PDA

View Full Version : Треа да пиша обяснение за утре тъй че ако може да отгв фаст



StatusXEnigma
08-31-2010, 09:55
ауе набързо - бях на някаквъф проект в чужбина от даскалото и там не сам слушал учителя бла бла гъз - обикновенните неща (закъснения, напивания, и кфо още се сетите) и днеска бях на даскало да си зема бележника щот съм гъзар и кфо виждам тоя учител и боклука ми вика че треа да пиша обяснение за тфа кфо съм правил на тоя проек там за нарушаване на дисциплината. нема кфо ви лъжа не сам тарсил у нета за тфа как се пишат обяснения за тфа ако може некой да драсне как се пише смис кфо треа и кфо нетреа за да не се натопя щот ся съм нервен и ше зема да напиша глупости и се цакам сам :@
и ако може некой със света да ми пише на лично смс да го питам нещо важно (със света имам впредвид от мойте хора ако има тук не некфи ... аве майната му да пише кой иска боклуци такива)

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 10:43
С този правопис си за никъде...

StatusXEnigma
08-31-2010, 10:50
С този правопис си за никъде...
мислиш ли че ми пука бе ше пиша как си искам ако не ти изнася се върни в путката на майка си
баси хората има значи ... за чии дедаф написа тфа а ? не осъзнаваш ли колко е тапо ?
понеже аз отворих тема вие треаше ме съветвате ама аре аз да те посъветвам земи и се гръмни ( I'm dead serious )

Di
08-31-2010, 10:52
С този правопис си за никъде...

+
и нищо не разбрах кво треа и нетреа,големия гъзар се хвали,че не ходил някъде,йейй

StatusXEnigma
08-31-2010, 10:53
С този правопис си за никъде...

+
и нищо не разбрах кво треа и нетреа,големия гъзар се хвали,че не ходил някъде,йейй
йо еи шибаняци или съветвайте или мълчете

Di
08-31-2010, 10:56
обясни го на нормален български език,не си интересен като обиждаш даже си жалък :(

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 10:56
Абе, келеш, мери с приказките. Дрисльо с дрисльо, недоклатен. Ебати и малоумния пубертет.

StatusXEnigma
08-31-2010, 10:58
обясни го на нормален български език,не си интересен като обиждаш даже си жалък :(
на къф нормален български искаш ве то си го пише и ме остаи мен да съм си жалак а ти си затваряи устата ако няма да съветваш

Di
08-31-2010, 11:00
обясни го на нормален български език,не си интересен като обиждаш даже си жалък :(
на къф нормален български искаш ве то си го пише и ме остаи мен да съм си жалак а ти си затваряи устата ако няма да съветваш

:( :(

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:00
Абе, келеш, мери с приказките. Дрисльо с дрисльо, недоклатен. Ебати и малоумния пубертет.
мерси надявам се ся да изтаркат тази тема щот шибаняци като теб се бутат дет не им е работа (y) евала ти прааа

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:01
Мале, неможеш да напишеш едно елементарно обяснение... жалка картинка. Ясно е- след няколко години ще пасеш патките на село!!

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:02
обясни го на нормален български език,не си интересен като обиждаш даже си жалък :(
на къф нормален български искаш ве то си го пише и ме остаи мен да съм си жалак а ти си затваряи устата ако няма да съветваш

:( :(
земи се обади на даскалката ми по бел че пиша така а ?

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:04
Мале, неможеш да напишеш едно елементарно обяснение... жалка картинка. Ясно е- след няколко години ще пасеш патките на село!!
ми да не стане обратното щот аз съм го написал нещо елементарно а пак ти не го разбираш и земи се разкараи вече щот се насрах от смях с теб

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:07
А бе, олигофренче пъпчасало, в момента ти се излагаш. ПросТ си и продължаваш да спориш. Честно, такъв дебил не бях виждал...

SmilezZz
08-31-2010, 11:10
StatusXEnigma - Ти нормален ли си бе човек ? Егати и малоумния,
чесно.. :?


мислиш ли че ми пука бе ше пиша как си искам ако не ти изнася се върни в п****та на майка си
баси хората има значи ... за чии дедаф написа тфа а ? не осъзнаваш ли колко е тапо ?
понеже аз отворих тема вие треаше ме съветвате ама аре аз да те посъветвам земи и се гръмни ( I'm dead serious )
Ти не искаш съвет,а ми готово обяснение..Седни и си го напиши..
Даже децата в детската градина знаят как да пишат обяснение...Пфф..
Жалък тип си..

И прочети правилата на форума:

2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:10
А бе, олигофренче пъпчасало, в момента ти се излагаш. ПросТ си и продължаваш да спориш. Честно, такъв дебил не бях виждал...
ми ок ве остаи ме аз да сам си дебил а кфо ще кажеш? а ти земи се разкараи че не забелязваш срамът който насъбра

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:14
Какъв срам насъбрах бе, я ми обясни. хахахахахахаахахахахаххаа х
Тъп пубер=цървул

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:16
StatusXEnigma - Ти нормален ли си бе човек ? Егати и малоумния,
чесно.. :?


мислиш ли че ми пука бе ше пиша как си искам ако не ти изнася се върни в п****та на майка си
баси хората има значи ... за чии дедаф написа тфа а ? не осъзнаваш ли колко е тапо ?
понеже аз отворих тема вие треаше ме съветвате ама аре аз да те посъветвам земи и се гръмни ( I'm dead serious )
Ти не искаш съвет,а ми готово обяснение..Седни и си го напиши..
Даже децата в детската градина знаят как да пишат обяснение...Пфф..
Жалък тип си..

И прочети правилата на форума:

2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Ох..да, прав си. Искам се извиня за тези неща които съм написал до сега. Ако може да започнеме отначало ?
Ок, имам проблем трябва да пиша обяснение за нарушаване на дисциплината и просто искам да знам дали има някои неща които случайно може да ги спомена, а не трябва...
Мерси SmilezZz ти си моят спасител
кфо ще кажеш ся да лапаш неколко сфински пениси а те еба у збърканяка
а до колкото правилата *rofl* *пфф* моляте порасни

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:17
Какъв срам насъбрах бе, я ми обясни. хахахахахахаахахахахаххаа х
Тъп пубер=цървул
ок ся ми даде възможност да се изтешкаря много >>>> По умният отстъпва ;) прекратявам спора м/у нас - то се видя кой какъф е :)

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:18
Незаслужаваш нищо!!

SmilezZz
08-31-2010, 11:22
Ти ако се считаш за умен,малее.......
И недей да употребяваш някакви си тъпи изрази,
при условие че не ме познаваш..
Тъпия си е тъп,каквото и да правиш - затова ти ще си
останеш такъв.. :?

StatusXEnigma
08-31-2010, 11:27
Ти ако се считаш за умен,малее.......
И недей да употребяваш някакви си тъпи изрази,
при условие че не ме познаваш..
Тъпия си е тъп,каквото и да правиш - затова ти ще си
останеш такъв.. :?
WHAT THE SHIT ?!?!
леле копеле разби ме направо
нека ти кажа некои неща
аз съм умен
аз съм много умен
аз съм много по умен от теб :P
ми не те познавам и кфо мислиш ли че ми пука а ?
ти кфо некаф философ ли си или просто си "wanna be"
аре ако знаеш толкоз ми обясни този сайт за какво е и кфо сме нарушили аз и ти за ся да видя дали ще се досетиш колко си нелеп (sun)

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:29
Ти ако се считаш за умен,малее.......
И недей да употребяваш някакви си тъпи изрази,
при условие че не ме познаваш..
Тъпия си е тъп,каквото и да правиш - затова ти ще си
останеш такъв.. :?
WHAT THE SHIT ?!?!
леле копеле разби ме направо
нека ти кажа некои неща
аз съм умен
аз съм много умен
аз съм много по умен от теб :P
ми не те познавам и кфо мислиш ли че ми пука а ?
ти кфо некаф философ ли си или просто си "wanna be"
аре ако знаеш толкоз ми обясни този сайт за какво е и кфо сме нарушили аз и ти за ся да видя дали ще се досетиш колко си нелеп (sun)

Пак кажи, че си умен, а другите сме прости.... :lol: :lol:

D3NG3rZ0N3
08-31-2010, 11:34
Ебал съм ти и ташака...

kalpazanka
08-31-2010, 11:39
StatusXEnigma, ще ти се скъси престоя тук!