PDA

View Full Version : Работа за няколко дни



sladkata_sisi
08-30-2010, 20:29
Здравейте,

Останаха няколко седмици от ваканцията, а искам да спестя малко пари за едни обувки, които много харесах. Нямам време да започна като сервитьорка или продавачка, но се сетих че мога да работя като промоутърка за няколко дена. Търсих обяви в jobs.bg, но не намерих нищо подходящо. По принцип предпочитам да съм от тези в супермаркетите, които раздават мостри на хранителни продукти и обясняват промоции, но съм съгласна и да раздавам флаери на улицата. Ако някой има идея къде да търся или телефон на някоя агенция, ще съм много благодарна. :)

OtherSide
08-30-2010, 20:51
Е ти намери кога да се сетиш..

Иначе не ти ли дават джобни? Може да спестяваш от тях, или да искаш пари назаем от някого.

Seducti0n
08-30-2010, 21:30
да искаш пари на заем за да си купиш обувки?
само аз ли бих поискала в заем, ако наистина трябва да платя нещо наложително, а нямам възможност

иначе по темата- това да си промоутър не е мн.лошо като идея и си е идеалното за временна работа. най-добре направо на място да провериш в по-големите супермаркети като Билла, Пикадили, Фантастико... и т.н.
Не очаквай обаче кой знае какви пари.Една приятелка работи миналото лято като промоутърка в Пикадили и за четири часов работен ден плащат някъде двайсетачка.Сега нещата може да се променили, не знам.

Seducti0n
08-31-2010, 11:19
Не съм казала, че е малко.Просто някак не ми се вижда реалистично да си харесаш некви обувки за 80 кинта /примерно/ и да бачкаш 4 дни за да си ги купиш.Това е.

EarthShaker
08-31-2010, 14:07
Не съм казала, че е малко.Просто някак не ми се вижда реалистично да си харесаш некви обувки за 80 кинта /примерно/ и да бачкаш 4 дни за да си ги купиш.Това е.

на мен пък много реално ми изглежда.

бачкам 2 седмици да сменя ЦД-то и пищялките на вратите в колата ;)

sladkata_sisi
08-31-2010, 18:26
Не мисля, че е толкова късно, все пак има 2 седмици. А като отида в супермаркета с кого мога да говоря? Иначе ми звучи супер 20 лв. за 4 4аса.

Seducti0n
08-31-2010, 23:04
Не съм казала, че е малко.Просто някак не ми се вижда реалистично да си харесаш некви обувки за 80 кинта /примерно/ и да бачкаш 4 дни за да си ги купиш.Това е.

на мен пък много реално ми изглежда.

бачкам 2 седмици да сменя ЦД-то и пищялките на вратите в колата ;)

Това е оправдано , но чисто женските неща от сорта на гримчета, парцалчета, обувки за мен не е.Но щом момичето е решило да си изкара само парите-евала.

С някой от персонала.Ако не попаднеш на правилния човек, най-вероятно ще те упъти към друг. Айде успех.

Nakadah
08-31-2010, 23:09
Никой няма да те назначи за няколко дена! Самата мисъл за такова нещо звучи несериозно!

cherinka
08-31-2010, 23:09
епа за 4 часа 20лв. малко ли е бе? :shock:

абе вие понекога имам чувството,че си мислите,че живеете в Маями,изобщо не сте наясно с българската действителност в момента. средната работна заплата в БГ е 25лв на ден (8ч. и половина). 20лв за 4 часа си е чук.


Ми да!
Те форума са богаташи, кво знаеш ти.

Питай гугъл за рекламни агенции.

Seducti0n
08-31-2010, 23:23
Никой няма да те назначи за няколко дена! Самата мисъл за такова нещо звучи несериозно!

Звучи несериозно, ако отиде и им каже- "ами такова харесала съм си едни обувки и понеже няма как да си ги купя реших да започна работа при вас, има ли свободни места?"

Иначе не виждам нещо супер невъзможно.Промоутърствот си е точно временна работа.

HeavensMaiden
09-01-2010, 10:02
Да ти кажа аз работих това цяло лято и си събрах около 600лв за 2 месеца. Зависи за каква промоция си плащат по 5лв на час. Ако правиш промоция на алкохол или цигари (трябва да имаш 18 обаче) плащат малко повече. Някои беше споменал по-горе да идеш до супермаркетите напрово. Тва е пълна глупост. Те няма как да знаят и да ти дадът работа. Цялата врътка става така : отиваш в някоя рекламна агенция (Парида, Пр Стил, Страта и др.) и си подаваш документите. От там те те викат на интервю и ти дават някоя промоция на обект и така става всичко. Аз си намерих работа точно за една седмица и веднага започнах. Тая работа е целогодишно, не е задължително само лятото да работиш. И 20лв никак не са малко за 4 часа хахаха Аз съм работила 8часа с 30мин почивка за 60лв. Заработват си се яко пари :) В jobs не си ли намерила няколко обяви? Директно си правиш CV ако преди си аботила въобще и го пращаш по обявата. Ако пък има телефон за връзка направо се обаждаш и казват така и така относно обявата се обаждам и тва е . Ако те викнат викнат ако не продължаваш да търсиш :) Успех :)

HexGirl
09-01-2010, 10:20
НЕ става в самия магазин :)
Промоутър се става за агенция която те праща по промоции и прочие .
Аз работих 2 години като промоутър и мога да кажа ,че дават добри пари . За тази работа обаче се иска малко хъс . Винаги трябва да се усмихнат и упорит и да знаеш как да продаваш дадената стока .

PinkFloydSound
09-01-2010, 10:25
Една приятелка работи в Германия за един месец... Кво да ви кажа, за 3-4 часа гладене на ден и правене на кафе, и то не всеки ден.. ще вземе 1000 евро някъде.

SuNsEt
09-01-2010, 17:16
Една приятелка работи в Германия за един месец... Кво да ви кажа, за 3-4 часа гладене на ден и правене на кафе, и то не всеки ден.. ще вземе 1000 евро някъде. Ех...ама ти сама си го каза -Германия :(

Една приятелка тая година се хвана да лепи някви плакати и обяви из София.За няколко часа на ден...2-3 дена работа.А плащането...10-15 лв май каза,че е .

Абе да попитам хората,които им се е наложило да работят през лятото:
Сами ли бяхте на работа или си намерихте някъде с още някой приятел?Иии какво е чувството да работиш сам?Нямам достатъчно хъс и ми е някво притеснително да работя,не ме е срам да кажа,че работя и ми се иска,но като се сетя,че ще трябва да се оправям сама и се спичам. 8-)

HexGirl
09-01-2010, 19:31
Че от какво ще те е срам ?
Винаги ми е било интересно това със срама .... не може хем така хем иначе .
За да те приемат на сериозно трябва да си по серт :)
Аз съм работила на 4 места досега и никога не ме е било срам от нищо :)
Промоутър , сервитьор също и на блок маса в ресторант :)
Нали ще работиш защо са ти други хора

SuNsEt
09-01-2010, 20:25
Никога не съм работила и не знам как е...Не можах до сега да се реша тотално и се отказвах много лесно.Виждам,че има много мои връсници,които си работят най-спокойно и евала...Ужасно много си права HexGirl :)

the_best_f
09-01-2010, 20:35
Ами как можете да станете промоутъри в Kaufland, да речем? Точно за тези хипермаркети не се ли уреждат нещата на място?

HexGirl
09-02-2010, 01:47
точно хипермаркетите работят с големите промоутърски фирми :)

vIKToriYa
09-02-2010, 16:26
на колко си години има ли някаква долна граница на годините защото и аз се интересувах от това тази година но нищо не намерих или по-точно не съм знаела за тези агенции ... но вече е късно .. :(