PDA

View Full Version : Съвет от по-големите и по-опитни членове



bufalooo
08-31-2010, 08:59
Здравейте от няколко месеца следя форума но не съм писал нищо до сега обаче дойде и миг в който ми трябва съвет .

Да ви запозная с малката история момче съм от Бг но живея в една от съседките на страната ни. Запознах се съвсем случайно с 1 момиче от една игра преди 2 год не се познавахме толкова добре тогава,но по-късно се опознахме и станахме много добри приятели споделяхме си всичко приказвахме си на открити теми все едно сме брат и сестра.Обаче по едно време осетих че почна да изпитва чуства защото го показваше.Разлика е там че с 3 год имаме разлика (тя е по-голяма) (няма да казвам точни год. но сме в рамките на 15-20.) Аз обаче не и отвърнах със същото поради тези причини и исках просто фр. да си останем за дълго време. Тя замина за друга държава известно време,но скоро пак се върна. И пак всичко почна както преди дори този път се засили.. Там е проблема че не сме се виждали никога на живо само пикс и т.н изпитваме нещо 1 към друг но не го показваме на пълно,разлика в годините,и най-гадното че преди 1 седмица се събра пак с 1вия и приятел ... и в момента е раздвуена нз какво да направя затова ви искам съвет :?

Sh@d0w
08-31-2010, 09:10
Предложи и да се срещнете на живо,ако имате тази възможност.В повечето случаи откриваш доста неща за човека срещу теб,никога не можеш да добиеш пълна представа за даден човек по интернет,ако щеш и 10000 страници хронология да имате.И това е най-честата причина след това да се разочароваш от човека с който толкова време си си писал,защото виждаш че не е точно такъв,какъвто си очаквал.Е има и изключения де ;)

XTREMEFREERIDE
08-31-2010, 09:12
Ъ? Никога не сте се виждали на живо? Лошо, лошо. Вижте се първо. :)

bufalooo
08-31-2010, 09:23
Благодаря много за 2та бързи коментара. Да има възможност да се видим стига да има желание за изпълнение а т.е стъпката трябва да я направя аз ,но както казах си има приятел (1вият и приятел ) и нещо ме спира незнам какво е то можеби страх ... преди време и бях посветил една песен на нея и сили ми дава 1 изречение от техта - Не търсиш ли няма как, да намериш, намериш ли бъди готов на всичко за да го спечелиш. , но този страх ми пречи

Sh@d0w
08-31-2010, 09:27
Трябва да преодолееш страха,това е единствения начин.

Само ще ти кажа,че преди време и аз бях в подобна позиция,но не чаках като теб 2 години.Действах и не сгреших,сега с момичето сме добри приятели :) Даже след 4 часа трябва пак да се видим днес :)

Успех ;)

bufalooo
08-31-2010, 09:37
Добре благодаря много ще се опитам да последвам съветът ти :)

Bonita1991
08-31-2010, 09:40
вижте се :) може пък да се получи нещо красиво между вас :) разликата в годините ви не е фатална, така че действай :) преодолей страха си за да не съжаляваш после, че дори не си опитал :) УСПЕХ! :P