PDA

View Full Version : Търся два филма



TheNewReligion
08-30-2010, 19:28
Добра вечер. Търся два филма.
Единият е немски и в него се разказва за 14-15-годишно момиче, което успява да влезе заедно с приятелка в един бар, който е труднодостъпен заради засилената охрана. И в бара среща момче, което е на хероин, и си стават гаджета. Момичето е лудо влюбено в него и тя тръгва по тоя път. Ходи на гарата заедно с него и приятелите му, които предлагат секс срещу пари за хероин, но не се прелага. Това става по-късно, след като едно от момчетата умира от свръхдоза. Когато гаджето на момичето разбира, че е правила свирка на някакъв за пари, не помня какво става. И края не помня даже.

Другият филм е испански. Главаната героиня е много сладка, на 16 май. Дъщеря е на влиятелен човек и участва в циркова трупа, но създава проблеми на баща си и той я изпраща за някакъв период в нещо като пансион, където бива обучавана как да се държи като истинска дама. Там има и други момичета с едно, от които не се разбира, но впоследствие всичко се оправя и й става шаферка на сватбата, която, ако не се лъжа, се провали. Заглавието е английско.


Ако някой се сеща, нека пише. Благодаря предварително. :)

Monnie
08-31-2010, 13:52
Мисля че вторият се казва Charm School :)

TheNewReligion
08-31-2010, 22:47
Благодаря ти мноооооооооооого. 8-) Жалко, че никой не се сеща за първия.

mimssss
09-01-2010, 05:57
ако някой знае първия да пише,че и на мен ми стана любопитно как се казва .. изглежда хубав (:

bZzZ96
10-02-2010, 10:30
Първия филм се казва Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981) :)