PDA

View Full Version : Пък някой



TheOnee
08-29-2010, 22:20
хора си мислят, че ще са доживот с човека до тях :smt048 Възможно ли е? Глупаво ми е, когато някой ми каже: ' той е слънцето, водата, въздуха, и т.н за мен, ако умре той умирам и аз' и още такива глупости :smt048 Как може момиче/ момче на таква въздраст / става въпрос за тийновете / да мислят по този начин? :smt048

radeberger
08-29-2010, 22:25
Това, че го казват не значи, че наистина го мислят сериозно. Просто се превземат. ;)

sunrisefun
08-29-2010, 22:25
Когато си силно влюбен всичко ти се струва невероятно....Искат завинаги да са с този човек .
той е слънцето, водата, въздуха, и т.н за мен, ако умре той умирам и аз' - така става като се привържеш до такава степен ,че ако не си с него нон-стоп става страшно.. Но наистина много теенове се изказват по-този начин..

Аз никога не бих казала такова нещо ,за мене е доста странно и някак нереално ,но нищо не се знае :D

one
08-29-2010, 22:29
временна тръпка.

SummerDream
08-29-2010, 22:58
^ и прекалено силни думи..никога не се знае какво ще се случи във всеки един момент, за да казваш такива неща..особенно в тая възраст --.-

GregoryHouse
08-29-2010, 23:07
Аз се чудя ти как обръщаш внимание на тази простотии...

Wasilewaa
08-29-2010, 23:16
Кифленска работаааааааа

AlokiNn
08-29-2010, 23:30
Аз пък вярвам в това което говоря! Щом съм го казал значи е така. Независимо дали тя ми вярва или не

GregoryHouse
08-29-2010, 23:40
В такъв случай спри накротиците...и ела в реалния свят.

ShtrudeL
08-29-2010, 23:45
ъм...не го мисля..т.е...напълно възможно е да останеш с някой до край...няма нищо неестествено в това да имаш съпруг/съпруга...просто няма да го/я обичаш до край. И няма да ти е интересно. Силно вярвам в това.

playhard1
08-29-2010, 23:46
мии и аз си мислех така, и много други неща, и още ми е мъчно, че се разделихме, а мина половин година, и всеки ден се сещам за нея и ми става кофти. Иначе да, няма нужда да се казват такива думи, защото и без него/нея ще се живее, когато дойде време за раздяла.

Родили сме се сами, сами и ще си отидем :)

Hilary_
08-30-2010, 07:47
Те не мислят, а се превземат и преувеличават .. :lol:
Никой не знае какво ще се случи с него на другия ден, камо ли с кой ще бъде .. :?

anonimchetou
08-30-2010, 07:57
това не е кифленска работа или превземки.. Това го казват хора,които са МНОГО силно влюбени.. След време като поотихнат нещата може да не мислят вече така..

iveetyy
08-30-2010, 08:07
Човек никога не знае.

Bonita1991
08-30-2010, 08:24
Ако говорим за деца на по 14....17 години в повечето случаи се заблуждават така докато не срещнат другият за когото ще умрат :) това е мое мнение :)

rosencetooo
08-30-2010, 09:03
Преувеличават :) когато намерят човек с който се чувстват добре или са влюбени си мислят , че нещата ще са винаги така и ще са завинаги заедно :) Но след време осъзнават , че не е така ;д

sasha_90
08-30-2010, 13:20
За тийнейджърите това е нормално.Срещат някое момиче/момче щастливи са и си казват:" това е човека за мен".Но всъщност не е така,защото след време срещат друг/друга и всичко се повтаря пак и пак. :)

elfinka
08-30-2010, 13:33
хора си мислят, че ще са доживот с човека до тях :smt048 Възможно ли е? Глупаво ми е, когато някой ми каже: ' той е слънцето, водата, въздуха, и т.н за мен, ако умре той умирам и аз' и още такива глупости :smt048 Как може момиче/ момче на таква въздраст / става въпрос за тийновете / да мислят по този начин? :smt048

Ами според мен тези хора, в момента, когато го казват, си вярват напълно.. Просто, когато си наистина влюбен е трудно да си припомниш, че "Единствен/а" няма, че всичко може да се случи и че каквото и да се случи, продължаваш напред... със или без съответния човек...

FunkyBoy
08-30-2010, 15:41
Вуйчо ми и вуйна ми са били гаджета от 9 клас... сега имат две страхотни момиченца (брачедките)...

Майка ми е ходила с баща ми от 8 клас (той е с 5 год. по-голям от нея)... няма нужда да казвам, че след повече от 20 год. са още заедно.

Това отговаря на въпроса ти :)

BAYO
08-30-2010, 19:18
FunkyBoy, едно време е било така. Майка ми и баща ми са също от ученици гаджета, чичо ми и леля ми също, но оттогава е минало много време и сега материалността и другите урудливи неща са на пиедестала, кой го ебе за любов, взаимоотношения и прочие... Сега на мода е "Дай гъзЪ че бързам..." :smt098

honeybabe
08-30-2010, 19:38
любов ...

FunkyBoy
08-30-2010, 20:07
FunkyBoy, едно време е било така. Майка ми и баща ми са също от ученици гаджета, чичо ми и леля ми също, но оттогава е минало много време и сега материалността и другите урудливи неща са на пиедестала, кой го е** за любов, взаимоотношения и прочие... Сега на мода е "Дай гъзЪ че бързам..." :smt098

съгласен съм... и все пак още ги има такива хора, въпреки, че са рядкост

NeverTheSame
08-30-2010, 20:39
Нормално е..но не е правилно.Точно сега приятелят ми ме задушава по изключително отблъскващ начин.Говори ми за бъдещето ни и то за едно доста далечно,което наистина ме дразни много иии да.

XTREMEFREERIDE
08-31-2010, 08:59
Аз пък до сега никога не съм била сигурна, че ще бъда до живот с човека до мен, но го искам. Просто ми е достатъчно добре с него за да искам да прекараме колкото се може повече време заедно. Дали е временно или не ще разберем. : )

beautiful1whisper
08-31-2010, 10:32
Защо пък да не ? Когато си силно влюбен в някой си мислиш или по-скоро се надяваш това да продължи завинаги , мислиш си ,че това е човека за теб , че това е твоя "принц на бял кон" .Аз също в момента мога да кажа тези думи , защото съм наистина влюбена . Но не точно по този начин . За мен слънцето ми е слънцето на небето , а момчето ми е момчето в сърцето ми . По-скоро бих казала ,че той е единствения от когото имам нужда , той не е всичко за мен , но е голяма част от сърцето ми , обичам го безкрайно много.