PDA

View Full Version : Неприятна ситуация



Noone95
08-29-2010, 23:09
Здравейте! На 15 съм и имам голям проблем. По принцип животът ми е хубав-имам добри приятели, не съм в лоши отношения с родителите си и изкарвам прилични оценки в училище. От около 3-4 седмици най-добрият ми приятел се хвана с едно момиче от моя клас. Проблемът е, че разбрах, че я харесвам. Тя ми неправи няколко намека, че и тя ме харесва. С него сме приятели още от 5 годишни и винаги ме е подкрепял, дори и в най-трудните моменти от живата си. Затова си казах, че няма да се хващам с гаджето му. Но всяка вечер преди да заспя мисля само за нея... Изгарям се отвътре, че не е до мен... Просто не знам :( :( :(

TheNewReligion
08-29-2010, 23:31
Прецени кое ти е по-ценно- неговото приятелство или т'ва да бъдеш с нея. Не се чувствай виновен. Ако бях на твое място, симпатиите ми към нея биха се изпарили, ако докато е с него, ми прави намеци. Т'ва са курвенски номера и не трябва да позволяваш момиче да съсипва десетгодишно приятелство.

ibojilow
08-30-2010, 10:03
Сега ще ти разкажа нещо ..
В 5ти клас направиха сборен клас от тия 4тите и се оказахме много нови деца в класа.. Запознах се с него и си станахме много добри приятели. Става въпрос за моя приятел и един ден той тръгна с едно момиче и стана същата ситуация като сега, тя ми правеше намеци, че ме харесва, но ходеше с него.. Скарах се с него, те ходиха 1 месец, тя се обърна към мен, а аз и казах, че тогава избра него и да си се връща при него.. Накрая си станахме пак приятели и от тогава не сме се карали за момиче, като харесаме 1 и двамата се отказваме и това е. Не знам колко ме разбра, но исках да ти кажа, че никога не трябва да слагаш момиче пред добър приятел, НИКОГА! С нея ще ходиш 1-2-3 месеца, а с него може да си цял живот.. И аз изгарях от вътре както теб, но това е решението пичага, просто си намери друга. :)

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 10:33
По-добре я зарежи има много други момичета. Не разваляй такова приятелство заради момиче, с което ще ходиш най-много 2-3 месеца :).

Noone95
08-30-2010, 11:03
Благодаря пичове ще се вслушам в съветите ви ;-) ;-) ;-)

rns92
08-31-2010, 15:39
На 15 си, не осъзнаваш истинските си чувства към момичето. Не се захващай с нея защото има голяма вероятност да се скараш с приятелят ти. Тая вечер си мислиш за нея, утре вечер за друга...така са тези години

sasha_90
08-31-2010, 16:29
Със сигурност държиш повече на приятелството си с това момче.Затова гледай да стоиш далеч от нея.Така по-лесно ще я забравиш.