PDA

View Full Version : Губене на вещи :@ ужасно е..



hahaxaxarofl
08-29-2010, 23:51
Здравейте...Много често си губя телефони и клучове което е страшно неприятно и всеки път родителите ми викат ужасно много :smt014 ,но просто няма какво да направя такъв съм си :@.Ето вчера си загубих клучовете докато карах SKATE а просто няма каде да ги сложа незнам как са паднали и каде са отишли..Неги вадя от джоба .А най-лошото е ако някои ги намери и знае къде живея...защото ..бум -бам и ще ни ограбят набързо.А преди 1 седмица си изгубих телефона колкото и да ви е смешно и странно.(добрече бях взел мерки и си го бях купил скапан от 20 лева :lol: ) Някакви идеи как да спра да си ги губя.Не искам да си ги слагам на върта или пук да ги нося в "чантичка" която ми минава през кръста :shock: .Та знам ли то вчера на тази дата дядоми е починал преди 10 години можеби затова съм ги изгубил :razz: ..Сори ако несъм постнал темата в правилния раздел просто този мисля ,че е най-подходящ хаха :Д. Извинете ако срещнете някакви грешки :Д :razz: ..Help plz ..

radeberger
08-30-2010, 00:03
Закачаш ключовета на къса верижка. А верижката на карабинер. Него го закачаш за това където се слага колана на дънките.А самите ключове ги прибираш в джоба, за да не дрънкат.

За телефона : бъди по внимателен. То ще се чуе ако падне.

hahaxaxarofl
08-30-2010, 01:40
Особено като падам нали :Д като се прибера и ще имам доста хубави синки с печат на карабинер :D :D .Нали знаеш от скейта мн се пада особено като скачаш стълби и височини.Е се пак благодаря ще го пробвам :-D .
А за телефона нали знаеш някои ти звънне ти дигнеш седнеш и после поне аз прибирам се и "офф каде ми е теелефонааа" :Д:Д:Д .Пак съм го сложил безпаменто някъде.

UNITED2
08-30-2010, 03:05
Просто си нек'ъв неудачник трябва да се примириш ;)
Аз съм същия,губя телефони,развалям ги въобще до каквото се докосна или се руши или се губи :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Преди месец точно когато си взех чисто нова нокиа х6 и си се разхождаме по улиците,влизам в един магазин харесвам си яке,купувам си го слагам си телефона вътре и излизам ама си вървя спокойно.Изведнъж слушам нещо,прас прус-тряс по земята и к'во да видя ? Телефона ми целия в драскотини абе въобще егати каръка съм.. :razz:

DesireToFire
08-30-2010, 07:40
И аз съм такава, но поне си намирам по-важните неща 8-) Иначе няма нужда да си взимаш от чантичките през кръста. Вземи си раница или мешка. Или другия вариант да си даваш нещата на някой приятел да ги пази докато ти караш, или да ги прибере някъде. Обаче тук идва това и че аз винаги си забравях нещата в човека на когото съм ги дала и после уговорки кой да отиде да ги вземе от него, че да ми отключи (защото сутрин наще като отиват на работа и заключват, а не искам да им казвам, че за пореден път съм си забравила ключове/телефон/пари и т.н някъде). Иначе и от джоба ми е падал телефона, даже веднъж след като се обадих да ми заключат катрата го намерих в градинката пред блока. Много имам да разказвам колко съм загубена, но същественото беше, че от както си нося нося мешката и всичко ми е наред :D

spainn
08-30-2010, 08:32
бахти тъпото копеле багерист хората му казват как да не ги губи той синки имало от карабинера еми ще има бе келеме като не искаш да има бъди внимателен ........

Seductress
08-30-2010, 09:47
Като излизаш с компания, ако има някое момиче с чанта, казваш й да ти прибере нещатата и тва е. 8-) Не бъди толкова разсеян, един ден може да си забравиш детето на детската площадка.

MissNothing
08-30-2010, 11:00
Е добре как ги губиш? И аз да бях на мястото на ваште щях да ти викам. Като ги губиш ще си носиш чанта. Или като има някой във вас просто не носи ключове. Или някакъв по-тежък ключодържател сложи, че да се чува като падне ддз.

qsiii
08-30-2010, 13:36
Добре дошъл в моя свят :D и аз съм като тебе изгубих 1 телефона - счупих 2 за това сега с 300 зора карам без телефон, а за ключове нямам навика да ги взимам- все някой е вкъщи . Наще не ми викаха, ама им личеше , че ми бяха ядосани.. така е като не съм внимателна. И сега са ми обещали,че като изкарам 6-ци тая година ще ми вземат нов телефон:o. Донякъде ме е яд, че ми угаждат, но от друга страна нямам търпение за нов телефон

FunkyBoy
08-30-2010, 15:17
не моа ти помогна.. блейка си и блейка ше си останеш 8)

RY
08-30-2010, 15:39
Купи си една по-голяма мешка/раница и си ходи с нея. 8-) 8-)

sasha_90
08-30-2010, 16:10
Внимавай повече.Някой ден и личните си документи можеш да загубиш.

terii
09-07-2010, 20:22
И аз много губя .. най-вече пари .. или ги забравям някъде или ми изпада нещо от джоба .. Като има някой във вас не си носи ключа с теб.

vilito2589
09-07-2010, 21:24
Колко пъти си си губил телефона? :-o 8-)