PDA

View Full Version : Проблемче с гаджето



desitoyoy
08-30-2010, 07:17
Имам мн яко гадже. Заедно сме вече половин година. Аз съм луда по него и съм сигурна, че и той ме харесва. Проблемът е там, че той попринцип харесва момичета с къси коси, а моята е малко под нивото на сутиена. И сега моят ме навива да я отрежа. Имам руса права коса, но не знам какво да правя. Не мисля, че ще скъсаме за такава глупост, но не знам искам той да е щастлив. Просто много харесва врата ми и заради това. Ходя само на опашка, но... Не знам!

kittyzl
08-30-2010, 07:33
ама ти сериозно ли ? :shock: ако те харесва ще те харесва и с дълга коса и ще уважи твоето мнение не е нужно да я подстригваш ако не искаш . И няма да те зареже за такова нещо според мен . :)

bebe7o
08-30-2010, 07:36
Ебаси простотията. Като не искаш, няма да си режеш косата. С теб е толкова време значи те харесва и така. Пък и по принцип трябва да те харесва таква каквато си. Тъй, че не си режи косата.

Hilary_
08-30-2010, 07:40
Абеее искал той .. и аз искам много неща ама нЕмаа!!
Извод: Ако се харесваш така си я остави .. косата не расте за ден, два .. :? Ако толкова те харесва ше го преживее някак .. :-x

wheeliemaster
08-30-2010, 08:03
На колко си, извинявай...?

iveetyy
08-30-2010, 08:05
Ако те харесва наистиа дългата коса няма да му е никакъв проблем.

a1a2b3v
08-30-2010, 08:42
Остави си косата намира и не го слушай него... ми кво правиш, ако се пострижеш и не ти отива?? :-o

P
08-30-2010, 08:52
Имам мн яко гадже. Заедно сме вече половин година. Аз съм луда по него и съм сигурна, че и той ме харесва. Проблемът е там, че той попринцип харесва момичета с къси коси, а моята е малко под нивото на сутиена. И сега моят ме навива да я отрежа. Имам руса права коса, но не знам какво да правя. Не мисля, че ще скъсаме за такава глупост, но не знам искам той да е щастлив. Просто много харесва врата ми и заради това. Ходя само на опашка, но... Не знам!

Леле момиче ,евала на приятеля ти!Аз също харесвам момичета с къси коси (тип Ряна,а не скинхед :D).Разбира се ,че няма да скъсате за такова нещо :) Доста време карах приятелката ми да се постриже,а тя много си обичаше дългата коса.В крайна сметка го направи и и стои страхотно.Тя го обмисля доста време,но накрая го направи и беше супер,много се харесваше.За момента и е втръснала тази прическа и си остава пак дълга коса,но казва ,че ще си я пусне дълга ,ще и се порадва и пак ще я отреже.
Та в този ред на мисли,недей се ядосва,защото може много да ти отива :)))) говори с приятелки (защото това ви е честатема на разговор - прическите) ,говори с фризьорката си и сама си реши. :) успех!

Bonita1991
08-30-2010, 09:03
не мисля че трябва да се подстригваш само защото приятелят ти харесва къси коси :) направи го само ако ти искаш :) ако той наистина те обича няма да те остави заради това :) щом е тръгнал с теб значи те харесва и с дълга коса :)

Elenichkaa
08-30-2010, 09:07
За теб не знам,но аз не бих го направила! :?

Greennight
08-30-2010, 09:10
Ти трябва да си изключително зле,за да не уважаваш себе си и да правиш нещо,което не ти е кеф за някой друг...

djstyle
08-30-2010, 10:06
Пробвай тип " скинар " може пък да смънке звездите тогава за тебе... :o

mynichka
08-30-2010, 10:13
хахахаха.. ако той те харесва, ще те хареса такава каквото ти искаш да бъдеш, а не такава в каквато той иска да те превърне.

P
08-30-2010, 10:15
хахахаха.. ако той те харесва, ще те хареса такава каквото ти искаш да бъдеш, а не такава в каквато той иска да те превърне.


мхм,стига да е принц и да има бял кон.
аз такъв не съм виждал.

sasha_90
08-30-2010, 15:57
Как ще те обича,а в същото време ще те кара да си режеш косата,защото така му хрумнало?

Milen0v
08-30-2010, 18:56
хаха тоя е изпечен "измамникии :D "
към темата:ако го обичаш ще я резнеш (косата)
щом не те харесва с дълга ... все пак ти го казва и е честен с теб не му харесва нещо в теб и го казва
а не кат някой подмазвачи" аъъ че си хубава,всякак те харесвам" хайде бе :д ако надебелее с 10кг момичето веднага ще го резнат :D

BAYO
08-30-2010, 19:09
Кажи му да преосмисли исканията си :> Тва за мен е супер егоестично :)

ForzaFelipe
08-30-2010, 19:14
Дам аз имам подобен проблем.Приятелката ми харесва момчета с пишки 19 см но моята е 23,да режа ли?

ElectricFuneral
08-30-2010, 19:56
http://maddok.files.wordpress.com/2009/10/cup-o-rage.jpg

desitoyoy
08-31-2010, 09:01
Дам аз имам подобен проблем.Приятелката ми харесва момчета с пишки 19 см но моята е 23,да режа ли?


РЕЖИ!!!


Аз днес съм на фризьор. Той ще дойде с мен за подкрепа. После ще пиша!

Pascal
08-31-2010, 09:25
Никога не го прави!!!!!!!
Ей тва е нашия химн


Често са ме питали защо така
носиш бакембарди и дълга коса,
защо не се подстрижеш, да станеш по-приличен,
Не ти ли омръзна все да си различен?
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Готините мацки предпочитат дългокоси,
това не отговаря ли на всичките въпроси?
За коса преди години на Подуенската гара
едва не ме заключи във районното джандара...
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Две стригани борчета, в сребристи беемвета,
седят и си почесват дебелите вратлета.
Искат да ми кажат нещо, клетите галфони,
но могат да говорят само с мобифони....
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Годините минават, косата побелява,
душата ми обаче все по-млада става...
Когато дойде време да оплешивявам,
каквото ми остане, това ще си развявам...
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа... :smt002

desitoyoy
08-31-2010, 13:45
Направих го! Отрязах си косата и много съжалявам. Стои ми просто ужасно. Приличам на стригана овца. Моят нали беше с мен и ми вика "Абе, мило, чудесна си! Много си красива!" и ме гали по врата и ми рови в косата. Това чувство е приятно, но ме е страх от огледалото.

http://worldhairstyles.com/wp-content/uploads/2009/07/short-hairstyles-prom-cuts.jpg

Жалките остатъци от косата ми изглеждат като това. Ужас! Преди косата ми беше нещо такова:

http://images.teamsugar.com/files/users/4/49504/48_2007/hilaryd-dot-org_raiseyourvoice-stills03_0.preview.jpg

Адски много съжалявам, че я резнах. Срам ме е да изляза на улицата.

elfinka
08-31-2010, 13:56
Никога не го прави!!!!!!!
Ей тва е нашия химн


Често са ме питали защо така
носиш бакембарди и дълга коса,
защо не се подстрижеш, да станеш по-приличен,
Не ти ли омръзна все да си различен?
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Готините мацки предпочитат дългокоси,
това не отговаря ли на всичките въпроси?
За коса преди години на Подуенската гара
едва не ме заключи във районното джандара...
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Две стригани борчета, в сребристи беемвета,
седят и си почесват дебелите вратлета.
Искат да ми кажат нещо, клетите галфони,
но могат да говорят само с мобифони....
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Годините минават, косата побелява,
душата ми обаче все по-млада става...
Когато дойде време да оплешивявам,
каквото ми остане, това ще си развявам...
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа... :smt002

:smt035 :smt041
Хареса ми...


Жалко за косата иначе.... :-o

ForzaFelipe
08-31-2010, 13:57
Направих го! Отрязах си косата и много съжалявам. Стои ми просто ужасно. Приличам на стригана овца. Моят нали беше с мен и ми вика "Абе, мило, чудесна си! Много си красива!" и ме гали по врата и ми рови в косата. Това чувство е приятно, но ме е страх от огледалото.

http://worldhairstyles.com/wp-content/uploads/2009/07/short-hairstyles-prom-cuts.jpg

Жалките остатъци от косата ми изглеждат като това. Ужас! Преди косата ми беше нещо такова:

http://images.teamsugar.com/files/users/4/49504/48_2007/hilaryd-dot-org_raiseyourvoice-stills03_0.preview.jpg

Адски много съжалявам, че я резнах. Срам ме е да изляза на улицата.

Абе детенце...като си имала такава хубава коса що си причини тва?Ся ши приличаш на зелка...

7227
08-31-2010, 14:07
Дам аз имам подобен проблем.Приятелката ми харесва момчета с пишки 19 см но моята е 23,да режа ли?
:razz: :razz: :razz:
Абе яя,ще си режеш косата,голяма глупост!Ама си писала,че ти е супер гадже и тн... и че си мислиш,че и той те харесва?!Какви гаджета сте тогава? Или аз не разбрах нещо 8-)

co0kiemaster
08-31-2010, 14:09
на мен ми стана интересно това, че попита какво да правиш.. всички ти казаха да не я режеш щом не искаш и в крайна сметка ти я отряза.. за какво изобщо потърси мнение тогава ? :?

по темата: аз лично нямаше да я отрежа :)

desitoyoy
08-31-2010, 14:20
Щото съм шибан инат! И аз съм бясна на себе си. Приличам на зелка както вече някой спомена. Той много ме обича. Не е държал толкова да си режа косата, направих го защото го обичам. Той каза, че изглеждам страхотна и изглеждаше искрен. Ужасно е, но той е до мен.

co0kiemaster
08-31-2010, 14:24
Поне сега като е по-студено времето може и шапките да ти влязат в употреба.. и в крайна сметка, щом той е до теб ще свикнеш по-бързо и с времето вече няма да ти пука..

desitoyoy
08-31-2010, 14:44
Предполагам, че си прав/а или поне се надявам.

JustUnforgivable
08-31-2010, 14:59
Отряза си косата и сега те е срам да излезеш от улицата, не се чувстваш хубава само и само, за да му угодиш !? :shock:
Трогателно е, следващия път, ако ти каже да се обличаш като монахиня, ще го послушаш ли :? Мислете преди да правите нещо :(

desitoyoy
08-31-2010, 18:00
Той не ме е карал. Просто аз знам, че той харесва момичета с къса коса и е казвал "Мило, не ти ли е омръзнала тая дълга коса" или "Скъпа, не мислиш ли, че по-късите коси са по-модерни и готини" Никога не е казвал "Орежи си косата или ще скъсаме" или "Ще те обичам повече с къса коса" Аз го обичам и заради това я отрязах.

LadyDy
08-31-2010, 18:16
Aко толкова държи на теб, ще те харесва такава, каквато си. Много рано е започнал да си изказва мнението нещо.....

mArMaLaDkA
08-31-2010, 18:28
От една страна, това си е просто коса. От друга, си е ТВОЯТА коса, ТВОЯТА индивидуалност и ти си се харесвала такава. Не, ти не си инат, ти си слабохарактерна, поне за мен. Как един мъж да има уважение към теб, когато с малко повече врънкане, винаги успява да постигне своето? Не, не ти е казал в прав текст "ще те обичам повече с отрязана коса", но го е казал по-заобиколния начин. Което е още по-дразнещото. В една връзка трябва да се правят компромиси, но не и да позволяваш да ти се качват на главата.

kombarka
08-31-2010, 18:54
Колко трогателно!

desitoyoy
08-31-2010, 19:12
Колко трогателно!

В това улавям лека ирония. Не ми мрънкайте и вие и без това ми е достатъчно гадно. Кой идиот е измислил това скапано огледало!? Мамка му! Поне той е щастлив. Видя, че ми стана гадно и много взе да се притеснява. Звъни ми постоянно и ми вика, че съм хубава. Ама огледалото е на друго мнение!!!

Paramour
08-31-2010, 19:28
Не съм чела всички мнения, но до колкото разбрах си си одрязала косата... което е доста тъпо. Нали те обича?! Нали сте станали гаджета, защото те харесва такава каквато си, НАЛИ?!?!
Е защо тогава, инат такъв, реши да си подстрижеш косата?!?! Оо

desitoyoy
08-31-2010, 19:42
Щото съм яка и не бе ебе за никой. Ок айде с къса коса съм обаче съм сладка, секси и яка. Обичам се! Косата ще порасте! Всичко е наред.

Paramour
08-31-2010, 20:11
Еми ок като не те е*е за никого защо пускаш темата? Като мислиш, че си еди-си-каква и еди-си-каква защо ни попита още в началото какво мислим... Питаш и после ей така съобщаваш резултата. После след сумати обяснения казваш, че не ти пука/желязна логика/... еми ок като не ти пука! И на мене не ми пука...

desitoyoy
08-31-2010, 20:24
Сори...просто има човек, който ме прави щастлива. Говорихме...каза ми да застана пред огледалото. Стоях там и говорихме по телефона. Вече всичко е наред. Знам, че обичате истории, където има драми, но тук драмата отмина.

Paramour
08-31-2010, 20:43
Аз не ги обичам особенно много драмите... даже се радвам, че си намерила решения на проблема, в каквато и форма да е то. :) :)

Wasilewaa
08-31-2010, 20:47
Ебаси простотията ти ако искаш си я отрежи ама ако не искаш за кво че си я режеш заради него нали и така те харесва .. :)

kombarka
09-01-2010, 11:48
Колко трогателно!

В това улавям лека ирония. Не ми мрънкайте и вие и без това ми е достатъчно гадно. Кой идиот е измислил това скапано огледало!? Мамка му! Поне той е щастлив. Видя, че ми стана гадно и много взе да се притеснява. Звъни ми постоянно и ми вика, че съм хубава. Ама огледалото е на друго мнение!!!

Правилно улавяш. Просто тъкмо щях да ти напиша мнение от рода на "Не си режи разкашната руса коса заради един изпосник.. И след като прочетох "Отрязах я и не искам да се гледам в огледалото", загубих желание да ти пиша каквото и да е... ТИ СИ РЕШАВАШ КАКВО ДА ПРАВИШ СЪС СЕБЕ СИ, НО ПОСЛЕ СИ ПОЕМАШ ПОСЛЕДСТВИЯТА!

пп лек ден

PyCoKoCkA93
09-01-2010, 19:53
1.Честита прическа
2.Мисля,че по-хубаво и женствено от дългата коса няма,но на всеки му отива различно...
3.Според мен(без да се обиждаш) постъпката ти показва,че си "оглупяла" от любов по него,за да му угодиш,като се разделиш с нещо,което обичаш...?И какво сега сте гаджета и ако се разделите след някой друг месец?На него няма да му пука за косата ти,а ти ще продължаваш да имаш стах от огледалото...Както и да е ти сама си решаваш...
Един съвет-топирвай я,това е единственият начин да започнеш да се харесваш ;)
ПС:Дано момчето наистина да заслужава жертвата,която си направила за него и да я оцени... :) :-o