PDA

View Full Version : Момичета с къса или дълга коса?



SuperBadSuperFresh
08-30-2010, 13:23
По принцип винаги съм си мислела че момчетата харесват момичета с дълги коси.Да,ама напоследък нещо пропада теорията.Та реших да попитам.
Момчета,мацки с каква дължина на косата харесвате?
Момичета,вие с колко дълга коса се харесвате?
Знам че като си харесаш някой,такива подробности нямат значение,питам чисто визуално.Разбира се,има разлика между къса и къса коса.Или дълга и дълга,но да не се впускаме в подробности.

П.П.Не мисля че темата е за "Любов",говорим изцяло и само за визия.За козметика и диети също не ми изглежда,защото не се отнася за нито едно от двете. 8-)

Whoopdedoo
08-30-2010, 13:25
Не много дълга, но до раменете може би.

Sham
08-30-2010, 13:33
късата коса много по-лесно се поддържа и придава приятно младежко излъчване.
дългата грива тежи, скрива ушите и шията, по-романтична е, да, но не и по-секси;

//харесвам се с всякаква коса, защото харесвам косата си:Д според настроението и сезона ги редувам)

SuNsEt
08-30-2010, 13:37
Защо пускате такива теми?

Дебела или слаба за момиче?
Дебел или слаб за момче?
Харесвате ли момчета с дълги коси?
Къса или дълга коса за момиче?
кви още теми прочетох в тоя форум... :-o Кво значение ИМА?

SuperBadSuperFresh
08-30-2010, 13:42
Защо пускате такива теми?

Дебела или слаба за момиче?
Дебел или слаб за момче?
Харесвате ли момчета с дълги коси?
Къса или дълга коса за момиче?
кви още теми прочетох в тоя форум... :-o Кво значение ИМА?

Лично аз пускам такива теми,защото се интересувам от отговорите им.За другите не знам. :wink:

Да си отговоря на темата. 8-) Лично аз предпочитам дългата коса.Моята е дълга.Грижите за нея ми достаеят удоволствие и обожавам да си я усещам по гърба.Пък и е много сладко някое момче да се заиграе с къдриците ти :oops: :D

ArrowsOfDeath
08-30-2010, 13:53
HexGirl! :P 8-)

Swinkenhoffer
08-30-2010, 13:58
Важното е косата да е хубава... има едни с дълги коси, дето са толкова проскубани към краищата, че е направо кошмар. Или момиче с 2-3-4 номер също ми е гадно.

За себе си предпочитам късичка и рошава, защото повече ми отива от дългата. Иначе много, много идеалната коса е дълга, натурално червена и с големи букли. :smt007

guinessgirl
08-30-2010, 14:02
дължина (и цвят даже,хаха) колкото моята или на Hexgirl.. 8-)
не се кефя на дълги коси,до гърдите макс,ама пак ми се струва много.. някак много обикновени са..

SunnyGirlLL
08-30-2010, 14:06
зависи на човека ква прическа му отива :)

DimovB
08-30-2010, 14:06
С къса ме кефят много. Стига да е оформена както трябва.

HexGirl
08-30-2010, 14:07
хохо
Хора ще ви депресирам значи :-D
Пускам дълга коса :) Най-сетне се реших !
Дълга права червена коса :smt007 :smt007 бритон тип Ариел
Тази коса тип фатал леиди малко ми доскуча вече

PainMonopoly
08-30-2010, 14:28
Заклет застъпник съм за дългата коса.

1. Колкото по-дълга, гъста и бухнала е косата, толкова по-секс.
2. Ако дадена жена е секс с къса коса, то ще бъде още по-секс с дълга.
3. Ако дадена жена не е секс по принцип, е все тая с каква коса ще е.
4. Ако дадена жена е с по-къса коса от моята, това е... крайно неприемливо. :lol:

Гореспоменатите твърдения се приемат за верни, без да има нужда да се доказват. :D


хохо
Хора ще ви депресирам значи :-D
Пускам дълга коса :) Най-сетне се реших !
Дълга права червена коса :smt007 :smt007 бритон тип Ариел
Тази коса тип фатал леиди малко ми доскуча вечеТова са добри новини. :D

SHEsaREBELxxx
08-30-2010, 14:31
Аз съм с коса малко под раменете и така си ме кефи, но иначе гласувах за къса.

jghgh
08-30-2010, 14:41
дългата грива тежи, скрива ушите и шията, по-романтична е, да, но не и по-секси;
Тва мъжете е по-добре да го преценят..


Поради тая причина не съм гласувала в анкетата и няма и да гласувам, въпреки че си имам мнение по въпроса.

Според мен косата и дълга, и къса, може да е много красива. Поддържаната грива е секси. Моята няма как да е много дълга, защото обемът се губи при голяма дължина и почвам да изглеждам противно, обаче пък ми е лъскава и мека, което според мен е +

Pedigree има страшна грива, между другото.
За мене все пак дългата коса е по-секс,
ама зависи, щото не на всички им отива дълга коса. Опира и до форма на лицето. Моето е по-продълговато и ако нямам пластове и бритони и пр., се подчертава тая продълговатост..

Отделно познавам една с коса ПОД гъза (уникално дълга коса), но няма никакъв обем, слепнала е за черепа и е много тънка. И каква файда от дължината в такъв случай?


А на guinessgirl пък сякаш не й отиват големи дължини на косата, и пак е шекш, така че.. си е индивидуално.

Но ми е интересно мъжете кво ще кажат.

cherinka
08-30-2010, 14:44
Най-сетне се реших !
Дълга права червена коса :smt007 :smt007 бритон тип Ариел

и на мене това ми е мечта :smt050

гласувах за дълга коса в анкетата, обаче честно казано си падам по мацки с къси коси
когато рамената са открити е някак си по-секс, оценявам и тази нежна част от жеснкото тяло.

NexGirl, дълга права червена коса със сиво-руси кичури? 8-)

strangler
08-30-2010, 15:06
Харесвам нещата, които ни разграничават като полове в този смисъл- мъже с къса коса и жени с дълга.

След много експерименти с дължина и цвят си намерих душевен мир и косата ми никога няма да е с дължина над гърдите и с цвят, различен от рус, независимо дали това е оптималния вариант за мен, за модата или за някой любим.

OtkrovennoBezrazlichna
08-30-2010, 17:28
до раменете е перфектна, даже малко по - къса 8)

SummerDream
08-30-2010, 17:41
То си зависи от самия човек, на един му отива по-дълга, на друга по-къса..
Иначе много ми е дразнещо като видя някво момиче със супеер дълга коса, права като слама, без какъвто и да е животец в нея \:
Предпочитам средната дължина, добре оформена, гъста..чуплива по възможност, не и прекалено къдрава, или прекалено права 8-)

bloodyF
08-30-2010, 18:58
дълга и права коса...ох <3


дългата коса е по-секс...не знам...мен лично повече ми харесва...

Canis_Dirus
08-30-2010, 19:02
Достатъчно дълга, за да може да се хваща.
Достатъчно къса, за да не пречи.

stefity
08-30-2010, 19:09
Достатъчно дълга, за да може да се хваща.


Садо-мазо, ааа? 8-)

По темата - Обичам къси коси на момичета... :) Стоят страшно секси... ако е дълга, то тогава да е права и мека. :)

umnotodetence
08-30-2010, 19:14
Всеки може да има къса, но не всеки може да има дълга коса (или поне не веднага). Повечето хора, които познавам, са все с къси коси. Моята си е дълга (почти до кръста) и си я харесвам много. С това май отговорих на въпроса.

Joc
08-30-2010, 19:15
дълга

SuperBadSuperFresh
08-31-2010, 00:18
Къса !
Дългите оставени просто така коси са пълна гняс за мене .

Ми то да ти кажа и къси коси без поддръжка са "гняс".

Decu
08-31-2010, 07:57
На мен пък ми отива и с къса, и с дълга коса. 8-)
Но май се харесвам повече с по-къса...не знам.

AcrossYourFace
08-31-2010, 09:17
Зависи от много неща - формата на лицето, типа коса и т.н. Но попринцип всяка поддържана коса изглежда добре.

strave
08-31-2010, 09:40
дългаИ аз така ама да не е много дълга. :)

iLovePussyJuice
08-31-2010, 19:15
еми някои мацки с къса коса са много секс :)

m1nik
08-31-2010, 21:21
На всяко лице подхожда различна дължина.
И в крайна сметка, всеки си има свой собствен вкус.

realantisocial
08-31-2010, 21:58
На всяко лице подхожда различна дължина.
И в крайна сметка, всеки си има свой собствен вкус.

БУРНИ аплодисменти отекват из цялата форумна зала...




:lol:

babity
08-31-2010, 22:20
Обожавам дълга, небрежно начупена коса, която се разлива по раменете.

spopi
09-01-2010, 14:28
Дълга повече ми допада. :) Мойта е до раменете.

GunSnSteelflowers
09-01-2010, 16:53
Аз попринцип момичета не харесвам хахах. Късите коси помагат на лицето ти да изпъкне, хората те виждат по-ясно и ако едно момиче няма хубави черти, няма да й стои добре с къса коса. Доста хора мислят, че на жените с къси коси им се губи женствеността, но за мен това е оправдание и избиване на комплекси на индивиди, които просто нямат достатъчно правилни черти за къси прически. Едно на ръка, че 90% от момичетата се чудят как да си топират, изправят, направят на ФаФлички и кво ли още не изтощените гриви - много по-лесно и по-различно е да си с къса коса. Харесвам и дълги, и къси - стига да е добре поддържана. И си мисля, че ако човек не направи поне една промяна в тоя живот си е срамота - косата след време си възвръща дължината все пак.

OtherSide
09-01-2010, 17:41
Дългата коса (нормално дълга женска коса, не някаква висяща мърша до коленете) за мен е много по-красива и женствена.
Късата коса се поддържа по-лесно - глупости. Ако си с дълга коса можеш сутрин просто да я срешиш и да излезеш, докато на късата задължително трябва да й правиш някаква прическа.

RedJeans
09-01-2010, 17:54
Най-гадното нещо на света е дълга коса без прическа.
Аз съм с къса(под рамената) и сутрин даже не си я сресвам(вързвам си я и става яко).
Пускам си я до края на кръста.Ще я направя на пластове,за да не е просто дълга коса.

За по-горният коментар:Дори и да трябва с къса коса да си правиш прическа е по-лесно,отколкото да срешеш дълга коса :D

DaNGeRousLy
09-02-2010, 07:05
дълга

karla97
09-02-2010, 14:26
Аз преди бях с дълга коса.Но преди около три месеца разбрах 4е така никои не еме харесва.Постригаьх се на етажи с изтанени краища.Стана мн яко и в момента вси4ки ме харесват :-P :P

Emiinemfennka
09-09-2010, 19:33
Дълга

KoRnFlAkE
09-09-2010, 23:03
най-много харесвам късите коси(над раменете) и дълги прави коси(някъде до гърдите). и разбира се, червено ftw. 8-)