PDA

View Full Version : Какви момчета харесвате повече?



PartyAllTheTime
08-30-2010, 11:04
Много ми е интересно да чуя мнението на момичетата, какви момчета харесват повече. Имам предвид като цяло дали харесвате повече "фешанчета" с прическите, тесните дрехи и всичко останало или "обиковени" момчета който са подстригани късо, и носат не чак толкова крещящи дрехи и не са по последна мода или нещо такова ?

P
08-30-2010, 11:11
Момиченцата/момичетата/жените харесват мъже.Всякакви разновидност като емота,фешани,метали,скинов и темподобни минават на 2-ри план. (това е мое мнение за масата от хората.)
Я бъди един сериозен мъж на място,ходи спретнат и си имай обноските,пък да видиш и металките ще ти се лепят.
Мъжко мнение ама не пречи,нали? :)

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 11:14
Фешънчетата и гъзарчетата ме отвращават с тези прически намазани с кво ли не и с женствените си дрешки :lol:.
Мен ме кефят най-нормалните момчета късо подстригани без никви гелове и др. глупости :-D, нормално обличащи се

babity
08-30-2010, 11:17
Тея фешънчета са бахти и грозните педерастчета, майна (ноу ъфенс). Мъжете, които са наистина факъбъл имат стил и той си личи дори и от дрехите им. Коко Шанел беше казала, че всичко може да се купи, освен стила.

ilovesummer
08-30-2010, 11:18
ами аз да ви кажа повече си падам по обикновените ама наистина обикновени момчета 8) иначее може да е някъв фешън ,скейтър или някво футболистче и зависи ако изглежда страхотно на външен вид и по характер се падне готин то няма лошо да си го харесаш ;d но както казах съм за Обикновените ! :smt007

z1p0
08-30-2010, 11:31
ами аз да ви кажа повече си падам по обикновените ама наистина обикновени момчета 8) иначее може да е някъв фешън ,скейтър или някво футболистче и зависи ако изглежда страхотно на външен вид и по характер се падне готин то няма лошо да си го харесаш ;d но както казах съм за Обикновените ! :smt007
:razz: :razz: :razz: :razz:

playhard1
08-30-2010, 12:09
аз пък бях на път да ставам фешън, че така май никой не ми обръща внимание 8)

PartyAllTheTime
08-30-2010, 12:19
еми аз съм между двете(дори повече приличам на фешън) и просто искам да чуя някакви мнения :)

Chanceux
08-30-2010, 12:29
ами аз да ви кажа повече си падам по обикновените ама наистина обикновени момчета 8) иначее може да е някъв фешън ,скейтър или някво футболистче и зависи ако изглежда страхотно на външен вид и по характер се падне готин то няма лошо да си го харесаш ;d но както казах съм за Обикновените ! :smt007
Я пак? :-o

Дайте ми дефиниция на 'обикновен'.

nekabudelqto
08-30-2010, 12:57
ами не знам .. смисъл то както дойде, колкото и да е красиво едно момче, все пак нали се сещаш, че не е само до това... иначе не си падам много по фешъни .. и аз нз определено не харесвам и скейтърите ...

ПП: дефиниция на ОБИКНОВЕНО МОМЧЕ: - да ходи с маратонки, дънки, тениски, с късо подстригана коса,да не е някъв СКЕЙТЪЪЪЪРРР или пък ФИЕШЪНННН ...

sasha_90
08-30-2010, 13:12
Харесват ми нормални мъже.Не такива,които носят тесни дънки,обеци,пръстени,с тонове гел на косата си....

mlakniwe2
08-30-2010, 13:17
Аз съм нормален :grin:














................ :lol:

MaLkaTa_LaDy
08-30-2010, 13:37
Да, а пък аз ще ставам ЕМО!
За стил на обличане ли говрим или аз се бъркам? Ако не греша - много харесвам момчета в ризи.

bloodyred
08-30-2010, 13:41
Фешъни, емота и т.н. не ги слагам в групата на мъжете или момчетата. Харесвам обикновен тип момчета. Да не е с изкривено разбиране за красиво като тези от тип "фашион" ;]

Chanceux
08-30-2010, 13:53
Да ви имам критериите. Аз не си избирам приятелките по стил на обличане,жанр музика която слушат,известност,пари или оценки в училище. Намирам го за изключително глупаво. :-o

fenasf
08-30-2010, 14:10
Да ви имам критериите. Аз не си избирам приятелките по стил на обличане,жанр музика която слушат,известност,пари или оценки в училище. Намирам го за изключително глупаво. :-o

А как :-o на произволен принцип ?!




























:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MaLkaTa_LaDy
08-30-2010, 14:16
Да ви имам критериите. Аз не си избирам приятелките по стил на обличане,жанр музика която слушат,известност,пари или оценки в училище. Намирам го за изключително глупаво. :-o
Следващият път, когато решиш да поучаваш хората, колко са повърхностни и материални, го направи в точната тема. Тук хората изказват предпочитанията си, не критериите, по които си "избират" приятелите.

elfinka
08-30-2010, 14:24
По принцип външния вид е на заден план за мен, но ВСЕ ПАК...
падам си по момчета с кецове, смъкнати панталонки, тениски и т.н.. :-D

BiGBaDWolF
08-30-2010, 14:34
Кво общо със секс има тази тема ? Освен че харесват дрипави дришлиовци друго не знам ...

Milen0v
08-30-2010, 19:48
най харесват плейбойчета 8)

Moderatorius
08-30-2010, 19:51
То никой няма да си признае, ако харесва "фешъни", щото тука квито сте хейтъри, ш му се нахвърлите на детето. Иначе харесвам нормални, земни момчета.

kombarka
08-30-2010, 19:57
По-яко щеше да е ако темата беше нещо от рода на "Кое предпочитате- зализани и крещящи фешъни или рошави и раздърпани метъли". Класика просто!

пп обикновени, естевствено. Това си е златната среда. :]

ilovesummer
08-30-2010, 20:09
ами аз да ви кажа повече си падам по обикновените ама наистина обикновени момчета 8) иначее може да е някъв фешън ,скейтър или някво футболистче и зависи ако изглежда страхотно на външен вид и по характер се падне готин то няма лошо да си го харесаш ;d но както казах съм за Обикновените ! :smt007
:razz: :razz: :razz: :razz:

само не рабрах какво толкова смешно съм казала ?! просто имам предвид че харесвам нормални момчета с най обикновени дрехи и прическа и всичко !

marusia96
08-30-2010, 20:10
Ако ще и гол да ходи, важното е да има нещо в главата. 8-)

NeverTheSame
08-30-2010, 20:44
Добри момчета.

SummerDream
08-30-2010, 23:27
^ точно обратното 8-)

Иначе, не, не съм фенка на "фешъните/гъзарите", квито етикети им лепкате там..Но тва съвсем не означава, че не държа да се облича добре, естествено, че е важно да подбира с кво да се облича и да си съчетава добре дрехите..

remix1912
08-30-2010, 23:51
аз пък бях на път да ставам фешън, че така май никой не ми обръща внимание 8)
Щом и преди не са ти обръщали никакво внимание,като станеш фешън па няма да ти обръщат.Просто ще изглеждаш по-грозен от колкото си в момента.
Добре.Аз съм момче,не харесвам момчета и не ми пука кой как изглежда освен самият мен,дори и тогава не ми пука винаги.
Но не прочетох едно момиче тук да напише,че харесва момче със собствен стил на обличане,различен от другите,нито метъл,нито чалгар,нито фиешън.
Идеята ми е,че човек трябва да ПРИТЕЖАВА ИНДИВИДУАЛНОСТ,да не се влияе от някви моди,да бъде себе си,но не да го крие,а да го показва.
Примерно аз си купвам дрехи каквито ми харесват,не според модата ,а си ги съчетавам така както ми харесват,не ми пука за чуждото мнение,но ако хареса на някой добре,ако не здраве да е.

7227
08-31-2010, 01:15
Аз харесвам обикновени момчета.Фешъните и гъзарите не са мой тип :D

Behemoth
08-31-2010, 02:28
Какви момчета ли? Осъзнати. Мисля, че това казва достатъчно - и за външния вид, и за характера.

dunce
08-31-2010, 11:01
Щом и преди не са ти обръщали никакво внимание,като станеш фешън па няма да ти обръщат.Просто ще изглеждаш по-грозен от колкото си в момента.
Добре.Аз съм момче,не харесвам момчета и не ми пука кой как изглежда освен самият мен,дори и тогава не ми пука винаги.
Но не прочетох едно момиче тук да напише,че харесва момче със собствен стил на обличане,различен от другите,нито метъл,нито чалгар,нито фиешън.
Идеята ми е,че човек трябва да ПРИТЕЖАВА ИНДИВИДУАЛНОСТ,да не се влияе от някви моди,да бъде себе си,но не да го крие,а да го показва.
Примерно аз си купвам дрехи каквито ми харесват,не според модата ,а си ги съчетавам така както ми харесват,не ми пука за чуждото мнение,но ако хареса на някой добре,ако не здраве да е.

=; =; =; И аз съм на тоя принцип - индивидуалност > копиране

FuckedUp
08-31-2010, 11:05
Земни момичета - това търся :)

FiRe_LaDy
08-31-2010, 11:17
Харесвам обикновените момчета, какъвто е и приятеля ми. Винаги съм харесвала такива.

nefchi_bs
08-31-2010, 11:41
Хубави :D Чесно казано ми е все тая дали ще скейтър,фешън,скинар,батка, шматка,емо,матъл...Харесвал съм и фешъни и метъли и рапъри и кви ли не .

Hawy
08-31-2010, 11:59
Метъли , скинари ,фешъни , тва е позьорщина, важно е да си имаш собствен стил :lol:

mArMaLaDkA
08-31-2010, 17:54
общителни.

kokosety
08-31-2010, 18:26
Ами с малко по дълга коса, а не едва ли не обръснати!С руса коса и сини очи, но по харесвам със черна и сини очи!Само да не са шматки ! Абе кво говорите нали като видите някой в автобуса напримеер го харесвате от външноста а не от характера аз просто казвам какви ми допадат иначе ясно че може да ми харессат и други ама ти няй-много ме привличат! :D :D :D

THUG4LIFE
08-31-2010, 18:29
Хах..ем аз обожавам по-отворен тип хора..мм..кефя се на фешъни .. но не чак онея тип травестити .. скинове също .. изобщо да кажем повечето, които мога да срещна в някоя яка дискотека .. ;дддд целия ми отговор е адски тъп и безсмислен.. ;ддд

BoBa4eWeR
08-31-2010, 18:40
Фешънчетата и гъзарчетата ме отвращават с тези прически намазани с кво ли не и с женствените си дрешки :lol:.
Мен ме кефят най-нормалните момчета късо подстригани без никви гелове и др. глупости :-D, нормално обличащи се


от аватара ти бих си помислил друго ;д

honeybabe
08-31-2010, 19:25
Много ми е интересно да чуя мнението на момичетата, какви момчета харесват повече. Имам предвид като цяло дали харесвате повече "фешанчета" с прическите, тесните дрехи и всичко останало или "обиковени" момчета който са подстригани късо, и носат не чак толкова крещящи дрехи и не са по последна мода или нещо такова ?

Едно време само фешънчета харесвах.Сега си падам по добре сложени момчета (не такива,които не излизат от фитнеса).Обикновено облечени и под това конкретно имам предвид - бяла тениска,светли дънки,маратонки Adidas и хубава прическа (по избор) :)

Gorgeous7
08-31-2010, 19:51
Едно време само фешънчета харесвах.Сега си падам по добре сложени момчета (не такива,които не излизат от фитнеса).Обикновено облечени и под това конкретно имам предвид - бяла тениска,светли дънки,маратонки Adidas и хубава прическа (по избор) :)[/quote]

Ами ако маратонките не са "Adidas" ? Що за изкаване нима марката прави човека ?

По темата:Момчета със собствен стил !

theonlyone123
08-31-2010, 19:53
Ами и двата типа ми харесват , но то си зависи и от характера !! :)

honeybabe
08-31-2010, 20:06
Едно време само фешънчета харесвах.Сега си падам по добре сложени момчета (не такива,които не излизат от фитнеса).Обикновено облечени и под това конкретно имам предвид - бяла тениска,светли дънки,маратонки Adidas и хубава прическа (по избор) :)

Ами ако маратонките не са "Adidas" ? Що за изкаване нима марката прави човека ?

По темата:Момчета със собствен стил ![/quote]

А твоето изказване как е...със собствен стил - но може да е облечен като селянин и въпреки това да твърди,че има собствен стил!
Всеки с вкуса си ;) Не обичам да скромнича да казвам "ако не са Адидас може и цървули"...Имам си Определен тип момче спортяга ,който държи на външния си вид ;) Ако не са Адидас , айде може и Пума.Не обичам селски ергени,така че - да,това е моето Лично мнение!

Gorgeous7
08-31-2010, 20:37
По темата:Момчета със собствен стил ![/quote]

А твоето изказване как е...със собствен стил - но може да е облечен като селянин и въпреки това да твърди,че има собствен стил!
Всеки с вкуса си ;) Не обичам да скромнича да казвам "ако не са Адидас може и цървули"...Имам си Определен тип момче спортяга ,който държи на външния си вид ;) Ако не са Адидас , айде може и Пума.Не обичам селски ергени,така че - да,това е моето Лично мнение![/quote]

Ами да може и като селянин да е облечен не ми пука,не мисля че дрехите и марката им са най-важни ,но както и да е. Наистина е въпрос на лично мнение и вкус . :)

WaterLilly
08-31-2010, 20:56
Честно, убивам за някой нормален. Чалгарчета има достатъчно, че да ги ринеш с лопата, а не мога да си спомня наскоро да съм видяла някое нормално момченце, с дънчици, да кажем черна тениска (не розова!!!), с нормална косица и малко мозък за разнообразие...

Sintya
08-31-2010, 21:01
Нормален, с хубави дрешки. Не фешънче, раперче или емо. Наистина - нормален. Ии по тежкар. Русичък със зелени очета, ауу <3 :Д
Ноо, важен е и характера - много. Трябва да е забавен, иначе колкото и да е хубав малко време ще издържи. :)

honeybabe
08-31-2010, 21:04
Gorgeous7

Имах предвид конкретни примери за момчета,които са ми направили впечатление с това облекло и затова споменах марката.Ест,че не е толкова важна.Също другото,което ме дразни в някои е когато се надуват с парите си и колите си.Последния, с който бях беше именно такъв и повярвайте не се търпи лесно такова превзето същество.Бих приела някой,който има самочувствие,но не и когато го навира в очите на другите и ги има за по низши от себе си!

desitoyoy
08-31-2010, 21:32
Аз съм ходила и с фешъни и с "обикновенИ" Фешъните са мн зле за гаджета. Оправят се по-бавно от теб самата. Ходят на шопинг по-често. Абе като по-малка много им се кефих (не че съм била много по- малка де на 14) Сегашното ми гадже просто иска да има шорти над боксерките. Не му пука нито за марка, нито за цвят (Е не е тръгнал с кафяви или някав противен цвят) но не се задълбава толкоз. Точно заради тази небрежност го обичам.

ScorpionGirl
09-01-2010, 08:39
Много ми е интересно да чуя мнението на момичетата, какви момчета харесват повече. Имам предвид като цяло дали харесвате повече "фешанчета" с прическите, тесните дрехи и всичко останало или "обиковени" момчета който са подстригани късо, и носат не чак толкова крещящи дрехи и не са по последна мода или нещо такова ?

От втория вид ми харесват повече.

FuckedUp
09-01-2010, 08:41
Аз съм ходила и с фешъни и с "обикновенИ" Фешъните са мн зле за гаджета. Оправят се по-бавно от теб самата. Ходят на шопинг по-често. Абе като по-малка много им се кефих (не че съм била много по- малка де на 14) Сегашното ми гадже просто иска да има шорти над боксерките. Не му пука нито за марка, нито за цвят (Е не е тръгнал с кафяви или някав противен цвят) но не се задълбава толкоз. Точно заради тази небрежност го обичам.
Добре че има и момичета, които са го разбрали.. :)

mimka1912
09-01-2010, 10:21
Ами напоследък доста често започнах заглеждам фешани, но за сериозна връзка предпочитам някое обикновенно момче.