PDA

View Full Version : 15 Рожден ден!



Zaqkkk
08-30-2010, 09:28
Здравейте, скоро имам рожден ден и навършвам 15г., въпросът ми е, къде да го празнувам.., нямам никакви идеи.. и ще се радвам да помогнете.., в нас.. може.. но не е удатночно.., в заведение.. става, но ми е чудно какво ши праим 3-4ч.., мислех и за дискотека.., което ми харесва, но няма да стане щото ще сме хора на по 14-15-16г. и не знам, дали ще ни пусна.., та хайде давайте идеи. :)

ecstazy
08-30-2010, 09:30
Аз планувам да е в нас около 4-5 човека да сме, да има наргиле, малко алкохол и музичка. То к''во повече да искаш. В дискотека ще е тъпо, поне за мен е мноогооо тъпо. Тъъ както си решиш ;)

Zaqkkk
08-30-2010, 09:39
Аз планувам да е в нас около 4-5 човека да сме, да има наргиле, малко алкохол и музичка. То к''во повече да искаш. В дискотека ще е тъпо, поне за мен е мноогооо тъпо. Тъъ както си решиш ;)То за дискотека сиг няма да стане.. щото няма да на пуснат, пък и наще обаще няма да позволят наргиле.. 8-)

Seductress
08-30-2010, 09:42
Отивате първо на заведение- например на пицария.После на кафе или ако имате боулинг също става. :)

a1a2b3v
08-30-2010, 10:02
Ми защо не идете на пицария, да хапнете нещо, после идете у вас и с алкохол и музичка :) .

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 10:08
Можете първо да отидете в някое заведение да пийнете, да хапнете, може и да отидете на пицария, да се разхождате... После пък може да отидете у вас и да се забавлявате..
Аз всеки път си го празнувам у нас с приятелии :)

Zaqkkk
08-30-2010, 10:13
Можете първо да отидете в някое заведение да пийнете, да хапнете, може и да отидете на пицария, да се разхождате... После пък може да отидете у вас и да се забавлявате..
Аз всеки път си го празнувам у нас с приятелии :)И к'фо прайте? Седите и слушате чалга.. :D

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 11:06
Можете първо да отидете в някое заведение да пийнете, да хапнете, може и да отидете на пицария, да се разхождате... После пък може да отидете у вас и да се забавлявате..
Аз всеки път си го празнувам у нас с приятелии :)И к'фо прайте? Седите и слушате чалга.. :D

То чалгата, ако е музикаа.. :D :D Емии пускамее яко музика и денсимм, пийваме или излизаме навънка по нощите да се разхождаме ии много други работи 8-) 8-)

mlakniwe2
08-30-2010, 11:08
У вас със мама, тати, баба, дядо, чичо, леля, стринка, вуйна, вуйчо, кака и батко :)

sasha_90
08-30-2010, 14:06
1.Отивате да хапнете,после на кафе.
2.Отивате на кафе,после на ресторант да вечеряте.
3.Покани ги у вас.

brum21
08-30-2010, 14:28
к'ви ресторанти... те са на 15г. не на 35.
Аз моя 15 го празнувах на ледената пързалка и после ги черпих по 1 пица.
Ама сме лято. Излезнете, закарай ги на кафе за 1 час, даже по-малко. После ги заведи на билярд или боулинг, там могат да си поръчат водка,уиски ако са по наперени. Играйте до 10-11 и в къщи.

bloodyF
08-30-2010, 18:07
идете на пица примерно,после на кафе/билярд/разходка...

или ако вашите ги изгониш, съберете се у вас...там ако искат да пият нещо им вземи..и така... (тук ако сте в апартамент е кофти,заради музиката ;/ )

haxh
08-30-2010, 18:26
На кафе за рожден ден ли ?? :Д Отидете си у вас там пийнете, музика а-у... :-D

Tempest
08-31-2010, 00:50
аз 15тия си рожден ден го отпразнувах изключително развълнуван... точно когато мислех да излизам в града и взе, че заваля един дъжд, после мина на сняг... и оттогава официално мразя сняг :D

иначе 18тия ми рожден ден ше е някъде, където и да е, БЕЗ чалга, с ядене, пиене и смях (щото вече потенциалните "гости" ги знам :D )... Колкото до тебе - съберете с енякъде домашно, ама предупредете съседи, комшии, че ше има, за да не ви правят проблеми.. като предупредите, не правят, вярвай :D и става яко.. ай ушпек

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 01:12
Отидете на заведение, ударете по един малък аперитив, със вечер по една чашка вино, после десерт. Като приключите отивате на кафе. После изигравате по един билярд или джага и се разотивате.