PDA

View Full Version : Музика



kordinaciq
08-30-2010, 19:32
Много често пускан тенички в този сайт зашото има свестни хора на моята възраст, ккоито ми помагат.В тази тема искам да споделим каква музика слушаме, певци и така.И да ми препоръчате някаква готина група.
Групите и певците/певиците , които слушам:
Токио Хотел( изобщо не харесвам стилът им на обличане и мн хора не харесват у тях това също, но за сметка на това харесвам музиката им.Само да отбележа аз не съм луднала фенка нито пък ги мразя просто ги слушам.Аз не съм фенка на нито един певец или певица, просто ги слушам.),Симпъл План.30 секунди до марс,Респект(имат супер гадни песни понякога заради цинизмите в текста,но има и такива които са страхотни и много смислени,Аврил,Майли Сайръс,Деми Ловато,Селин Дион,Хилари Дъф,Тейлър Суифт и доста песнички на различни певци и групи, но общо взето е това.Ако на някой не му допадне темата, скучна му е и реши да с енаправи на интересен, моля да го задържи за себе си. :?

UNITED2
08-30-2010, 19:46
И аз съм така,слушам каквото ми хареса и не ми пука особено кой пее :D Има си любим певец/певица някои от които-Jay Sean,Lil Wayne,Lady Gaga,Britney Spears,Андреа :D Галена,Преслава и въобще любимци от всички стилове музика :D :grin: Любима песен която слушам и ще слушаm до последния си ден - Jay Sean-ride it :grin: 8)

kordinaciq
08-30-2010, 19:48
Благодаря, ти за отговора :)

MissNothing
08-30-2010, 19:53
2-3 от изброените и аз ги слушам.
Може да харесаш Енрике Иглесиас или Джеси Маккартни. Предполагам и Лейди Гага.
Не са групи, ама все пак.
А щом слушаш тия диснита чуй нещо на Джонас Брадърс. :lol:

kordinaciq
08-30-2010, 19:55
Е не е нещо отвратително да слушаш певци на дисни вместо някви дето пеят супер огромни простотии.... Пък и слушам Джеси Маккартни също

kordinaciq
08-30-2010, 19:56
Е не е нещо отвратително да слушаш певци на дисни вместо някви дето пеят супер огромни простотии.... Пък и слушам Джеси Маккартни също. На Джонас Брадърс спряха да ми харесват напоследък, мн едни такива гласчета имат...

RY
08-30-2010, 19:59
Слушам дости нещица. 8-) Метъл (много подстилове),Аlternative,Drum 'n' Bass,Psychedelic,рядко да ми допадне нещо от Хип-хопа и поп-а..Групи-Coldplay,Placebo,Avenged Sevenfold и други..
В момента песните дето ми са най-любими са:
-Coldplay-Viva La Vida
-Coldplay-Clocks
- Dj Kikk-Jumbo и други
Туй то. :-|

king95
08-30-2010, 20:04
T.I. ми е любимецът. Един от малкото New School рапъри, които продължават да правят качествен рап. Иначе слушам много разновидности стилове, но рапа е преди всички. :)

UNITED2
08-30-2010, 20:10
T.I. ми е любимецът. Един от малкото New School рапъри, които продължават да правят качествен рап. Иначе слушам много разновидности стилове, но рапа е преди всички. :) +1 :grin:

ElectricFuneral
08-30-2010, 20:49
Да ви имам и музиката.

RY
08-30-2010, 21:04
^Кво й е на музиката ни? Айде да плюем т'ва дето не харесваме.
Добавям като любима група и Nightwish,но определено с Таря. :)

UNITED2
08-30-2010, 21:16
Да ви имам и музиката.
Еми кажи ти к'во слушаш е .. 8)

Tempest
08-30-2010, 23:16
след известно време... вие ше реагирате така на тия, които харесвате, както аз сега за тях... а именно - "кои бяха тия?!"

един, който ми препоръча 30 seconds to mars, които лично не ми харесаха.. дори са ми гадни.. ми препоръча и Adema, Breaking Benjamin и сега покрай едно момиче чух и няколко песни на Thousand Foot Krutch, ама само 1 ми хареса, а именно Phenomenon :D оу, за малко да забравя - Skillet ;) и Three Days Grace... мдам, тва ми харесва като не чак толкова твърда музика.. като малко по-твърда - Disturbed, Nightwish, SOAD, Godsmack, KoЯn...

отделно да изкажа мнение и за всички "звезди", които правят "хитове" - тия хитове не са хитове, ако не се задържат поне месец на първо място.. не в топ 3, а на първо място.. аз не виждам такива хитове ;) И по логиката на авторката - който има различно мнение, да си го запази за себе си, щото тва не е форум, а карцер :)

MissNothing
08-31-2010, 11:41
Е не е нещо отвратително да слушаш певци на дисни вместо някви дето пеят супер огромни простотии.... Пък и слушам Джеси Маккартни също. На Джонас Брадърс спряха да ми харесват напоследък, мн едни такива гласчета имат...

Аз само предлагах.

stefan1
09-17-2010, 11:28
T.I. ми е любимецът. Един от малкото New School рапъри, които продължават да правят качествен рап. Иначе слушам много разновидности стилове, но рапа е преди всички. :)

Ти знаеш ли какво всъщност е Ню Скуул рап?Това е рапа от средата на 90-те години на миналия век - Nas, Wu Tang Clan, Onyx, Kool G Rap, Mos Def, Masta Ace, и т.н.Ти Ай е от т.нар. Блинг-Блинг ера.Иначе да - Ти Ай е един от малкото нови, които правят песни, които те карат да настръхнеш :)