PDA

View Full Version : Въпрос за анална дивотия



Nikeq91
08-31-2010, 08:14
Виждам че сте печени хора тук и се надявам да ми отговорите. Значи става въпрос за анален секс - един приятел пожела да го направим. Дотук ще си кажете че няма нищо необичайно, е да но той пожела аз да го чукам него, а не той мен. Даже си е купил пенис колан. Аз естествено го направих, не съм някаква задръстенячка дето ще се цупи на такова нещо и за удоволствието бих направила всичко. Първо го облизах отзад, вкарах му го и го изчуках, но ми направи впечатление че свърши много бързо - за около 5 минути и без дори да си докосва песина, свърши само от аналното проникване.

Та се чудя според вас това нормално ли е мъж да свършва така и д иска такива неща. За мен проблем няма, дори ми хареса да го правя, но дали за него е нормално и не може ли това да му навреди по някакъв начин.

Аз също правя анален, но никога не мога да свърша така, само отзад, моля да си кажете мнението, ще ви бъда благодарна.

Sh@d0w
08-31-2010, 08:21
Естествено,че може.

Прочети това http://www.exooo.com/viewarticle.php?id=2706 :)

Moderatorius
08-31-2010, 08:29
Аз естествено го направих, не съм някаква задръстенячка дето ще се цупи на такова нещо и за удоволствието бих направила всичко. .
Тва ми хареса :lol: И защо мислиш, че само "задръстенячките" не биха го направили?

KumchoValcho
08-31-2010, 08:33
Доколкото съм чел удоволствието отзад при мъжете е много силно, защото там им е разположена простата и стимулирането й предизвиквало удоволствие, а също и нервни окончания и т.н.

В смисъл знам, че темата е ебавка, ма все пак 8-)

DarkTemplar
08-31-2010, 08:42
Честно да ти кажа ми се струва доста крайно. Не бих поел нищо отзад, поради лично мои съображения, а и ми изглежда кофти (макар че знам, че така се стимулира простата и вероятно има голямо удоволствие).

Fender
08-31-2010, 13:44
Ами...първо те поздравявам че си го приела със тая негова странност и сте го направили... А на теб хареса ли ти?

Иначе... Приятелят ти обича да го чукат със страпон... Това има много психологически обяснения, но няма да задълбавам... Като цяло е част от BDSM (правилното име на садо-мазо) и не идва само, така че може да пробваш да го опознаеш дали има и други по-странни неща по които да си пада...

Аз не съм пробвал и по-скоро не бих, но съм чувал, че било приятно, защото така се стимулира простатата... Трябва да питаме някой пидеразд :D

Иначе..както съм казвал много пъти... Нещо, което доставя удоволствие и на двамата, не е извратено... Успех .

BiGBaDWolF
08-31-2010, 13:54
Що да не свърши ... Секви изроди ги има .. За мене това е ненормална работа ама ти щом го приемаш пори го там ..

0y7ofCon7roL
08-31-2010, 15:10
Чувството че сереш навътре.......никога не бих искал да го изпитвам 8-)

7227
08-31-2010, 15:17
Тоя ти изневерява с мъже да знаеш :lol: Звучи ми много гейско товаа :-D

temiuni
08-31-2010, 15:27
Виждам че сте печени хора тук и се надявам да ми отговорите. Значи става въпрос за анален секс - един приятел пожела да го направим. Дотук ще си кажете че няма нищо необичайно, е да но той пожела аз да го чукам него, а не той мен. Даже си е купил пенис колан. Аз естествено го направих, не съм някаква задръстенячка дето ще се цупи на такова нещо и за удоволствието бих направила всичко. Първо го облизах отзад, вкарах му го и го изчуках, но ми направи впечатление че свърши много бързо - за около 5 минути и без дори да си докосва песина, свърши само от аналното проникване.

Та се чудя според вас това нормално ли е мъж да свършва така и д иска такива неща. За мен проблем няма, дори ми хареса да го правя, но дали за него е нормално и не може ли това да му навреди по някакъв начин.

Аз също правя анален, но никога не мога да свърша така, само отзад, моля да си кажете мнението, ще ви бъда благодарна.

Едва ли може да му навреди,ама си е гадно за мен.

pochti
08-31-2010, 15:34
ти си ебати тъпата гнусарка а приятеля ти е същия тъпак само че и гаден п.е дерас .

pochti
08-31-2010, 15:36
ти си ебати тъпата гнусарка а приятеля ти е същия тъпак само че и гаден п.едерас .

Bianc0
08-31-2010, 15:40
При мъжете допълнителен източник на удоволствие е простатата...

Patrone
08-31-2010, 15:58
изтръпнах докато го четях :shock: :( приятелят ти е пе*ер*ст щом изка такива неща от теб,не знам как не го е срам,но както се казва магаре срам има ли

LadyDy
08-31-2010, 16:41
Тоя ти изневерява с мъже да знаеш :lol: Звучи ми много гейско товаа :-D

Добре, че не е накарал някое момче да го направи ( не с колан )... :razz: :razz:

krasi93
08-31-2010, 16:56
А това за лизането на мъжки задник е гадно.

DarkTemplar
08-31-2010, 17:19
А това за лизането на мъжки задник е гадно.
Бих казал отвратително.

Nikeq91
08-31-2010, 20:28
А това за лизането на мъжки задник е гадно.
Бих казал отвратително.е вие сте мъже, нормално да не ви харесва, но мен ме кефи

За тези които казват че е педераст не е вярно, защото той не харесва мъже и никога не би го правил с мъж, иска с жена само.

WaterLilly
08-31-2010, 21:56
http://www.threadbombing.com/data/media/68/cool_story_bro.jpg

cride
08-31-2010, 22:54
Странно... ;д

DieselBlood
08-31-2010, 23:00
защото той не харесва мъже и никога не би го правил с мъж, иска с жена само.
Ммм да.Ти откъде си сигурна,че през някоя зимна нощ не му е било студено и не е отишал във Синята Стрида да му топнат чушлето,а??

Passi0n
08-31-2010, 23:20
Има един насито от кофата, със сигурност ще се радва да му го сложиш \:D/
стига ве
та по темата :shock: :lol:

0y7ofCon7roL
09-01-2010, 04:47
Ако авторката е тази от снимката с кеф ще и дам да ми направи едно федеросче :P

Nevyzmutim
09-01-2010, 06:21
Ако авторката е тази от снимката с кеф ще и дам да ми направи едно федеросче :P

Абе верно ако е същата, с удоволствие ще и дам и моя задник да оближе, стига да не се опита да пъха нещо вътре. :D

По темата - съвсем нормално, т'ва си е чиста биология. :)

kremen4eto
09-01-2010, 07:03
А това за лизането на мъжки задник е гадно.
Бих казал отвратително.е вие сте мъже, нормално да не ви харесва, но мен ме кефи

Щом той може да лиже моя, значи и аз мога да лижа неговия. Едни и същи неща се случват там и хигиената е отлична, значи няма проблем. Напоследък ми се иска да го правя, да опитам, да видим дали ще му хареса. Не съм сигурна той дали иска и не знам как по-деликатно да разбера. :D

По темата: Това вече ми се струва странно. Странно, в смисъл, ориентацията му според мен става под въпрос. В крайна сметка ти си зад него. Може да не харесва мъже, ама утре да накара мъж да го изчука и да си представя, че си ти например. Не знам, неприемливо е за мен. Ама си правете кефа, щом ви харесва. ;)

DarkTemplar
09-01-2010, 08:33
Ясно е, че всеки има право да пробва кви ли не дивотии, но аз съм с предрасъдъци по темата някоя жена да ми прави аналингус (федерос). Аз на нея бих, особено щом е готина и чистоплътна.

kremen4eto, зависи от колко време сте заедно с партньора ти и колко близки се чувствате. Намери начин да зачекнеш темата по принцип - кво мисли за тва действие, дали би му харесало, дали някой негов приятел/познат го е пробвал и т.н. Ако отговорът е положителен, може да му го намекнеш при следващия ви полов акт. Чел съм, че стимулацията там, съчетана с игра с ръка с члена и простатата (отвън) била доста възбуждаща за мъжа.

Ааа и нека предварително окоси ливадата в задния двор. :D

kremen4eto
09-01-2010, 08:40
DarkTemplar, скоро го попитах "Някога бръснал ли си си задника?" и той "А трябва ли? .. Що? федероски ли ще ми прайш?" и аз казах "Защо да не ти правя?" и той "Ми прави ми. Ама трябва първо да го обръсна нали?" и аз "Да" и се засмяхме и замълчахме.
От тогава минаха няколко седмици. К'во да му кажа "Айде, няма ли да се бръснеш?" :D

DarkTemplar
09-01-2010, 10:00
Ползотворен разговор. :D :D Може да му предложиш и кола маска. :P

kremen4eto
09-01-2010, 12:05
Ползотворен разговор. :D :D Може да му предложиш и кола маска. :P

Еми той на много места ползва кола маска, сигурно и там би пробвал. Бих му казала и директно, само не искам да го възприеме така сякаш на всяка цена искам да му ближа задника. :D А ако повдигна въпроса отново, направо така излиза.

Nikeq91
09-01-2010, 15:04
не е задължително да е бръснат, но все пак да е добре измит

DarkTemplar
09-01-2010, 15:19
Еми той на много места ползва кола маска, сигурно и там би пробвал. Бих му казала и директно, само не искам да го възприеме така сякаш на всяка цена искам да му ближа задника. :D А ако повдигна въпроса отново, направо така излиза.
Лято е все още, бъзикни го нещо на тема лична хигиена. А и щом си прави кола маска на толкова места, едва ли ще го бърка да оскубе и растенията в задния двор. Ясно, че не си преритала за близането там и няма да му се молиш, пък и ако не го направи, той губи, не ти.

kremen4eto
09-01-2010, 15:27
DarkTemplar, не смятам (той също), че космите имат общо с хигиената. Ще видя какво ще измисля.
А коя е подходяща поза за това? При положение, че не съм опитвала и трябва да ми е удобно, а той сигурно ще е малко шашнат :D

DarkTemplar
09-01-2010, 15:30
Честно казано имат общо или по-скоро имат общо с това на теб да ти е по-приятно и комфортно (все пак твоят език ще е там). За поза, предполагам той да е прав и леко разкрачен, а ти да си приклекнала зад него. Поне в такива пози съм виждал да го правят по розовите филми (което не е гаранция, че и в действителност става така де). А и ако опитате тази поза, ще можеш с другата ръка да стимулираш члена му (примерно). Може да проявите и въображение, важно е на 2мата да ви е хубаво.

kremen4eto
09-01-2010, 15:36
Аз пък съм виждала повече във филмите, мъжете да са легнали (или седнали) и разкрачени, виждала съм ги и надупени. :-D Не знам как се нарича, но не е ли подходяща позата 69, само че той отгоре. Отскоро я практикуваме и достъпа ми се струва добър. То така ми дойде и идеята де :D

DarkTemplar
09-01-2010, 15:37
Няма ограничения в позите, щом ви се струва приемливо - пробвайте го.


Стискай палци да ни се получи :P
Даже ще ида да пална някоя свещ в кварталната църква, че след толкова съвети направо съм лично заинтересован. :D

Даже може да драснеш някое ЛС ква сте я свършили. :D :D

kremen4eto
09-01-2010, 15:40
Няма ограничения в позите, щом ви се струва приемливо - пробвайте го.

Стискай палци да ни се получи :P

kremen4eto
09-01-2010, 15:58
Sorry на авторката, че започнахме да обсъждаме моите терзания, но не сметнах за нужно да пускам нова тема. :P

AllenWalkerr
09-01-2010, 16:42
Джиизъс :shock: :shock: :shock: :shock:

DarkKisss
09-01-2010, 17:02
Ако сте го пробвали това за 1-ви път, нормално е да свърши толкова бързо. Не смятам, че е кой знае какво, просто се опитвате да преоткриете удоволствието.
Баси ограничените сте повечето ..

krasi93
09-01-2010, 17:12
Още ли го мислите това лизане?Лизането ми се струва странно,ама това да чукам момче с изкуствен пенис ми се струва адски извратено.

DarkTemplar
09-01-2010, 17:15
Да си мъж и да те чукат анално (независимо дали го прави мъж или жена) си е крайно неприемливо и не-мъжко. Така разсъждавам аз, пък нека съм консерва и ограничен.

danchobg
09-01-2010, 17:20
КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРОЧЕТОХ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nikeq91
09-01-2010, 18:51
Гледам че питате за лизането и позата - за мен най-добре е когато той или тя лежи по гръб и си вдигне краката нагоре. Така се открива най-добре и има достъп до повече места едновременно. Това го казвам за близане на анус както на мъж, така и на жена.

GreenFairy
09-01-2010, 19:28
Мацка, сега кажи, че и със жена си спала и целият форум ще те има за секс-икона...

По темата: не бих го направила, но щом на вас ви харесва радвайте си се.

Nikeq91
09-01-2010, 19:32
Мацка, сега кажи, че и със жена си спала и целият форум ще те има за секс-икона...

По темата: не бих го направила, но щом на вас ви харесва радвайте си се.спала съм не виждам какво лошо има в това

rali4ka1
09-03-2010, 00:01
Няма нищо не нормално в това,че е свършил само от анално проникване.Един от начините за проверка простатната жлеза при мъжете дали функционира правилно е точно такъв.Всеки мъж който е пробвал веднъж после не се спира да го прави.В някои случаи това им носи по-голямо удоволствие от секса.

Nikeq91
09-03-2010, 08:53
Няма нищо не нормално в това,че е свършил само от анално проникване.Един от начините за проверка простатната жлеза при мъжете дали функционира правилно е точно такъв.Всеки мъж който е пробвал веднъж после не се спира да го прави.В някои случаи това им носи по-голямо удоволствие от секса.да така е и аз се убедих, мисля че всеки мъж трябва да го прави или поне да опита, а не да са с предрасъдъци и за това да губят по-голямата част от удоволствията, заради някакви бабини деветини

щом жена прави анален и мъж трябва да го прави, не е гей който го прави, гей е само ако го прави с мъж

DarkTemplar
09-03-2010, 09:04
да така е и аз се убедих, мисля че всеки мъж трябва да го прави или поне да опита, а не да са с предрасъдъци и за това да губят по-голямата част от удоволствията, заради някакви бабини деветини

щом жена прави анален и мъж трябва да го прави, не е гей който го прави, гей е само ако го прави с мъж
Ми освен да вземаш пенис колана и да те каня на гости. :-D :-D :-D

айде нЕма нужда...

Nikeq91
09-03-2010, 09:08
Аз да не съм курва че ще ходя да чукам всеки срещнат и да му ближа задника, айде засрамете се малко. Това че съм го правила не значи че го правя на всеки срещнат, приятеля ми е сериозен и само с него си го правя, просто споделих.

DarkTemplar
09-03-2010, 09:11
Че откъде да те знам каква си. :-o

Шегувам се, не се газирай. Просто от горния ти коментар излезе, че всеки мъж трябва да го направи, а виждаме, че имаш опит в тази област. 8)

А и помисли - ако действието беше толкова нормално, нямаше в заглавието на темата да присъства "анална дивотия". :-s

bilqnavod
09-03-2010, 10:51
Олеле като го прочетох си казах. После се замислих. Жените го правят, някой им харесва и пак го правят (други не) ест, ми тогава защо и мъжете да не го правят. Истината за мен обаче е следната. Аз не бих направила такаова нещо на никого. Е*си и простотията разбираш ли просто за мен е отврат, но щом на теб ти харесва... тва е друг въпрос.... :? :? :?

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 19:48
Явно си широко скроен човек,няма нищо лошо в това,но всичко си има граници...А границата м/у разкрепостеност и извратеност е доста тънка и по мое мнение ти си я преминала...Не знам,не съм никоя,че да те съдя,всеки си има предпочитания,но за мен не е нормално мъж да иска да го чукат в г**а...Някое пръстче или нещо такова да,но чак и пенис да си купи...

loliii
09-03-2010, 20:01
"Щом му прави кеф няма нищо лошо".. бла-бла-блаа.. Според мен пък има лошо. Садомазохистите също им прави кеф да се претрепват като говеда, ама отстрани не е много нормално. :? Във всяка сфера от живота на човек /дори при секса/ трябва да се поставят някакви граници и морални норми. Не виждам нищо нормално в това да ръгаш приятеля си с изкуствен пенис. Нищо нормално.

bloodysunrise
09-03-2010, 20:04
Бляк :-s

ScarletBite
09-03-2010, 20:20
Какво ли би казал Фройд за това? 8-)

Patrone
09-03-2010, 22:01
Какво ли би казал Фройд за това? 8-) Би казал да си използватe органите по предназначение WoW 8-)

Nikeq91
09-03-2010, 22:06
Какво ли би казал Фройд за това? 8-) Би казал да си използватe органите по предназначение WoW 8-)по твойта логика и свирка не трябва да се прави, а с устата само да се яде

dydka
09-03-2010, 22:18
айде и аз да се изкажа АЗ СЪМ ЗА! така де хах имах приятел на 33 и още го имам де както и да е той обичаше лизането няма нищо лошо в това,това е едно от нещата ,което най-силно подлудява мъжете,само 4е при мен беше обратното не ме е карал аз да му бъркам или нйещо друго сам се задоволяваше докато ме чукаше но с ръка не с допълнителни атрибути и т.н спомени спомени така,че няма нищо лошо и с момичета и на трйките и на петиците важното е да го правите за себе си да знаете ,че за вас е забавлението правите ли го заради други превръщате се в думата К***а ,за мен това значи тази дума ,когато не знаеш защо го правиш

xNiKx
09-03-2010, 22:59
Аз естествено го направих, не съм някаква задръстенячка дето ще се цупи на такова нещо и за удоволствието бих направила всичко. .
Тва ми хареса :lol: И защо мислиш, че само "задръстенячките" не биха го направили?
Е как, ти трябва да си много задръстена, че да не се съгласиш да чукаш приятеля си! :razz: :razz: :razz:

Patrone
09-04-2010, 07:19
Какво ли би казал Фройд за това? 8-) Би казал да си използватe органите по предназначение WoW 8-)по твойта логика и свирка не трябва да се прави, а с устата само да се яде не,нямам това предвид,правете каквото изкате,но според мен всичко трябва да си има граници :)

miss_kiss181
09-04-2010, 10:09
Ами човека явно е БИ, доста гадно ми звучи, ама щом ви влече..... :grin: :grin:

DaveDresden
09-04-2010, 14:13
Първо го облизах отзад...

Само като видях това и ми стана ясно, че темата е ебавка. :razz:

gia_sena_mono
09-07-2010, 12:54
Само задръстенячките не биха се съгласили един приятел да ги изчука и после те да го оближат и изчукат отзад.
:? :? :?
:lol:

tanch3t093
09-11-2010, 10:18
Ох нз ама аз тва никога няма да го напрвя независимо дали той иска или не ... Звучи ми .. Педераско и гадно!