PDA

View Full Version : Тъпа Крава



Love_Boy
08-31-2010, 11:53
Наистина човешката прос
:-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Whoopdedoo
08-31-2010, 11:58
Ядосах се защото все още има момичета които разсъждават като преди 5 века. А тя не е кой знае колко хубава – напротив. Добре, че бях аз да й предложа секс щото друг нема да го направи. ШЕ й иба и тъпата грозна п***а. Хем на 19 девствена дето й се е** че две не вижда, хем търси принца на белия кон дето ще се ожени за нея и чак тогава ще вдигне краката.

http://www.youtube.com/watch?v=SKm5xQyD2vE

Карай напред, да не ти пука. :-P

P
08-31-2010, 12:03
Ами братле всеки човек е различен и на всеки му харесват различни неща.
Не си ти човека ,който ще я вини ,че не иска секс преди брака,нито си ти човека ,който ще я нарече тъпа курва.
А това ,че не ти е отговорила дали те харесва или не доста многоцначно.Това може да значи ,че не те харесва и не иска да ти го каже в очите ,или че не знае ,какво иска за момента.Трябва да започнеш да разпознаваш знаците от момичетата,защото едно замълчаване може да значи много повече от 2 часа говорене.
Дано схванеш нещо от това ,което ти говоря ,защото аз не схванах смисъла на темата ти :)
:-P

Qnkishhh
08-31-2010, 12:04
Като е толкова грозна, защо тръгна с нея??
Иначе тя наистина е постъпила и постъпва...кравешки... но да я псуваш в тийн форум, не ти прави чест. :?
Загърби случката и давай напред. :)

wolfy86
08-31-2010, 12:06
Понякога и аз си задавам същия въпрос, но той е като въпроса за създаването са света НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО ОБЯСНИ!!!!

Justify
08-31-2010, 12:24
И затва ли си сърдит? Шот ти се кеца пък тя те е резнала, и дай ся да я обиждаме.Пич се бараш иначе. :?

Di
08-31-2010, 12:59
тъпа крава,но я харесваш,нали

FunkyBoy
08-31-2010, 13:03
не се занимавай с такива, бро :?

7227
08-31-2010, 13:20
Какво я обиждаш,като е крава що искаш да си с нея?Като не ти изнася не се занимавай с нея.

DarkTemplar
08-31-2010, 13:22
Пич, не се занимавай с глупости. Намери си някое нормално и добре изглеждащо момиче и я зарежи тая депресирана романтичка. 8)

SuNsEt
08-31-2010, 13:27
Ти си ...ебати простака,заклевам се(знам,че нарушавам форумно правило ама трябваше да го напиша).

Ти кой си да я обиждаш??Къв си й?Баща,майка...роднина?Уж не ти било до секса ама тя е тъпа овца,щото е на 19 и иска да прави секс след сватбата.Кое толкова те провокира,че ЧАК и тема да пуснеш?Нали сам каза,че имало много други момичета,които могат да спят с тебе-еми да е жива и здрава и да си намери момчето.Кво толкова?Майкооо...нямам думи.Аз също не съм привърженик на секса чак след сватбата,но тва си е нейно решение...ти си един никой,че да я обиждаш и да оспорваш решението й в някакъв си форум.

Extremescream
08-31-2010, 13:32
Ми явно не иска секс преди сватбата момичето.Или се жени за нея,или си намери друга,която ще иска секс.По твоята логика и тя може да пусне тема 'Ебахти просия човек!' и да те псува,понеже не подкрепяш нейното виждане.Или си с нея и търпиш,или не си и си правиш каквото искаш.Темата е безсмислена.

DarkTemplar
08-31-2010, 13:37
Авторе, и нейната, и твоята постъпка са яко незрели. Не знам какво търсиш тук - дали разбиране, подкрепа или просто си изказваш мъката, но губиш и своето, и нашето време. ;)

Казано по пловдивски - дай го по-айляк и не се газирай толкова. 8)

FuckedUp
08-31-2010, 13:49
Ем, нейно си е решението - примири се :)

BiGBaDWolF
08-31-2010, 13:51
Ми да си чака принца ти си праскай ...

MakeMeLaugh
08-31-2010, 15:11
Ти си злето, не тя.
Като не знаеш как да си играеш картите...

Patrone
08-31-2010, 15:32
Като неще,неще ве,има толкова други момичета кво се занимаваш,бутай напред и тва е 8) ,но не съм съгласен че трябва да я псуваш така жестоко в форума ,всеки има право на избор дори и грешен да е :)

pebals
08-31-2010, 16:29
Като е толкова грозна, защо тръгна с нея??
Иначе тя наистина е постъпила и постъпва...кравешки... но да я псуваш в тийн форум, не ти прави чест. :?
Загърби случката и давай напред. :)


+1 и аз съм на т'ва мнение...все пак тя решава какво да прави..

Moderatorius
08-31-2010, 16:30
Леле, много си прост. Я пак си виж личната карта и кажи дали си на 19. Или още не са ти я извадили? Преди си ходил с нея, държал си я "без секс", а сега, когато тя те заеба стана "грозна, п у т к а, курва, крава и там кво беше още. Ако ти е останал малко мозък, може би ще разбереш, че ти си грозният и тя не те иска. И колкото и да искаш да я ебеш, няма да стане. Точка.

crazy965
08-31-2010, 18:24
Абе що й се месите? Тя си решава. Все още има такива хора. Няма що да я псувате само щото не иска.

gaska
08-31-2010, 18:24
А бе, човек, тя ти е направила предложение, пък ти...

anonymous708973
08-31-2010, 18:42
Ти си злето, не тя.
Като не знаеш как да си играеш картите...

+ Като е крава, що си ходил с нея? Плюенето по неин адрес говори страшно лошо за теб, не за нея? :?

kalpazanka
08-31-2010, 18:49
Скъсахме защото се наложи да се виждаме по-малко.. и двамата имахме ангажименти, а на мен ми се и живееше повече.
Приеми, че момичето не иска да има нещо общо с "плейбой". И че сигурно е права, че не може да разчита много-много на теб.


Добре, че бях аз да й предложа секс щото друг нема да го направи.
Само внимавай да не се удавиш, Нарцисе!

Хем на 19 девствена дето й се е** че две не вижда, хем търси принца на белия кон дето ще се ожени за нея и чак тогава ще вдигне краката. Абе мани, мани...
Това е било просто оправдание. Не е видяла в теб Човекът с главно Ч. Само да види темата, ще се убеди колко е била права.

Wasilewaa
08-31-2010, 20:33
Не се занимавай с нея... такива са много ;)

Smrazqvashta
08-31-2010, 21:17
Сигурен ли си, че не те е яд? :smt017

WaterLilly
08-31-2010, 21:53
Гадно е да те отрежат, нали? Принцесата станала тъпа крава, след като е решила да не ти пусне.

jimei
08-31-2010, 23:56
тъпа крава,но я харесваш,нали

/facepalm

Не се и опитвай да си хвалиш пола.

Ако беше прочела хубаво, щеше да разбереш, че момъкът я е искал само за секс. Даже намекна, че е била грозна и друг едва ли щяло да и предложи. Явно той е бил много отчаян и просто... му се е доебало. Само за ТОВА му е трябвала.

Не я е харесвал въобще, не си го и помисляй. Няма нищо "загадъчно" в нея, което той да харесва. Няма и нищо "загадъчно" в жените. С изключения разбира се, доста изключения, но жени има поне 3 милиарда и тези изключения бледнеят пред това число.

Искаш да си придадеш женско самочувствие? Не може. Истинските жени ги няма отдавна, много, МНОГО са малко. Истината е, че безмозъчните, как да ги нарека, шматки, също са доста. И те са използвани и захвърляни като парцали от техен мъжки еквивалент.

Кавалерството спря да съществува преди време. И двата пола са жадни за секс в момента. Не че е лошо, сексът е само в полза на човека. Не разбирам защо момичето от разказа на автора не се е отдала. Хората го правят от началото на съществуването си. Дори животните го правят. Именно чрез половият акт се ражда живот.

Хората са изобретили презерватива, за да може да се запази удоволствието но да не се ражда бебе, за хората, които искат само удоволствието.

Според мен, девствениците не гледат както трябва на секса. Това е от страх. Страхът от първото проникване и от болката, краткотрайната болка. Да, страхът също е нещо, запазено от зората на нашето съществуване.

Но тук говорим за сделка. Заменяш един момент болка за цял живот удоволствие. Да не говорим, че не е болка за умиране. Това е просто физическа болка, трябва само съвсем малко воля.

Твърде много страх, дори в ръцете на любимия.

Е, достатъчно от мойте "късни мисли". Малко попрекалявам, но не мога да заспа.

kremen4eto
09-01-2010, 07:22
Радвам се, че отстраних хора като теб от обкръжението си. :)
Не знам дали е грозно момичето, но поне е умно, че се е усетила и не ти е пуснала. А и красотата е адски относително понятие. :)

P.S.: Мислех, че като теб разсъждават само момченца на по 15-16.

t0d1t0
09-01-2010, 07:34
ама да бе,на 19 сте :lol:

ILoveU2
09-01-2010, 07:45
Нищо чудно да са на толкова :)

kalpazanka
09-01-2010, 07:53
Ако беше прочела хубаво, щеше да разбереш, че момъкът я е искал само за секс. Даже намекна, че е била грозна и друг едва ли щяло да и предложи. Явно той е бил много отчаян и просто... му се е доебало. Само за ТОВА му е трябвала.

Имал е връзка с нея, само заради единия секс? Та много по-лесно щеше да му бъде, ако се бе опитал да забърше някой пиян келеш в дискотеката. Ако е само секс, защо е ходил с нея?! Защо е инвестирал време?

Според мен, девствениците не гледат както трябва на секса. Това е от страх. Страхът от първото проникване и от болката, краткотрайната болка. Да, страхът също е нещо, запазено от зората на нашето съществуване.
Страхът тук няма нищо общо с болката. Това е страхът дали това е правилният човек. Дали няма да бъде употребена и захвърлена, излъгана. Момичето иска всичко да си е както трябва- момчето да я уважава, да я подкрепя, да са заедно и след първата нощ заедно, а в този случай интуицията й говори точно обратното-
но знаела че връзката ни можела по някакъв начин да се провали.
Никога няма гаранции дали дадено нещо ще потръгне или ще се провали, но тук явно авторът здраво е сгазил лука и момичето си е направило съответните изводи. За да му отговори така, тя вече е решила, че той е неподходящ.

jimei, много странно гедаш на взаимоотношенията между хората- сделки,договори :-o Никой не може да накара въпросното момиче да задоволи един загорял пубер, който, за капак, няма идея как да се държи и си мисли, че целият свят му е длъжен!

ScorpionGirl
09-01-2010, 08:49
И въпреки всичко не беше нужно да обиждаш. Ядосан си и затова реагираш така. Ако пък толкова не те кефи вече, хвани си друга, след като тя е "крава".

henrietta
09-01-2010, 09:43
О!...
Горкото объркано момченце. Не ти е лесно, пич, ти изобщо знаеш ли какво става около теб?

antifreeze
09-01-2010, 10:19
О!...
Горкото объркано момченце. Не ти е лесно, пич, ти изобщо знаеш ли какво става около теб?

+1

///и ти си сериозен в момента??? :lol:

honeybabe
09-01-2010, 10:29
оправи си речника ...

fungus
09-01-2010, 10:59
да бе знам ги тия

kzteam
09-01-2010, 20:28
ти май не си уред ки се жена за нея и чак тогава ки прам секс еба га еба и офцата казваш с мен ли си и като станите на 2 месеца га излъгваш нещо и правите секс толко е лесно... аман

viqnkababyy
09-01-2010, 20:45
Разни хора, разни идеали .. :P