PDA

View Full Version : На горещия стол e DarkKisss



m1nik
08-31-2010, 07:28
Име?
Години?
Град?
Зодия?
Мечти?
Хоби?
Цели?

realantisocial
08-31-2010, 08:22
Какво възпитава спортът в един тийнейджър на твоите години ?
Ако някой ден ти предложат отличен контракт, свързан с професионално развитие в спортна насока ще приемеш ли ?

mitternacht
08-31-2010, 09:01
Любим жанр музика, евентуално? 8)

strave
08-31-2010, 09:20
Хоби имаш ли?
Живееш ден за ден или предопчиташ да правиш планове за бъдещето?
Кое свое качество харесваш най-много и защо?
Чувствителна ли си и до каква степен?
Кое нещото което в момента те прави щастлива?

AcrossYourFace
08-31-2010, 09:22
Какви пиърси имаш?
Мислила ли си за татуировка(ако още нямаш де)?

DarkKisss
08-31-2010, 10:01
m1nik

Име? Альона
Години? 17
Град? Варна
Зодия? Стрелец
Мечти? Някак си вече се сбъднаха 8-)
Хоби? Спорт (петобой) и драскане на карикатури на задните листи на тетрадките в дасклао, хаха.
Цели? Хирург .. (може би) 8-)

HarleyFlanagan

Хммм преди имах негативно мнение за теб, а преди няколко месеца се промени - мислиш ли, че ти си се променила в последно време (като представяне във форума, де) или просто аз съм нападал за спорта? - Ами мисля, че спря да ми пука. Смисъл преди много се натягах за фигурата и резултатите, но знаейки, че давма всичко от себе си няма смисъл да си натоварвам съзнаето излишно и просто се освободих от странични мисли (:

Защо толкова спортуваш?- Защото ми харесва.
Какво ти дава? - Енергия, мотивация, хъс, причини да продължам все напред.
А какво ти отнема? - Нерви и понякога част от здравето :/


Някога треньор давал ли ти е "плодова вода", която да ти даде необяснимо много енергия? - Хаха, не. Аз съм pure natural. Не взимам добавки (:

Сериозни контузии имала ли си? - Да, миналата година за 1 сезон си контузих 2-та глезена на левия бях 10 дена с гипс :( Беше гадно, но го преодолях.

realantisocial

Какво възпитава спортът в един тийнейджър на твоите години ? - Вътрешно спокойствие, самоконтрол и самодисциплина.
Ако някой ден ти предложат отличен контракт, свързан с професионално развитие в спортна насока ще приемеш ли ? - Мисля, че ще се замисля, защото хората не случайно са казали, че спортът е до време, контузии и т.н. всичко може да се случи, не ми се рискува. 50 на 50 е работата 8-)


mitternacht

Любим жанр музика, евентуално? - Предимно метал. Харесвам Рамщайн!! :smt007



strave

Хоби имаш ли? - Горе споменах вече (:
Живееш ден за ден или предопчиташ да правиш планове за бъдещето? - Правя си планове и 70 % не се осъществяват по начина, по който аз съм 'планирала', хаха.
Кое свое качество харесваш най-много и защо? - Инат и упорисот, защото с тях съм постигнала доста неща в областта, в която се занимавам.
Чувствителна ли си и до каква степен? - Ами рядко може нещо да ме 'нарани'. Доста чувствителна съм към думи/постъпки, които смятам за нередни към мен от близък за мен човек.
Кое нещото което в момента те прави щастлива? - Спортът!!

AcrossYourFace

Какви пиърси имаш? - по ушите 8, 1 пъп, 1 език, 1 смайл.
Мислила ли си за татуировка(ако още нямаш де)? - Да обмислям, хаха. Чудя се за подходящ момент, защото няма да мога да плувма и т.н. а няма шанс в момента д аси позволя да не плувам :/ и такам ..

PIF
08-31-2010, 10:51
Кое е най-смелото нещо, което си правила?
Извиняваш ли се винаги, когато си виновна?
Кое качество у един човек ти е противно?
Мислиш ли, че на мъжете им е по-лесен живота?

и един, който се отклонява от темата:
като дойда да уча във Варна, ще се видим ли? :Д

jghgh
08-31-2010, 10:54
Какво ядеш в даскало?

DarkKisss
08-31-2010, 11:10
PIF

Кое е най-смелото нещо, което си правила? - Когато бяхме на Европейско в Турция 2009 и ние бяхме в 1 курорт и аз си взех такси съвсем самичка без да познавам околността, а то там бъка от мангали и тръгнах съвсем в друг курорт, който е сигурно на 40 км. от нашия лагер. Мале умрях .. и то заради 1 човек, трябваше да го видя, мале каква простащина беше, смисъл сега ми е смешно, ама тогава когато стоях по средата на нищото и върях до някъв хотел и никой не говореше англ. не ми беше мн яко :D :D
Извиняваш ли се винаги, когато си виновна? - Не 8-)
Кое качество у един човек ти е противно? - Двуличието и лицемерието.
Мислиш ли, че на мъжете им е по-лесен живота? - Еми .. Не, не съвсем, живеят по-малко, хабят повече нерви, бачкат повече .. Какво да завиждам? Е верно, че ние износваме деца и т.н. Ама к'во пък, преживява се, хаха.

и един, който се отклонява от темата:
като дойда да уча във Варна, ще се видим ли? :Д - Само казваш и ш се видим :Р

jghgh

Ябълки и кисело мляко, понякога ядки или сушени плодове, хаха.

Seducti0n
08-31-2010, 11:42
искаш ли да имаш семейство /деца и на каква възраст горе долу?
би ли дала пари за благотворителност.ако отговорът е да, за каква кауза?
някога съжалявала ли си за начина си на живот?

и сега един въпрос, който лично ме засяга, а знам, че малко или много си наясно с тез неща- до колко се уврежда организма от почти пълното гладуване-имам предвид вода, сокове, чай, мед и по 1плод макс на ден. четох всякакви неща, че пълното гладуване е начин човек да се пречисти от токсините в тялото си.

m1nik
08-31-2010, 11:44
Пусни снимчица :)
Няколко думи за семейството ти?
Любим сезон?
Стил на обличане?
Какви са принципите ти?
Какв може да те натъжи?
Как ти викат?
Прякори?
Няколко думи за приятелите ти?
Любима песничка/няколко?
Влюбвала ли си се?
Какво е за теб любовта?
Какво е за теб истината?
А лъжата?

улях се

DarkKisss
08-31-2010, 11:57
Seducti0n

искаш ли да имаш семейство /деца и на каква възраст горе долу? - Разбира се, че искам, а колкото до възрастта .. Не знам след 25 сигурно.
би ли дала пари за благотворителност.ако отговорът е да, за каква кауза? - Ако наистина е за благотворителност, да, но 70 % от случаите са измислици. Бих дала пари за приют за животни!!!
някога съжалявала ли си за начина си на живот? - Не, защото мисля, че всяко зло е за добро.

и сега един въпрос, който лично ме засяга, а знам, че малко или много си наясно с тез неща- до колко се уврежда организма от почти пълното гладуване-имам предвид вода, сокове, чай, мед и по 1плод макс на ден. четох всякакви неща, че пълното гладуване е начин човек да се пречисти от токсините в тялото си. - да, но трябва да се прави под наблюдението на лекар. чела съм за пълното гладуване за 1,3,5 дни .. но се прави с лекар, в никакъв случай не и сам. вярно е, че се пречистваш напълно. такива гладувания са полезни да се правят 1-2 пъти в годината.

m1nik

Пусни снимчица - http://i37.tinypic.com/dqmc9k.jpg
Няколко думи за семейството ти? - Доста борбени родители имам.
Любим сезон? - есен. (явно) 8-) Преди мислиех, че е лято, но се оказа, че не е, хаха.
Стил на обличане? - спортен.. абе зависи къде отивам общо взето, защото не може да отида на абитуриенска и да се нося като изтърсак примерно, както бих отишла на даскало.
Какви са принципите ти? - Бъди верен на себе си и никога не се отказвай от целта, която си си поставил!
Какв може да те натъжи? - Смърт на близък или на животинките ми. Контузия.
Как ти викат? - Льони.
Прякори? - Лудата рускиня, Сибирнячка, хаха. Те са в кръга на шегата.
Няколко думи за приятелите ти? - Готяни 8-)
Любима песничка/няколко? - Rammstein - ich tu dir weh
Rammstein- Speluhr
Disturbed- ten thousand fists
и т.н. и т.н. 8-)
Влюбвала ли си се? - Не знам, не мисля.
Какво е за теб любовта? - Необяснима.
Какво е за теб истината? - Това, което не може да се изрече с думи, а някак си чрез душата ..
А лъжата? - Завеса зад която всички поне веднъж сме се криели.

m1nik
08-31-2010, 13:05
е тоwа беше мн хубав отговор

А лъжата? - Завеса зад която всички поне веднъж сме се криели.


Какво учиш :)

SuNsEt
08-31-2010, 13:10
Пиеш ли кафе?
Ами алкохол?
Не пушиш...нали?
Какво ти е мнението за наркотиците и хората,които ги използват?
С кое детско си израснала?
Кои са най-хубавите ти години от живота?
Имаш ли си гадже?
Девствена ли си?

bogzfaggot
08-31-2010, 15:17
Любима книга и автор,моля!

DarkKisss
08-31-2010, 16:39
terrorclub

мислиш ли,че извън спорта си социален инвалид? - Не.

интересуваш ли се от спорт чисто любителски - в смисъл да следиш разни състезания по света,отбори,играчи,състез тели,където ти не участваш? - Да, разбира се. Обичам да гледам бързо ходене, хаха, скокове във вода също (:
кои са любимите ти спортисти? - Usain Bolt, Michael Phelps, Ивет Лалова, Federica Pellegrini.




m1nik

Какво учиш? - Основно изучавам немски език, биология и химия.

SuNsEt

Пиеш ли кафе? - О ДА 8-)
Ами алкохол? - Нем.
Не пушиш...нали? - Не, алергична съм към дима даже.
Какво ти е мнението за наркотиците и хората,които ги използват? - Лошо 8-) Ама то си е за тях така или иначе, мен к'во ме бърка, хаха.
С кое детско си израснала? - CARTOON NETWORK: Dexters Laboratory, Ed, Edd and Eddy, Tom and Jerry, Scooby Doo, The Powerpuff Girls <3
Кои са най-хубавите ти години от живота? - 15,16,17. 8-)
Имаш ли си гадже? - Вече не.
Девствена ли си? - Да.

bogzfaggot

Любима книга и автор,моля! - Ами любимата ми книга е 'Дъщерята на Якудза' .. А пък за автор сякаш нямам някакви особени симпатии към отделните автори :?

Sham
08-31-2010, 16:46
*в какво смяташ, че са добри българите?
*а руснаците?
//все по-често си мисля, че най-много си приличаме с руснаците и сме ужасно(в смисъл на много) далеч от всякакви европи и америки, та затова.;

DarkKisss
08-31-2010, 16:49
Sham

*в какво смяташ, че са добри българите? - Ако все още говорим за спорт, то българите са доста силни в щангата, гребане, гимнастика (донякъде), борба.
*а руснаците? - петобой, фигурно пързаляне, спортно ходене..

ЗАщо трябва да сме 'Европа' или 'Америка'? Ние сме България и точка. Ебаси ..

Sham
08-31-2010, 16:56
ами, не, не говорех за спорт.
//а и не трябва да сме никъде и никакви, просто гледам на държавите като на хора, някои си приличат и подхождат повече от други)

DarkKisss
08-31-2010, 17:04
terrorclub

а отборни спортове следиш ли? - Не харесвам колективните спортове, повече ми допадат тези, които ти дават възможност да се изявиш индивидуално.

кои са любимите ти отбори и първенства във футбола,баскета,хокея? - не ги следя, както казах вече горе (:

Sham има логика 8-)

DarkKisss
08-31-2010, 17:14
да разбирам ли,че не си добър съотборник? а егоист ли си?

По принцип ми се налага да играя в отбор на щафети и т.н. Чувствам се отговорна за хората от отбора и т.н. Но все пак не може да се каже, че победата или загубата е заради еди кой си .. Грубо е. Случвало ми се е да прецаквам отбора и да издърпвам отбора и някак си .. Не ми допада. Мисля, че малко си падам егоист, да.

bloodyF
08-31-2010, 17:37
как се представяш след 7 години?
любим сезон и защо?
с какво би искала да се занимаваш след като завършиш?
обичаш ли шоколад? ;д
винаги ли ядеш толкова здравословно или от време на време си позволяваш някакви... 'забранени' неща? ;д

DarkKisss
08-31-2010, 17:45
bloodyF
как се представяш след 7 години? - Стажант в Германия 8-)
любим сезон и защо? - Есен- мека, топла, предстои зимата 8-)
с какво би искала да се занимаваш след като завършиш? - Медицина.
обичаш ли шоколад? ;д - Чак пък да обичам, ама бих яла, хаха.
винаги ли ядеш толкова здравословно или от време на време си позволяваш някакви... 'забранени' неща? ;д - позволявам си, няма как, хаха.

umnotodetence
08-31-2010, 18:33
Представяш ли си се с плътно прилепнала рокля,до коленете например, много високи обувки? T.e.изглеждап по женствено. Мисля, че носиш по-спортни дрехи?! А и твоите плочки малко или много асоциират на мъжки. Ти си го знаеш, но браво за постигнатото!

DarkKisss
08-31-2010, 18:39
umnotodetence

Представяш ли си се с плътно прилепнала рокля,до коленете например, много високи обувки? T.e. да се почувстваш малко по женствено. Защото твоите плочки малко или много асоциират на мъжки. Ти си го знаеш, но евала за постигнатото.

ами в интерес на истината си се представям, хаха, но не знам как ще стане ходенето и за къде ще съм се облякла по този начин и плочките ми нямат никакво значение в случая с рокля няма да се виждат 8-)

Seducti0n
09-01-2010, 00:20
:) няма нужда от повод за да се почувстваш женствена и привлекателна. това мога да ти кажа аз /дано не прозчуви обидно/

има ли неща за които си сигурна, че няма да си простиш
научила ли си се да се поставяш на мястото на отсрещната страна при даден конфликт/спор и т.н.
лесно ли допускаш хората до себе си?
животът ти свързан ли е по някакъв начин с изкуството. имаш ли интереси в тази насока, таланти и т.н.?
едно нещо, което не би пожертвала в името на спорта

ArrowsOfDeath
09-01-2010, 00:34
За колко време бягаш 100м?
Ами 100м плуване? Любим стил?
Похвали се с най-големите си постижения в спорта :Р

DarkKisss
09-01-2010, 06:51
Seducti0n

има ли неща за които си сигурна, че няма да си простиш? - Да, че не започнах да се занимавам със спорт по от рано..
научила ли си се да се поставяш на мястото на отсрещната страна при даден конфликт/спор и т.н.? - Зависи с кого се провежда конфликтът или спорът.
лесно ли допускаш хората до себе си? - Научила съм се да ги преценявам и .. понякога.
животът ти свързан ли е по някакъв начин с изкуството. имаш ли интереси в тази насока, таланти и т.н.? - Рисувам карикатури, когато ми дойде музата пиша песни за себе си, живота и т.н. :D
едно нещо, което не би пожертвала в името на спорта. - Бъдещето си. (възможността да имам деца например)

ArrowsOfDeath

За колко време бягаш 100м? - Хаха, не бягам 100 м. Бягам 3 км. на състезание :Р (:
Ами 100м плуване? - 1.10, хаха. не ми е силната страна. Любим стил? - кроул, разбира се.. 8-)
Похвали се с най-големите си постижения в спорта :Р - Индивидуален Златен медал на Блаканските игри в Турция юли 2010. По-форе от това не знам .. Смисъл имам много медали и отличия от това, където съм се състезавала по България, но това .. беше Балканиада все пак 8-) ии 12 място по фехтовка на Европейско . (от 45)

SummerDream
09-01-2010, 10:05
Същност от колко годишна започна да се занимаваш със спорт и сама ли реши, че трябва да го направиш или под натиска на близък/родител?
По колко часа на ден средно тренираш?
А как е положението в училище-добра ученичка ли си, любими предмети?

DarkKisss
09-01-2010, 10:33
SummerDream

Същност от колко годишна започна да се занимаваш със спорт и сама ли реши, че трябва да го направиш или под натиска на близък/родител? - Еми нашите ме бутнаха да тренирам плуване преди 4 години, на мен не ми се ходеше хич, то пък озлезе мн забавна история и се получи петобой и започнах да тренирам, а после като видях и първите резултати супер много се надъхах и така .. сама..
По колко часа на ден средно тренираш? - когато имам 3 тренировки - 4 часа, когато имам 2 тренировки - 3 часа.
А как е положението в училище-добра ученичка ли си, любими предмети? - Ами да, добре ученичка съм .. В интерес на истината завърших сега 10-ти клас с 5.70. Любим предмет немски език (:

Dundy
09-01-2010, 13:30
Как балансираш със спорта и ученето(на мене ми е трудно,затова и питам)?
Освен това искам да те питам при теб случвало ли се е да те измести по някакъв начин човек с връзки?

HeavensMaiden
09-01-2010, 13:39
Имаш много хубаво име. На кого си кръстена или просто така са го избрали вашите?
Имаш ли роднини, които не са българи? Питам те, защото името ти е не е традиционно за България. :)

DarkKisss
09-01-2010, 14:53
Dundy

Как балансираш със спорта и ученето(на мене ми е трудно,затова и питам)? - Слушам в час 8-) (имам добра памет сякаш)
Освен това искам да те питам при теб случвало ли се е да те измести по някакъв начин човек с връзки? - О да .. че как .. то около шопите се върти всичко (нищо лично за софиянците от форума) .. абе глупаво е, но се е случвало 1-2 пъти ..

HeavensMaiden

Имаш много хубаво име. На кого си кръстена или просто така са го избрали вашите? - Така са го избрали нашите (:
Имаш ли роднини, които не са българи? Питам те, защото името ти е не е традиционно за България. - Не съм българка и не съм родена тук. Рускиня съм и цялата рода сме руснаци (:

umnotodetence
09-01-2010, 17:45
Мисля, че с русата си коса изглеждаше по-невинна и нежна. А мисля, че тази нежност в излъчването ти е необходима, за да може да контрастира на мускулестото ти силно тяло. Иначе си много симпатична :) Не мислиш ли да си оставиш естествения цвят?
Искаш ли да се влюбиш лудо (нали каза, че не си се влюбвала досега имай предвит, че ако е много силно, може леко да намалиш спорта...как въобще ти оставя свободно време? :D

ElinoOor
09-01-2010, 18:07
Ленка,днес да си се разхождала по Варненчик със сребрист клин и прибрана коса? 8-)

DarkKisss
09-01-2010, 18:21
umnotodetence

Хахаха, съдба. Точно днес се боядисах руса отново, домъчня ми ;(
И да, исакм да си оставя естествения цвят))
Ами все тая ми е, хаха. Нямам нищо против, ако човекът е .. THE ONE дето се казва, ама в никакъв случай това няма да повлияе на спортната ми кариера, защото най-вероятно ще е спортист и той, хаха. :Р

ElinoOor

НЕЕЕЕ :lol: Не съм ... :Х А и нямам такива дрехи, лол, хаха.

ArrowsOfDeath
09-01-2010, 18:31
Не си ли падаш тайно по някой? :P

DarkKisss
09-01-2010, 18:41
Не си ли падаш тайно по някой? :P

Чак пък да си падам, не мисля, хаха.
Смисъл не че няма готяни батковци плувци на басейна, ама все пак, нищо няма, хаха.

ElinoOor
09-01-2010, 21:13
днес едно момиче адски ми заприлича не теб :О

иначе.. от кАде познаваш Калин? :D

DisturbiaV
09-01-2010, 21:14
Какво ти липсва в живота?
Ако трябва да избереш 1 спорт от 5тте кой би бил той?
Ако можеш за 1 ден да бъдеш друга каква би била?

DarkKisss
09-01-2010, 21:23
ElinoOor

оф .. от една водна война, случайно .. защо и на теб ли досажда или как?

DisturbiaV

Какво ти липсва в живота? - Нищо!! (:
Ако трябва да избереш 1 спорт от 5тте кой би бил той? - Бягане <3
Ако можеш за 1 ден да бъдеш друга каква би била? - Не искам да бъда друга, всичко което стана в живота ми лошо или добро стана и аз такава каквато съм и не си се представям по друг начин (:

ElinoOor
09-01-2010, 21:31
Досажда ли ти? :lol:
Бе знаем се с него по някви общи приятели,после имаше някви любовни драми(мне между нас,слава богу :Д) и т.н.
Иначе аз знам, че се познавате покрай фейсбук и снимките. :D :D

DarkKisss
09-01-2010, 22:40
Досажда ли ти? :lol:
Бе знаем се с него по някви общи приятели,после имаше някви любовни драми(мне между нас,слава богу :Д) и т.н.
Иначе аз знам, че се познавате покрай фейсбук и снимките. :D :D

Хахахаха. Хлапето се забавлява по детски начин, поне не бие на вена под терасите..

m1nik
09-01-2010, 23:26
10на думи, с които би се самоописала :)
5 неща в начина ти на мислене, които ти си харесваш
5 неща в начина ти на мислене, които не харесваш
Сама за себе си как определяш характера си слаб/силен?

RedJeans
09-01-2010, 23:53
Като се записа добре ли започна(с добри резултати за начинаещ)?
Преди била ли си "спортна натура'?
Ученолюбива ли си?
Закуснях ли?Утре майка ми ще се обади на треньора?
8-) 8-) 8-)

DarkKisss
09-02-2010, 17:17
m1nik

10-на думи, с които би се самоописала. - Борбена, упорита, инат, самоуверенна ..
5 неща в начина ти на мислене, които ти си харесваш. - Ами, държа си на своето и това е! 8-)
5 неща в начина ти на мислене, които не харесваш. - Прекалено мн фантазирам понякога .. в пълния филм влизам :/
Сама за себе си как определяш характера си слаб/силен? - Силен.

RedJeans

Като се записа добре ли започна(с добри резултати за начинаещ)? - Мн злеее 8-)
Преди била ли си "спортна натура'? - ИЗОБЩО .. хаха
Ученолюбива ли си? - Не, но ми върви, хаха.
Закуснях ли?Утре майка ми ще се обади на треньора? - Не си (: Звънкай по всяко време))

ElinoOor
09-02-2010, 17:20
ЖелаЙш ли да се запознаем лично майна? 8)

Romance
09-02-2010, 20:34
Братя/сестри?
От къде изобщо дойде идеята за спорт (ясно от родителите ти), но за да запълваш свободното време, да се занимаваш с нещо или..?
Писвало ли ти е понякога, идвало ли ти е да се откажеш?
По колко пъти в седмицата тренираш? Всеки ден?

DarkKisss
09-02-2010, 20:45
ElinoOor

Па що не!? 8-) :booooomb:

Romance

Братя/сестри? - Не.
От къде изобщо дойде идеята за спорт (ясно от родителите ти), но за да запълваш свободното време, да се занимаваш с нещо или..? - Да си изразходвам енергията където трягбва 8-)
Писвало ли ти е понякога, идвало ли ти е да се откажеш? - Да.
По колко пъти в седмицата тренираш? Всеки ден? - 2-3 пъти, понякога в неделя почивам (:

ElinoOor
09-02-2010, 20:55
Само обади кога,къде.. :smt040

Като тичаш на стадиона/правиш упражнения вкъщи каква музика пускаш? :-o
Книжки четеш ли? Какъв жанр,коя ти е любимата?
Дразни ли те като ти кажат 'ЧОВЕЕЕЕЕК,НАЙШ ЛИ КВО СТАНААА' ? 8-)
Ти говориш ли на човек,авери,брат,браточка,ш о стаа е баце,ооо пепи,ей сексЕ и т.н. ? 8-)

ArrowsOfDeath
09-03-2010, 00:29
Колко си висока?
Някви сериали дърпаш ли си от нета да гледаш?
Богати ли са ваште? :lol:

DarkKisss
09-03-2010, 06:17
ElinoOor

Само обади кога,къде.. - Скоро ще е))))

Като тичаш на стадиона/правиш упражнения вкъщи каква музика пускаш? - Рамщайн, Дистърбд или нещо друго, с което имам спомени ама пак е от този жанр ..
Книжки четеш ли? Какъв жанр,коя ти е любимата? - Срамно си е, ама не чета мн мн .. Не е като да съм запалена фенка на някоя .. но ако ми стане интересно за 2 дена я прочитам, хаха.
Дразни ли те като ти кажат 'ЧОВЕЕЕЕЕК,НАЙШ ЛИ КВО СТАНААА' ? - Не, свикнах му вече, хаха. Що те дразни ли те?
Ти говориш ли на човек,авери,брат,браточка,ш о стаа е баце,ооо пепи,ей сексЕ и т.н. ? - Говоря на 'човек' ама не се усещам и аз понякога :/

ArrowsOfDeath

Колко си висока? - 1.73 :oops:
Някви сериали дърпаш ли си от нета да гледаш? - Порното смята ли се? хаха. Не шегувам се .. Ами не съм кой знае колко запалена ;)
Богати ли са ваште? - Хахаха, не мога да дам подобна оценка на ситуацията :lol:

ElinoOor
09-03-2010, 12:47
Ты послушать хорошую музыку. :D

Планирование будущего?
Какова ваша мечта?
Каковы ваши приоритеты сейчас и что будет после 10 лет?
Ты хочешь иметь спортивную карьеру?
Где же любовь в вашей жизни?
Брак и дети в будущем?
Как поживаешь?
(да не обърках нещо(?).. поправи ме,че хич не се разбирам с руския :д)

jghgh
09-03-2010, 13:40
Как сте решили да живеете тук, в Б-я, като сте руснаци?

Питам от чисто любопитство, не е някакъв дискриминационен въпрос.


Не знам какво още да те питам, ама си много секси.
Много си секси, ама не знам какво още да те питам. 8-)


Кой ще слагаш на стола?

Discard
09-03-2010, 14:53
Кой спорт най-много НЕ харесваш.
Караш ли често колело?Обичаш ли?
Любимо ядене?Пиене?

DarkKisss
09-03-2010, 14:54
ElinoOor

Планирование будущего? - Хирург 8-)
Какова ваша мечта? - Все мои мечты сбылись уже))
Каковы ваши приоритеты сейчас и что будет после 10 лет? - Хаха, что будет то будет, не знаю еще.
Ты хочешь иметь спортивную карьеру? - Нет ...
Где же любовь в вашей жизни? - Скоро появится, хаха.
Брак и дети в будущем? - Конечно, только не знаю когда))
Как поживаешь? - Норм))


На руски въпроси, руски отговори, хаха))

jghgh

Как сте решили да живеете тук, в Б-я, като сте руснаци? - Просто ей така. Нашите са решили и са заминали ..

Питам от чисто любопитство, не е някакъв дискриминационен въпрос. - 8-)


Не знам какво още да те питам, ама си много секси.
Много си секси, ама не знам какво още да те питам. -мерси, хаха.


Кой ще слагаш на стола? - Ами утре ... утре ще го измисля и ще слагам вече друг, днес последно, хаха.

DarkKisss
09-03-2010, 14:55
Кой спорт най-много НЕ харесваш.
Караш ли често колело?Обичаш ли?
Любимо ядене?Пиене?

1. плуване .. (блякс)
2. нямам колело, карам често кънки)))
3. пиле с ориз, боб на манджа и леща на мажда .. ахх тва мога да го ям постоянно. а да пия nestea lemon мале, хаха.

alex4et0y
09-03-2010, 21:45
1. Кое е по-важно според теб да си силен психически или физически. Защо?

Sham
09-03-2010, 21:49
//брей, не харесваш плуването...
от какво бягаш? към какво?

DarkKisss
09-04-2010, 10:10
alex4et0y

1. Кое е по-важно според теб да си силен психически или физически. Защо? - Психочески разбира се. Физически винаги можеш да се натренираш, ако си силен психически ;)

Sham

от какво бягаш? към какво? - Как така? От нищо не бягам по принцип;) Кефи ме да бягам, чувствам се свободна, не мисля за нищо, харесва ми. И да, не обичам да плувам... просто не ми харесва .. 4 години и ми се повдига.

umnotodetence
09-04-2010, 10:22
На аватара шпагат ли си направила и снимката е обърната или наистина си права и така си си вдигнала крака? 8-)
Сложи някоя твоя снимка, на която си широко усмихната :-) :-) :-)

Много успехи ти пожелавам за напред!!!

DarkKisss
09-04-2010, 10:48
umnotodetence

На аватара шпагат ли си направила и снимката е обърната или наистина си права и така си си вдигнала крака? - Хахаа, разкри ме :(( Аз съм и е обърната .. Не мога чак така да си вдигам крака, само ако е опрян на стена ..
Сложи някоя твоя снимка, на която си широко усмихната. - http://i55.tinypic.com/27yaamd.jpg :D

Много успехи ти пожелавам за напред!!!- Благодаря (:

DarkKisss
09-04-2010, 10:50
Айде стига толкова и от мен .. Щракайте му един ключ и ще слагам някой друг на електрическия стол. 8-) :booooomb:

DarkKisss
09-04-2010, 10:54
Айде готово (: