PDA

View Full Version : Бързото свършване



sweetdream93
08-30-2010, 17:09
Първият път когато правим секс с партньора ми , той свършва много бързо.Възможно ли е причината за това да е защото съм тясна и той се възбужда прекалено много и затова свършва толкова бързо? Или това са глупости .. :D

P
08-30-2010, 17:17
Лелее това подрастващото поколение ,колко е неуко.
Секса и продължителността му се влияят от 2 фактора - психически и физически.
За да продължи акта възможно най-дълго са ви необходими 2 неща:
1-во опит
2-ро момчето да проумее ,че всичко е в главата му.
Разбира се докато стигнете 1 час див секс ще мине поне 6-12 месеца.Зависи ,колко често се пляскате и под какви пози.При мъжете е по-лесно ,когато те владеят ситуацията,тоест той да определя темпо и т.н. В момента ,в който ти му се метнеш отгоре работата ще стане много свинска.Може още 2-рия път като се врътнеш и да свърши.
Та в този ред на мисли нали разбираш ,че всичко е въпрос на чест и редовен секс?
А иначе му кажи да си набие 1 чикия преди секс (или ако го лофкаш ти му набий една - много ще ти е благодарен) и след това правете секс.При преминал оргазъм чувствителността се притъпява и става по-лесно.Има и други вариянти за притъпяване на чувствителност като алкохол и медикаменти,които не ги препоръчвам,въпреки че пиянския секс си е доста хубаво нещо!

sweetdream93
08-30-2010, 17:22
Тази техника с изпразването в началото я знам.Всичко това ми е ясно,исках само да знам дали причината за това е , че съм била "тясна" защото за мен това са пълни глупости.

P
08-30-2010, 17:32
Това са пълни глупости!
Взаимно трябв да се научите да правите секс.Не очаквай да полетиш в розови облаци на 3-тия акт.Всичко си зависи от вас.Без да звучи като реклама - аз за по-малко от 6 месеца бях свикнал да правя секс без презерватив във всякакви пози и приятелката ми свършваше редовно.Сега вече няма случей ,в който тя да не свърши.Като цяло секса може да се превърне в наркотик и да се чудите ,къде да го направите,но ако сте дървета може и след 20 години той все още да свършва на 2-рата минута,а ти само да четеш за оргазми.

sweetdream93
08-30-2010, 17:41
Не е точно така :D само първия път беше така!! Всичко си е наред..Още нямам опит в секса,но според мен се справяме добре 1 тек 1 час звучи добре : ) още в началото на една връзка немогат да се постигнат такива резултати като твоите, но всичко с времето си :grin: ще се опознаваме лека по лека има време..Ще си прилагаме тази тактика с изпразването в началото и няма проблеми след това секса си е убийствен

P
08-30-2010, 18:07
Имаш късмет ,че не те боли.Приятелката ми я наболяваше сигурно първите 10-15 пъти като правихме секс и не си беше голяма наслада.
Иначе от толкова много секс съм стигнал до 1 извод - винаги има нещо ново,което можете да постигнете и да откриете.Примерно сега сме си поставили за цел приятелката ми да свърши 2 пъти ,което си е трудно :))) и такива работи.С времето свиквате един с друг и остава само насладата - без каквото и да е притеснение.
Напоследък даже започнахме да правим 20-30 минути секс ,после почиваме,бам 1 свирка ,бой пак 20-30 минути и така да ти кажа доста :D