PDA

View Full Version : усмивката.. в една връзка



zloffy
08-31-2010, 12:49
според вас ако партньорът ви не се усмихва , това значи ли че му е безразлично дали ще е с вас или с приятелите си?? :( :( :( :( :( :( :( :? :? :? :? :?

P
08-31-2010, 13:09
Ако си ми гадже и ми говориш толкова неясно ,колкото и пишеш - няма не само да ти се усмихна ,а и да те погледна.

Claymore
08-31-2010, 13:14
Не е нужно. Има много хладни хора - като мен. Не намирам удоволствие в това да се усмихвам и не смятам, че това може да докаже щастието ми.

P
08-31-2010, 13:17
Не е нужно. Има много хладни хора - като мен. Не намирам удоволствие в това да се усмихвам и не смятам, че това може да докаже щастието ми.

А имаш ли някакво обяснение ,защо не ти харесва да се смееш ,освен че се определяш като хладен човек?
Да не си саднало емо ?
Не ти се подигравам просто винаги са ми били чудни такива хора и ми е било интересно ,как разсъждават и как изразяват радостта си..

Di
08-31-2010, 14:01
да питаме ясновидка

a1a2b3v
08-31-2010, 14:05
според вас ако партньорът ви не се усмихва , това значи ли че му е безразлично дали ще е с вас или с приятелите си?? :( :( :( :( :( :( :( :? :? :? :? :?

Не мисля, че трябва да му е безразлично... може да е в кофти настроение. Може и просто той да е такъв. не всички са постоянно усмихнати. :wink:

Claymore
09-01-2010, 12:16
Не е нужно. Има много хладни хора - като мен. Не намирам удоволствие в това да се усмихвам и не смятам, че това може да докаже щастието ми.

А имаш ли някакво обяснение ,защо не ти харесва да се смееш ,освен че се определяш като хладен човек?
Да не си саднало емо ?
Не ти се подигравам просто винаги са ми били чудни такива хора и ми е било интересно ,как разсъждават и как изразяват радостта си..

Не съм "саднало емо" просто както казах усмивката е просто един незначителен детайл в една връзка. Нима на човека до мен му е нужно нещо такова, за да разбере, че съм щастлива? Няма ли сам да разбере това когато вижда близостта ми и нуждата ми от него?

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 09:07
Ако ме хване мързела и ми се спие много дори даже няма и да се усмихвам при положение че 2 не гледам :Д:Д:Д: :razz: