PDA

View Full Version : Причерняване пред очите



r0r0
08-30-2010, 15:10
от няколко месеца много често ми се случва да ми причернее пред очите и да ми се завие свят ии разбирчасе веднага се подпирам някъде или сядам за да не взема да падна :? ииии това не ми се случва само като ставам рязко например... ей така ходя си или стоя на едно място и то по няколко пъти на ден... започвам да се притеснявам.... :? :? :? ако имате някаква представа от какво може да е това ще съм ви ммного благодарна да споделите :( :( :(

Claymore
08-30-2010, 15:34
Ортостатична хипотония или иначе казано ниско кръвно. Храни се здравословно, приемай повече течности и спортувай от време на време.

Sintya
08-30-2010, 16:36
Ниско кръвно е, мдам. И на мен ми става така. Вдигай го някак. Кафе, шоколад... и много спорт ;)

ilia_92
08-30-2010, 18:23
Не е повод за притеснение ако не вземат да зачестяват тея пристъпи на ниско кръвно. Аз се имам за спортист и пак ми е ставало така дори и след литър кола. Дебелите хора имат високо кръвно, недохранените - ниско. Живей здравословно спортувай и не спазвай диети за отслабване.

Force_bladeR
08-30-2010, 23:38
Ортостатична хипотония или иначе казано ниско кръвно. Храни се здравословно, приемай повече течности и спортувай от време на време.

Че на мен това ми е всекидневието и пак ми се получава...

afrodizzz
08-31-2010, 00:17
аз имам същия проблем , независимо дали ще стана рязко или не..най-4есто ми се полу4ава когато стана от сън..немога. просто трябва да се подпря някъде за да не падна :? много е лошо....

Claymore
08-31-2010, 09:08
Ортостатична хипотония или иначе казано ниско кръвно. Храни се здравословно, приемай повече течности и спортувай от време на време.

Че на мен това ми е всекидневието и пак ми се получава...

По принцип е нормално за пубертета.

bebity92
08-31-2010, 12:38
Спокойно,няма повод за притеснение.Както отговориха по-горе приемай повече течности,в топлото често се случва да ти падне кръвното. :)

tarlyo
08-31-2010, 12:43
Като крадеш аватари така става _!_

r0r0
08-31-2010, 20:45
Мерси мнг за отговорите... но просто мнг почна да зачестява а иначе ям много шоколад пия кафе ии страшнио много вода но пак се получава..

п.п. точно от тебе съм взела да крада да знаеш!!! цттцтц нямам си друга работа аз :X мога да кажа същото за тееб но не ми се занимава с хора с плоски мозъци :? :? :?