PDA

View Full Version : период на неувереност..



zloffy
08-29-2010, 22:22
ами здравейте .. ам аз незнам чувствам се неуверена .. момчетата не бе забелязват или незнам аз така мисля .. един път се чувствам хубава друг път .. ъъ косата ми е къдврава ии .. правих си маска за коса за бърз разтеж но не виждам промяна .. неуверена съм .. харесвам едно момче и незнам как да го впечатля .. как да ме хареса .. ние не се виждаме никак често с него , пък и не го познавам много добре .. съвети !! :(

TheNewReligion
08-29-2010, 23:36
1. Работи върху себе си. Ако самочувствието ти се крепи само върху външния вид, след 40 години няма да имаш никакво. ^^
2. "Харесвам едно момче. Как да го впечатля?" е най-тъпият въпрос според мен, без да се обиждаш. Ако нещо има да става между вас, ще стане и без да си правиш нещо специално на косата, примерно.
3. Мисли за положителните си качества.

П.П.: "Момчетата не ме забелязват." звучи тъпо. Сигурна съм, че си сладуранка, ама искаш да получаваш внимание от "готините мУмченцЪ". Огледай се. Със сигурност има някое момче около теб, което те удостоява с вниманието си, но си заплесната по някакъв пикльо, който обаче не заслужава твоето. Пиша хипотетично, така се случва много често. Дано да греша. И да, най-важното: помни, че си уникална, и вярвай в себе си.

Noone95
08-29-2010, 23:41
1. Работи върху себе си. Ако самочувствието ти се крепи само върху външния вид, след 40 години няма да имаш никакво. ^^
2. "Харесвам едно момче. Как да го впечатля?" е най-тъпият въпрос според мен, без да се обиждаш. Ако нещо има да става между вас, ще стане и без да си правиш нещо специално на косата, примерно.
3. Мисли за положителните си качества.

П.П.: "Момчетата не ме забелязват." звучи тъпо. Сигурна съм, че си сладуранка, ама искаш да получаваш внимание от "готините мУмченцЪ". Огледай се. Със сигурност има някое момче около теб, което те удостоява с вниманието си, но си заплесната по някакъв пикльо, който обаче не заслужава твоето. Пиша хипотетично, така се случва много често. Дано да греша. И да, най-важното: помни, че си уникална, и вярвай в себе си.




Абсолютно съгласен

wellybg
08-30-2010, 01:24
1. Работи върху себе си. Ако самочувствието ти се крепи само върху външния вид, след 40 години няма да имаш никакво. ^^
2. "Харесвам едно момче. Как да го впечатля?" е най-тъпият въпрос според мен, без да се обиждаш. Ако нещо има да става между вас, ще стане и без да си правиш нещо специално на косата, примерно.
3. Мисли за положителните си качества.

П.П.: "Момчетата не ме забелязват." звучи тъпо. Сигурна съм, че си сладуранка, ама искаш да получаваш внимание от "готините мУмченцЪ". Огледай се. Със сигурност има някое момче около теб, което те удостоява с вниманието си, но си заплесната по някакъв пикльо, който обаче не заслужава твоето. Пиша хипотетично, така се случва много често. Дано да греша. И да, най-важното: помни, че си уникална, и вярвай в себе си.

Боже , колко умно казано, браво бе! ;о

zloffy
08-30-2010, 18:46
Много Благодаря .. мисля че сте прави .. ще ви послушам .. бъди по уверена с високо вдигната глава , независимо какво мислят другите !! .. може би наистина той не ме заслужава .. и наистина е пикльо :D .. благодаря ви много ми помогнахте .. !! :)

zloffy
08-30-2010, 18:46
Много Благодаря .. мисля че сте прави .. ще ви послушам .. бъди по уверена с високо вдигната глава , независимо какво мислят другите !! .. може би наистина той не ме заслужава .. и наистина е пикльо :D .. благодаря ви много ми помогнахте .. !! :)

P
08-30-2010, 19:28
Виж има и друг поглед над нещата.
Ако си грозна - няма как да стане,примири се няма да те хареса.На тази възраст момчетата гледам само цичките и дупарата.

zloffy
08-30-2010, 19:56
как да определя дали съм грозна ;д .. да и това е проблем .. ама аз не съм грозна .. простоо съм по различна от другите , аз не давам момчетата да ме пипат по дупето и не съм нещо като малка курва като повечето момичета на моята възраст и затова момчетата ме мислят за '' задръстена '' ама аз така или иначе няма да се променя .. няма да им давам да ме опипват в замяна на внимние :?

P
08-30-2010, 20:15
Като гледам ,какви работи пишеш се чудя ,от къде да започна с обясненията..
Явно ,че не си на повече от 13-14 ,което го виждам и без те питам.Та няма значение,на колко си де..
За момента момчетата около теб се интересуват само от това - да ви опипват по дупетата или по циците.Нормално.Момичетата съзряват доста по-бързо и на теб със сигурност това ти се вижда много смешно и тъпо.Трябва време ,тоест или ще чакаш малките гларусчета да съзреят ,или постъпи като повечето на твоята възраст - хвани си по-голям.След време ще разбереш,че това да не се пускаш на всеки и да знаеш ,какво искаш привлича мъжете.
А на въпроса ,как да определиш,че си грозна.Малко е трудно на тази възраст да се определи. (говоря ,ако си 12-15).В годините между 13-17/18 момичетата и момчетата се променят изключително много.Тоест ти за момента може да се определяш като грозна ,но точно след 2-3-4 години да си страхотна.Това е пубертета - ще се промениш страшно много.Много от момичетата около мен като бяха на 14-15 си бяха наистина непривлекателни ,дори някой отблъскващи.С влизането в пубертета и развитието им (физическо и умствено) доста от тях еволюираха и сега са доста красиви жени.Та в този ред на мисли въпроса ти \"Как да определя грозна ли съм?\" ще може да се изясни като станеш на 17.Но все пак грозен/красив си е относително понятие.Аз харесвам натокани мацки ,но друг може да харесва металки с мазна коса.Като цяло по това ,което чета си си просто едно обикновенно момиче,което не иска да се прави на това ,което не е ,за да я забележат.
Бъди себе си и не се страхувай.А за момчето - не мога да помогна.Как да сваля даден човек е въпрос ,който е без отговор.Или за да ти дам трябва да познавам и теб и него.