PDA

View Full Version : Kakvo da pravq :smt022 :smt022



mimi96
08-30-2010, 09:20
Az sum 14 godishno momiche i sum vlubena v 18 godishno momche . Iskam da si priznaq lubovta kum nego no ne znam kak , a i ima prechka ..
'' Nai - dobrata mi priqtelka '' razbra che go haresvam i che predpochitam da sum s nego otkolkoto s neq shoto purvo e po golqm dava mnogo dobri suveti , toi e chovek s koito moje da se govori za apsoluto sichko , no tq ot kakto rabra che sum s nego pochna i tq da idva da sa ogovarq s nego da izlizat i da ma prenujdava da izlizam s tqh i da gledam kak te si govorqt a az potuvam v zemqta . Iskam po nqkakuv nachin dda q nakaram da mi izchezne ot jivota za da produlja , a ne da me greze suvesta za tova koeto tq mi prichinqva . Ako moje nqkoi da mi kaje kak da sa opraq s neq . I da mu priznaq lubovta si , no da sum sigorna che ako mu kaja i toi ma otreji da si ostanem pone priqteli , a ne da go zagubq zavinagi . :smt022 :smt022 znam che tez moi iziskaviq sa mnogo golemi ako iskate n gi chetete no pone mi kajete kak da sa opravq mnogo go obicham :( :( :( :( :( [/b]

Paramour
08-30-2010, 09:27
1. Не го обичаш...
2. Не можах да разбера това въпросното момиче ти е най-добра приятелка, била ти е или е няква друга.
3. Не си заслужава ако сте приятелки да си разваляте приятелството заради едно момче!
4. Баси правописа дето имаш :-x :-x :-x :-x
5. Кирилизирай си темата, щото ще ти я заключат..

Elenichkaa
08-30-2010, 09:28
леле к'во по дяволите търси един 18-годишен при 14-год. деца??? :-o
Щом излиза с вас,явно от неговите връстнички не получава никакав интерес!Признай му,че го харесваш,той милия тва и чака сигурно!:);)

P
08-30-2010, 09:31
Значи решението е просто!
Убиваш мацката,признаваш му ,че го обичаш,бягате 2-мата,забременяваш,раждаш,з рязва те ,живееш в каравана до края на живота си. успех

Justify
08-30-2010, 09:45
Значи решението е просто!
Убиваш мацката,признаваш му ,че го обичаш,бягате 2-мата,забременяваш,раждаш,з рязва те ,живееш в каравана до края на живота си. успех

Добро продължение на любовната и сага 8-) 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SummerDream
08-30-2010, 10:44
Почваш да пишеш на кирилица и порасваш ?!

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 10:48
Ае кво ще кажеш да пишеш на кирилица??? :-o :-o :-o

DqVoLsKoJeLaNiE
08-30-2010, 10:52
Добре, де не мога да разбера как те "принуждава"? Като не искаш да излизаш с тях и да им гледаш свалките, те съветвам да ги зарежеш и двамата и да почнеш да излизаш с други хора..Рано или късно тази твоя приятелка ще те потърси..и тогава й теглиш сиктира.

А за едно момче не знам защо се тормозиш след като нито сте имали връзка, нито нищо..Ще го забравиш до макс 2 седмици.

FuckedUp
08-30-2010, 10:55
Добре, де не мога да разбера как те "принуждава"? Като не искаш да излизаш с тях и да им гледаш свалките, те съветвам да ги зарежеш и двамата и да почнеш да излизаш с други хора..Рано или късно тази твоя приятелка ще те потърси..и тогава й теглиш сиктира.

А за едно момче не знам защо се тормозиш след като нито сте имали връзка, нито нищо..Ще го забравиш до макс 2 седмици.
На тая възраст е така :)

Gorgeous7
08-30-2010, 11:56
Като за начало ти не си влюбена , а просто го харесваш ,привлича те,допада ти но тук не може да се говори за любов и голямо обичане.
След това другото момиче , за да се държи така се замисли каква приятелка ти е ;) .
Що се отнася до момчето , не е нужно да му го казваш в прав текст "аз те харесвам " , може да му намекнеш някак си , примерно когато останете на саме , а не да говорите за тези неща пред други хора.Ако той обръща внимание на твоята приятелка , а не на теб не се излагай значи той не те харесва, това не означава че света свършва ще го преодолееш , рискувай нищо не губиш но се замисли върху това , което написах и сама прецени как ще постъпиш и с двамата!
П.П.Пиши на кирилица!

ShtrudeL
08-30-2010, 12:41
Писането на кирилица е задължително!