла на 13-14 ще я пръсна от бой :)
Ако е по-голяма нищо няма да и кажа, зависи как я тъпчат де, и дали е с презерватив. При нормални обстоятелства няма кво да се каже, всички сме били така.

nefchi_bs
08-29-2010, 23:43
Ще й кажа да се пази,дали е на 13 или на 18 се тая направила го е вече.И да я набия кел файда..

Noone95
08-29-2010, 23:43
Ако е на 13-14 Да застане без да мърда че с пушката трудно целя подвижни мишени :D :D :D :D :D

FunkyBoy
08-30-2010, 01:56
ще й кажа се заключи другия път 8-)

LadyDy
08-30-2010, 05:58
Ако е на НОРМАЛНИТЕ години, за да прави това - нищо няма да кажа. Дори ще се шегувам. Не съм от тоя тип хора, които постоянно да се карат за нещо, така че предполагам, няма да се развикам и да им прекъсна удоволствието.... 8-)

rali4ka1
08-30-2010, 07:11
Ще отиде на училище и там ще го направи.Забранения плод е най-вкусен.

Hilary_
08-30-2010, 07:15
Зависи на колко е години .. но искрено се надявам децата ми да следват моя пример (и под това нямам предвид да се пазят до сватбата :lol: .. а просто да имат акъл в главата и да го използват!!) ..

ver4ety
08-30-2010, 07:15
ами сигурно ще се извиня за безпокойствието :D и ще се омета от стаята :D

EarthShaker
08-30-2010, 07:29
Еми майка й каза:
-Б-е-е-е-е

искала е да каже е-е-е-б-е-е-е-еш ми дъщерята

BiGBaDWolF
08-30-2010, 07:43
Кво си искам ...

Hidalg0
08-30-2010, 09:16
Аз реално се поставям ситуацията и ако дъщеря ми ми го каже на 13-14 години просто ще изяде невиждан бой и ще е наказана,само при мисълта за секс ще я заболява. 8-)

Ако е на 16-17,ще я поразпитам,ще й обясня нещо ако иска и така. :)

А ако е на 15 какво тогава 8-)

ai07o
08-30-2010, 10:31
добре че не ви е заварил баща и че тогава не бее а направо бой :D :grin:

DarkTemplar
08-30-2010, 13:30
Хванали са ви на калъп а? :D

НЕ знам какво бих казал в такъв момент, не мога да си прогнозирам реакцията. Както казаха и другите, много зависи на колко е, дали познавам гаджето й и т.н.

Дано не ми се случват подобни кофти ситуации.

vde
08-30-2010, 14:23
Ще ти кажа като го хвана синът ми :_)
макар че има доооооооста време до тогава поне 13-14 години ;)

krem4et0
08-30-2010, 16:29
Пишете МНЕНИЯ, а не + или емотикони. Като няма какво ново да кажете, по-добре не пишете!

Ако е под 18, ще я напердаша.След 18 няма да играе шамарената фабрика, защото може да ме съди. При всяко положение наказание ще има и то не само мъмрене...уф, да не дава Господ да чуя или видя. Каквато съм....не е истина какво ще става. А иначе веднага бих изгонила младежа. Бтв ако имам син реакцията няма да е по-различна. Ако сме си в къщи да прави секс така, че да не разбирам.

Biskfitka
08-30-2010, 17:18
Ако е над 14...(даже 14 ми се вижда малко,но зависи...) и има сексуална култура и приятел ...(не просто някои да я чука..) нищо лошо няма да кажа,тя и без това си го прави.Ще я попитам дали трябва да и се обясни нещо и дали се пазят и ще и кажа,че ако има проблем може да ми сподели и ще я разбера :) Е може да се ебавам малко с нея 8-) и ще и кажа другия път да се заключват :o

Princessani
08-30-2010, 17:52
Аз съм на принципа по-добре удома от колкото да ходят и да се крият някъде.Ако е на 16-17-18 ще се извиня ,че съм влязла и ще изляза (естествено с момче с което има сериозни отношения ),а по късно ше си поговорим дали се пази подходящо,ако е някой ,които само я чука ,ще си поговорим по-сериозно и не го одобрявам.А ако е няква пикля ня 11-12-13-14 много ще и се скарам и няма да и давам и от вкъщи да излиза ,ако трябва :-x :-x :-x

staggplayer
08-30-2010, 18:06
Еми майка й каза:
-Б-е-е-е-е
Абе маика и да не е овца :razz:

anonymous708973
08-30-2010, 19:09
Пишете МНЕНИЯ, а не + или емотикони. Като няма какво ново да кажете, по-добре не пишете!

Ако е под 18, ще я напердаша.След 18 няма да играе шамарената фабрика, защото може да ме съди. При всяко положение наказание ще има и то не само мъмрене...уф, да не дава Господ да чуя или видя. Каквато съм....не е истина какво ще става. А иначе веднага бих изгонила младежа. Бтв ако имам син реакцията няма да е по-различна. Ако сме си в къщи да прави секс така, че да не разбирам.

Ще напердашиш 17-годишна дъщеря?

Ух, това е кофти въпрос. При всички положение ще се извиня и ще изляза и после ще й кажа да внимава къде и как го прави, за да не се стига отново до такава ситуация.

Princessani
08-30-2010, 20:23
Пишете МНЕНИЯ, а не + или емотикони. Като няма какво ново да кажете, по-добре не пишете!

Ако е под 18, ще я напердаша.След 18 няма да играе шамарената фабрика, защото може да ме съди. При всяко положение наказание ще има и то не само мъмрене...уф, да не дава Господ да чуя или видя. Каквато съм....не е истина какво ще става. А иначе веднага бих изгонила младежа. Бтв ако имам син реакцията няма да е по-различна. Ако сме си в къщи да прави секс така, че да не разбирам. Междо другото не са като е на 18 може да те съди,има други институций ,които се занимават с насилие над децата вкъци под 18 годишна възраст. :D :D :D

glamouros
08-30-2010, 20:45
ако няма 17 години ще става мазало в нас... после ще поговорим, но ако разбера, че е било за 1 нощ директно ще ги очистя и двамата :smt068 :smt068 :smt068

krem4et0
08-31-2010, 06:03
Като после й се виси по институции - да се оплаква. Моето дете си е мое и аз съм отговорна за него до навършване на пълнолетие. Надявам се до там да не се стига и да възпитам добре децата си.

Sh@d0w
08-31-2010, 07:05
Нищо няма да и кажа,предполага се че вече ще сме говорили на тема беопасен секс ;)

anonymous708973
08-31-2010, 18:53
Като после й се виси по институции - да се оплаква. Моето дете си е мое и аз съм отговорна за него до навършване на пълнолетие. Надявам се до там да не се стига и да възпитам добре децата си.

Мислиш, че ако детето ти прави секс преди 18, не е добре възпитано? :-o

passionlady
08-31-2010, 19:27
Бих се извинила и бих излязла. Ако не съм знаела преди това, че води полов живот бих поговорила с нея относно нейната компетентност. Независимо на колко години е не бих реагирала бурно в никакъв случей. Разбира се би ми станало неприятно ако е на по-малко от 15, но вече е почнала. Аз какво мога да направя? Нито бой помага нито нищо. При такава реакция от моя страна би станало по-зле. А и ако не вкъщи то другаде :)

krem4et0
08-31-2010, 20:33
Като цяло така смятам. Поне ще е добре възпитано да го прави не в присъствието на родител и не в бащиния си дом, преди 18...уф, нещата са хипотетични, но съм голяма консерва. Сигурно ще ми присяда, ако разбера че прави секс преди сватбата...че и след това. Смятам сексът преди 18 за неприемлив...поне що се касае за МОЕТО дете, което АЗ и МЪЖЪТ ми ще възпитаваме. Надявам се да попие от нас и да не бърза с тези неща.

Princessani
08-31-2010, 21:07
Не си се представям родител ,сигурно ще съм най-лошия пример за това :o Като си представя колко грешки съм правила и нз ,никога неискам да имам момиченце :o предпочитам момче :)

Extremescream
08-31-2010, 21:24
Не виждам нищо лошо в това да се прави секс преди 18.Ако имаш мозък в главата няма да започнеш от 12-годишна/шен и ще се пазиш,както себе си,така и партньорите си.Ако си възпиташ детето правилно,то ще вижда секса като удоволствие и отговорност.Но да му забраняваш да прави такива неща до 18 е глупаво.Поне за мен.

GregoryHouse
08-31-2010, 21:31
Ми ко, ще му кажа поне да дебе кога ме няма, му мамата и проста! Не ми е кеф някъф да ми ръчка дъщерята в моята къща особено ако е непълнолетна. Да се чукат не ми пречи, само да не тряя да го виждам как се случва :D

kremen4eto
09-01-2010, 06:43
Зависи. Годините, дали има сериозна връзка, дали знам, че прави секс, компетентността й по тези въпроси...
Ще се постарая да я възпитам, така че да не допуска грешки, които аз допуснах. А ако все пак го направи, не е края на света, това е просто секс, няма да е нито 1вата, която го прави, нито последната. Ако се ядосам, няма да постигна нещо - само още повече тайни от нейна страна. По-добре един разговор и толкова.

krem4et0
09-01-2010, 06:59
vaseto0o0, у дома и в новия си дом съм приела правилото, че ключа се оставя в ключалката и който идва-звъни. Най-малкото любовника да мога да изритам на терасата... :D . Смятам, че това дребно нещо би спестило мнооооого неловки ситуации. а ме завари детето ми как правя секс с баща му също е така неловко.

Тая пуста среда. Ако, за да се впишеш значи да си отворена (буквално) на 12, по-добре да не се вписва. И като тийн, и като голяма жена това не го разбирам. Да, нямала съм по 100 приятелки, но съм имала приятелства, издържали с годините. Това е по-ценно от приятелки, които се плюят зад гърба, крадат си гаджетата и са снобарки и превзети. Защото да определяш дали даден човек ти е приятел по нещо като дали или не е правил секс, как се облича, с колко момчета е ходил последните 2 месец и дали се е напил на даден купон е снобарско и превзето.

honeybabe
09-01-2010, 09:24
Ако е на 13 ще и лепна един шамар,след това малко лекции и да ходи да му мисли,ако не се е пазила.

radeberger
09-01-2010, 09:26
Зависи от възрастта ѝ.

anonymous708973
09-01-2010, 14:34
vaseto0o0, у дома и в новия си дом съм приела правилото, че ключа се оставя в ключалката и който идва-звъни. Най-малкото любовника да мога да изритам на терасата... :D . Смятам, че това дребно нещо би спестило мнооооого неловки ситуации. а ме завари детето ми как правя секс с баща му също е така неловко.


Адски хубаво правило! *поклон*

Съгласна съм, че не трябва да се прави в една къща с родители (или поне да се прави така, че те да не разбират), но да не се прави преди 18 е доста странно. Какво те прави по-зрял на 18, отколкото на 17 и 364 дни :) Две цифрички. :)

krem4et0
09-01-2010, 17:06
Прави те юридически правоспособен и дееспособен, т.е. не са длъжни мама и тате да ти оправят евентуалните бакии, а отговорност за делата си носиш ТИ!

GreenFairy
09-01-2010, 19:13
Като за начало "Опаа" последвано от леко изчервяване и излизане от стаята. А после не знам, не мога да си представя такава ситуация, но най-вероятно ще последва разговор за сексуалната й култура.
А иначе аз самата избягвам успешно подобни ситуации като не правя секс вкъщи :D Това му е най-хубавото на това приятелят ти да живее сам. :lol:

Princessani
09-01-2010, 19:23
Като за начало "Опаа" последвано от леко изчервяване и излизане от стаята. А после не знам, не мога да си представя такава ситуация, но най-вероятно ще последва разговор за сексуалната й култура.
А иначе аз самата избягвам успешно подобни ситуации като не правя секс вкъщи :D Това му е най-хубавото на това приятелят ти да живее сам. :lol: хаха на мен ми се случи нещо много странно ,таман правихме секс и го изпратих и ако се бяхме забавили още малко щяха да ни хванат :lol:

kzteam
09-01-2010, 20:13
аз ако бях родител първо на 13-14 а разбера че е правила секс ще я убия а до 18 години няма да си има гадже инче незнам що ще стане :-D :-D

NeverTheSame
09-01-2010, 21:30
Като се замисля най-добре мога да отговоря ако си представя че заваря сестра ми да прави секс...о.О
Ще бъда първо потресена..кога порасна лапето ей :d Секса е свършен факт..веднъж правил ли си го няма как да не повториш и прочие.Освен баналните съвети друго не мога да направя.
Иначе се надявам детето ми да ми ма достатъчно голямо доверие,за да не съм напълно изненадана,ако случайно ги сваря в крачка.

Ice_b0x
09-01-2010, 21:39
Аз темата я направих уж като един виц, тя взе че стана сериозна :-D
Иначе:
Двама фермери си говорят
- Ееех Кольо ти спомняш ли си първият път?
- Да ... беше толкова романтично, бяхме под ей онова дърво. Беше залез слънце ,погледна ме със сините й очи и ...
- И .... ?!
- Еми нищо, майка й дойде.
- И кво каза ?
- Б-е-е-е-е-е .

LostSelf
09-01-2010, 21:53
Аз темата я направих уж като един виц, тя взе че стана сериозна :-D
Иначе:
Двама фермери си говорят
- Ееех Кольо ти спомняш ли си първият път?
- Да ... беше толкова романтично, бяхме под ей онова дърво. Беше залез слънце ,погледна ме със сините й очи и ...
- И .... ?!
- Еми нищо, майка й дойде.
- И кво каза ?
- Б-е-е-е-е-е .
:lol:

astraboy
09-02-2010, 11:48
Един ден бяхме затрили опаковката от презерватива, и така не излезе от никаде.Обаче маика решила да чисти основно в кащи и ко да види опаковката :D Та като се прибрах ма чакаше на варата и ма дигна във въздуха :booooomb: :razz: А незнам ако ма беше хванала :-o :o :lol:

Callisto
09-02-2010, 12:53
Бих постъпила точно като баща си. Принципно родителите ми са адски разбрани и винаги ми имат доверие, че знам какво правя. Когато ни завари, той просто каза "Извинявам се" и излезе от стаята. На следващият ден просто отидохме в кръчмата ни тримата, седнахме на по бира и си поговорихме добре на тема секс. Вярно малко е смущаващо, но аз лично нямам против да си говоря с баща ми за секс, понеже знам, че някога и той е бил на моето място и той най-добре би могъл да ми даде съвет. Лично той ми задаваше въпроси от типа:
-правите ли секс (понеже ни хвана във фазата преди него)
-от колко време
-пазите ли се
-взимаш ли противозачатъчни
-ходиш ли на лекар
-първият ли ти е
-и как беше
и отделно най-конфузната част (обмяна на опит и съвети). :D

svetoslav40
09-02-2010, 12:56
Ако детето ми е момче , нищо не бих казал и ако не на възраст над 15 години .. ще се радвам .. !! 8-) Но ако е момиче , ще седна да си поговоря с нея , ако е на 15 / 16 и нагоре .. но ако от малка мисли да става курволяк ''КАКТО ПОВЕЧЕТО ВЪВ ФОРУМА СА ЕБЪТ НА ПО 12-13" ще и светя маслото веднага .. !!! :razz: :lol:

wolfy86
09-02-2010, 14:16
Ако е некой пикла на 13-14 ще я пръсна от бой :)
Ако е по-голяма нищо няма да и кажа, зависи как я тъпчат де, и дали е с презерватив. При нормални обстоятелства няма кво да се каже, всички сме били така.+1


Ако пък е момче ще го потъпам по рамото и ще му кажа:


"Еееее пич направи место и за мене" :D

fire_magic
09-02-2010, 14:27
нз ама ако е под 15 и на училище няма да я пускам да ходи 2-3 седмици и секи ден до вратата на боб на колене! 8)

krem4et0
09-02-2010, 15:47
Callisto, нужно ли е във всеки твой пост да споменаваш колко си богата и какво притежаваш ти или семейството ти? ОК, разбрахме го. Вече е досадно.

По темата. Защо правите разлика дали детето е момче или момиче? Подобна разлика не бива да има. Сексът си е секс и рисковете за всеки пол са големи, както и отговорностите. Или щото момчетата не забременяват, айде да го даваме ларж...

DarkTemplar
09-02-2010, 15:52
По темата. Защо правите разлика дали детето е момче или момиче? Подобна разлика не бива да има. Сексът си е секс и рисковете за всеки пол са големи, както и отговорностите. Или щото момчетата не забременяват, айде да го даваме ларж...
Защото обикновено родителите са по-загрижени за момичетата. Говорил съм с нашите по въпроса и те са на същото мнение. За рисковете съм съгласен, просто като че момчетата по-лесно печелят доверието на родителите си.

JakesInsanity
09-02-2010, 15:56
момчетата по-лесно печелят доверието на родителите си.
Има си причина, сестра ми прави секс от 13-14 годишна а при мен първия път беше на 16. Така, че и аз ще съм такъв родител, при момичетата работата е доста зле...

DarkTemplar
09-02-2010, 16:00
Ами да, а и момичетата са по-нежни и уязвими, както физиологично, така и психически (пак казвам, в общия случай).

krem4et0
09-02-2010, 16:01
Е, аз съм момиче и за първи път правих секс на 20-21 отивах....не виждам логиката? Момичетата правят по-рано секс по чисто физиологични причини - съзряват полово 2-3 години по-рано от момчетата.

JakesInsanity
09-02-2010, 16:29
съзряват полово 2-3 години по-рано от момчетата.
Но само полово, а не баш откъм разсъдък и акъл, за това казах че и аз да съм родител ще внимавам повече с момичето...

krem4et0
09-02-2010, 17:04
Може би да обръщаш внимание по отрано, да, но да обръщаш внимание повече...не го разбирам. Рискът е еднакъв. Включително родител става не само момичето, но и момчето.

Ice_b0x
09-02-2010, 17:26
съзряват полово 2-3 години по-рано от момчетата.
Но само полово, а не баш откъм разсъдък и акъл, за това казах че и аз да съм родител ще внимавам повече с момичето...
Ха тука не мога да се съглася. Има някои индивиди които са адски тъпи и безотговорни, със самочувствие до небесата и тн.

Yamyam
09-02-2010, 17:28
Ще ми стане много неловко :D след това ще давам акъли 8-)

inside
09-02-2010, 18:52
Ако е некой пикла на 13-14 ще я пръсна от бой :)
Ако е по-голяма нищо няма да и кажа, зависи как я тъпчат де, и дали е с презерватив. При нормални обстоятелства няма кво да се каже, всички сме били така.
кво ще я пръскаш от бой бе ? Ако е на 13 и се чука като луда тва със сигурност значи че и ти не си си свършил работата като родител !!

krem4et0
09-02-2010, 19:19
Да съм жива и здрава да имам деца и да ги възпитам добре - дъщеря ми да не забременява преди да е готова за дете и да не прави аборти, освен ако не е наложително по медицински причини, а синът ми да знае как да прави безопасен секс и ако нещо случайно стане, да поеме отговорност. И аз, и мъжът ми сме сериозни и отговорни хора и се надявам, че ще съумеем да възпитаме добре децата си. Особено сексуално...Защото там нещата са си страхотия, а да правиш секс на ранна възраст е блазнещо.

Колкото до Калисто - прочети последните й коментари. А и като цяло...поне в половината споменава, че е графичен дизайнер, има собствена къща, имат (семейството й де) кръчма, изкарва 10 бона, роклите от 100 лири за нея са без пари и прочие...10 пост да прочетеш и ще ти втръсне. Аз иначе на тези, които много се хвалят и много парадират не вярвам. Ни за връзката й, ни за парите й.

П.С. Вече я хванах в крачка, че лъже.... :-o

DenBr
09-02-2010, 21:56
8-)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 22:10
Не знам ,не ми се е случвало..
Попринцип аз съм приятелка с моята майка така,че откакто знае,че правя секс знае да не ме безпокои :D Лично аз ако съм родител...В смисъл относително е.Ако е на 13 години ще е наказана много жестоко,но ако е по-голяма и си има сериозен приятел и са решили да правят секс просто ще я посъветвам за предпазни мерки ,дали е сигурна че го иска и т.н... Пък,ако ги заваря просто ще се извиня тактично и това е :D

PjevajSrbijo
09-02-2010, 23:33
Не мога да я пазя вечно, човешко е, щом е решила да го прави!
Бих и провел единствено една лекция за предпазните мерки и толкова, но ще държа да познавам човека с когото го прави! 8)

ChalgaBoy
09-02-2010, 23:38
Не мога да я пазя вечно, човешко е, щом е решила да го прави!
Бих и провел единствено една лекция за предпазните мерки и толкова, но ще държа да познавам човека с когото го прави! 8)


Батенце няма да те изненадам като кажа ,че спъ с дъщеря ти нали ? :D Така де таман ще ПОЗНАВАШ ,човека с който го прaBu

{}{} :-) :-) :-)

BabyBluee
09-03-2010, 01:03
Ако е между 8 и 13 бих я смазала от бой!! .. :booooomb:
Ако е по-голяма незнам.. бих й казала да се паз :)

BigFakeSmile
09-03-2010, 01:09
Ако е некой пикла на 13-14 ще я пръсна от бой :)
Ако е по-голяма нищо няма да и кажа, зависи как я тъпчат де, и дали е с презерватив. При нормални обстоятелства няма кво да се каже, всички сме били така.


^^ В България все хубави хора...

По темата: Зависи на колко години е...ако е 16-17 ще и обясня абсолютно всичко, което знам като се постарая да й е удобно
Ако пък е по-малка...ще си говорим сериозно..в думите поне ме бива, ще й кажа как стоят нещата със сексуално активните деца

dirtyyy
09-03-2010, 07:24
Никога няма да бия детето си.
Склонна съм да я убия с думи,отколкото да ударя шамар,било то момче или момиче.
Словесното възпитание е доста по - добро.
А и за да прави дъщеря ми или сина ми секс на 12-13-14 ,следователно нещо във възпитаването ми се е убъркало.
Ако е на 17 и прави секс,естествено че ще говоря с нея и ще се шегувам за тези неща.
Защото всеки знае как е ,всички сме млади сега,ще остареем и ще предадем опита си на децата ни.

Rolezzz
09-03-2010, 10:54
Еми майка й каза:
-Б-е-е-е-е
Абе маика и да не е овца :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По темата: 10-11 годишен/годишна ще я карам да влиза в Тийнпроблем за да се подготви 8)

bilqnavod
09-03-2010, 11:15
Ееее много неудобно нещо! Не ми се е случвало и вярвам, че няма да ми се случи! Ако бях родител: зависи от това на колко години е детето ми.
Ако е на 13 боже опази, значи аз ще бъда за убиване, че не съм възпитала детето си както трябва.
Ако е на 20 е ся или там големичко, ще се извиня и ще напусна стаята. Всъщност едва ли ще стане, защото винаги ще почукам преди да вляза. :D