PDA

View Full Version : На кого бихте го посветили



SuNsEt
08-31-2010, 12:30
Ако направите нещо велико...напишете книга или постигнете някакъв голям успех в свое начинание на кого бихте го посветили? На майка,приятели или определени членове от семейството? И какво би било нещото,което бихте посветили?

semantics
08-31-2010, 12:33
На хората, които са ме вдъхновили. Имам пориви за писане и най-често са по повод на хора (и съответно събития), които са ме провокирали.

Светът е много шарено място и различното винаги трябва да се извежда на преден план.
А посвещенията са отличен начин за това.

jghgh
08-31-2010, 12:35
На най-близките ми същества, ако все още са ми такива и/или ги имам.

Специално за книга винаги съм си го мислела. Бих искала да я посветя (ако изобщо напиша някога) на най-близкото ми същество, което означава много за мен и някога е направило нещо символично за мен, с което да го запомня.. За такова с-во, с което имам уникална духовна свързаност..

Много романтично си го представям :)

SunSmile
08-31-2010, 12:39
* Шофьорската книжка съм я посветил на наште и най - вече на баща ми, защото аз от него се възхищавах като шофьор. Той ме научи преди да започна курсовете и съм му благодарна, че не ми крещеше, а беше търпелив, което не ме отказа от шофирането.
* Искам да скоча от Аспаруховия мост или от Витиня с бънджи - ще го направя само заради един човек.
* А тази година, ако на плажа имаше банкомати щях да направя един скок с парапланер, заради батко ми. Малко ме е яд, но другото лято ще го направя 8)
* Не съм човек, който много пише и се занимава с такива неща, но все пак имам някакви любовни лирики посветени на различни приятели и любими хора. Който си имат посвещение, но никога не съм ги показвала на никой

* освен посвещениято на някой друг нещата ги правя в голяма степен и заради себе си, защото съм много амбициозна, а и обичам адреналина :)

Sham
08-31-2010, 15:25
отпред - на човека, към когото отправям посланията си
отзад - на човека, който пръв повярва в мен и ми вдъхна сили и известна доза увереност, да започна да се занимавам по-професионално с писане; също и на хората, които евентуално ще ми помогнат по пътя на дадената книга;

DarkKisss
08-31-2010, 16:15
На нещото/ някого, които са ме вдъхновили.