PDA

View Full Version : Мазна кожаа ?!



mImZ4eTy
08-31-2010, 12:24
Имам проблем... кожата ми е мазничка попринцип и имам някакви малки пъпчици (запушени пори) на челото `` ходила съм на почистване на лицето , но малка част от челото ми се изчиства :( и така ако някой може да ми каже някакъв продукт или нещо моля да пише :) `` и моля ви не пишете глупави коментари :) :) :-D

Di
08-31-2010, 12:55
гелове за лице,в козметичните магазини има толкова много неща
триците също помагат

schhhhhhh
08-31-2010, 13:01
Ходи по-често на козметик за почистване. Иначе мога да ти препоръчам нещата на Clinique, в по-големите козметични магазини, където продават тази марка продавачките могат да ти направят един бърз тест, за да разберат какъв тип е точно кожата ти и според резултата вече ще ти препоръчат съответните продукти и в каква последователност да ги използваш. Козметиката им е скъпа, но си заслужава.

П.П. Сега си спомням, че в магазина обикновено дават мострички от лосионите, кремовете и тн и преди да купиш сама можеш да видиш как ще ти се отразят на кожата.

RalittyYy
08-31-2010, 14:20
Ами ще ти кажа две неща които вежи да изпробваш които на мен ми действат, защото моята кожа си е малко мазничка и ще ти кажа неща от личен опит :)

1. Ако искаш се измих хубаво със сапун, Но първи си намокряш лицето и тогава го миеш със сапун и след като си натъркала лицето със сапуна го миеш с ТОПЛА вода ( топлата вода изсушава кожата ) и след това с кърпата си попиваш лицето с подтупващи движения :) И задължително с ТОПЛА вода си мий лицето и после го попивай с подтупващи движения, защото така кожата на лицето ти диша и има ефект. :)

2. Може да изпробваш Nivea Yong Clean Deeper ( http://www.nivea.bg/products/show/12385 ). С него трябва да се миеш редовно, за да имаш по-голям ефект. Първо се намокряш лицето и от гела си сипваш малко на дланта и го леко триеш в другата си длан докато се лико разпени и след това си търкаш лицето най- вече областите които ти се омазнявати и след това го плакнеш с ТОПЛА вода и после го подсушаваш пак с подтупващи движения. И така лицето ще ти издържи до другото миене. НО трябва често да си миеш лицето. :)

Съвет:
Ако искаш може преди да излизаш навънка да си ниеш лицето и така няма да ти е мазно и да се срамуваш и притесняваш дали някой няма да ти каже нещо. :) :wink:
Също може да ги редуваш един път се миеш със сапун, следващия път с гела на Нивеа и също има ефект. ( Поне при мен има ефект като ги редувам, но когато бързам си мия лицето с гела на Нивеа ). \:D/

Успех... =; :-)

zoreto
08-31-2010, 14:33
Може да ползваш и хума ,бяла ,зелена каквато си избереш, аз съм много доволна от хума смесена с трици.Друго ,което при мен действа е гел за лице с грозде на орифлейм, а от това на нивеа много суха ми стана кожата и започна да се бели чак :?

vIKToriYa
08-31-2010, 15:33
мерси помогнахте и на мен утре ще си купия това на НИВЕА дано има ефект ! :P